Глобальні оголошення!



Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення mavpusya » 17 серпня 2013, 22:31

У моєї похресниці аналогічна проблема. В рік і 2 дитині заборонили ходити, лише на велосипеді, чи колясці возитись, поки лікувались. Викривлення ніг було дуже сильним, через ранні водіння. Вага в дитини не велика і молочного вживала достатньо + ГВ.

А в похресника все гаразд. В 7 місяців встав і сам пішов. Кума лише страхувала його. Але не допомагала зовсім. Правда, там тато і мама майстри спорту :crazy: Якщо ви теж спортсмени, може то гени? :hi:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Ходить виключно за руку. Обережнічає?

Повідомлення Sms » 17 серпня 2013, 22:32

Я не лякаю, але з другою дитиною ото "хоче вставати і ходити" буду ігнорувати! Нехай повзає. Буде погода - навіть по асфальту і землі в парку!!!Ви просто не уявляєте які наслідки ото бажання може мати і скільки коштів, душевних сил і роботи потім потрібно буде вкладати в дитину. Ми боримся вже 2 місяці. Щоденні вправи по 15 хвилин двічі на добу. 2 рази на тиждень бассейн. Кожного дня окзокеритові аплікації. Раз в 3 місяці реабілітація в Обласній лікарні! І в проміжках між - массаж професійний. Погіршення немає, але й покращення теж. Ортопеди в один голос кажуть - то робота не одного місяця і навіть року! Після моря підем знову до п.Процайла. Буду просити виписати шину, яку вдівати будем на ніч. Молю Бога допомогти все виправити і не карати мою лялечку за мою дурість! Не дай Бог ножки до 2-3 років не виправляться - далі лише операція. І суть не лише в косметичному недоліку, а в наслідках: плоскостопість, вкорочення кінцівок, внаслідок того, що кісточки перестають рости, тощо. Я коли водила малу навіть не думала про такі наслідки. Нехай Бог береже діток і мам від такого!!!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей