Глобальні оголошення!



Прогулянки взимку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Прогулянки взимку

Повідомлення pan_kotskyy » 01 лютого 2014, 21:08

KriStar написав:можна балаклаву флісову пошити, так шоб тільки очі видно було, точно ніде не задуватиме. :yes:

а чим дихати чи я не дуже розумію конструкцію?
чесно кажучи, не розумію прогулянок, коли дитині рот і ніс шарфіком перемотані, зміст тоді тої прогулянки?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Прогулянки взимку

Повідомлення mala-karta » 01 лютого 2014, 21:43

а ось у нас є типу такого:
Зображення

Як дуже сильний вітер, то вдягаєм. От сьогодні вдягали, як каталися на санках. Ну якось не дуже приємно коли сильно вітер в лице дує.
Я на лижах себе також так закутую, бо потім щоки чухаються :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Прогулянки взимку

Повідомлення Марійка » 01 лютого 2014, 22:28

Ух, класно :wink:
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: Прогулянки взимку

Повідомлення KriStar » 02 лютого 2014, 01:11

pan_kotskyy написав:а чим дихати чи я не дуже розумію конструкцію?
чесно кажучи, не розумію прогулянок, коли дитині рот і ніс шарфіком перемотані, зміст тоді тої прогулянки?

в нас з тим проблем не виникало, дитина спокійно може дихати. Коли є сильний вітер, то ми одягаємо. Набагато приємніше, коли вітер не обвітрює шкіру.
Я пошила щось типу такого
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Re: Прогулянки взимку

Повідомлення pan_kotskyy » 02 лютого 2014, 01:40

на рахунок закривання шарфом носа
цитати з нету
"Все ткани, которыми рот прикрывают, от дыхания быстро намокают. В ней очень быстро развиваются микробы, а мы их вдыхаем. Плюс, влажный и холодный воздух намного опасней, чем просто холодный."
"При перекритті носового подиху за допомогою щільної пов'язки навіть на 10 хвилин починаючи з восьмої хвилини насичення крові киснем помітно знижувалося. Ось вона, ціна шарфів і хусток, якими зав'язують рот і ніс дітям на вулиці.
Погана погода для прогулянки з дитиною буває дуже рідко: злива, ураган, заметіль, +40, -30. А взимку повітря тим і хороше, що в тому самому обсязі міститься набагато більше кисню, ніж це буває влітку. Ось чому в людини, яка дихає чистим морозним повітрям, з'являється відчуття, начебто вона п'є напій бадьорості."

Масовий псіхоз спостерігався в рік, коли епідемія грипу була така, що люди в масках по вулиці ходили, типу для захисту, а насправді це було небезпечніше ніж йти без маски по вулиці, бо пов'язка швидко зволожувалась і ставала спиятливим середовищем для мікробів...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Прогулянки взимку

Повідомлення олеся » 02 лютого 2014, 01:46

Мої хлопці такого довго б не витримали в такому... Хоч недавно ми йшли в школу зранку то Андрій САМ попросив закрити рот і ніс шарфиком, раніше ніколи такого не робила, але реально вітер аж в ніс і рот дув то думаю така штука б не зашкодила за 10хв бо дискомфорт реально був жахливий від вітру.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Прогулянки взимку

Повідомлення Марійка » 02 лютого 2014, 02:10

Недаремно кажуть і стверджують, що дитина сама краще знає, що їй треба :wink:
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: Прогулянки взимку

Повідомлення westa » 02 лютого 2014, 15:38

То я така ненормальна мама , що дитину щодня на вулицю виводить. Приїхала зі Львова в четвер ( якраз найбільші морози почалися ) , а моє сонце так просилося на санки , що я здалася. Ходимо кожен день. Синочок на місці не стоїть , то не мерзне . Ніс-рот закрити не дає - репетує. Щоки таки обвітрив , треба якимось кремчиком мазати. Добре що сьогодні потепліло.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Прогулянки взимку

Повідомлення TaniaPicaSSo » 02 лютого 2014, 15:54

Ми сьогодні також ходили на санках кататися. Тільки шукали місця, щоб вітер сильно не задував, тоді нормально було. Бо як дув в лице, то дуже неприємно було, аж дихати важко. А за вітром то досить таки гарно було.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Прогулянки взимку

Повідомлення Natalinda » 02 лютого 2014, 17:54

Марійка написав:Недаремно кажуть і стверджують, що дитина сама краще знає, що їй треба :wink:


Трохи офтоп, та неможу пройти мимо)
А якщо дитина вимагає цукерок замість каші? :wink:

МИ оце з Тернополя, повірте, у вас вітру нема)))))) бо ж як то там кажуть, все пізнається в порівнянні.
Але на санках класно, ми накаталися і нагулялися, вечером ще вийдемо хоч на півгодинки. Бо реально повітря аж легені розправляє таке враження :love:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron