Глобальні оголошення!



Скільки в місяць ви тратите на дитину? На чому економите?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Скільки в місяць ви тратите на дитину? На чому економите?

Повідомлення mari » 27 лютого 2010, 17:36

Навчіть і нас економити! Вказуйте ск. років чи місяців дитині?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Скільки в місяць ви тратите на дитину? На чому економите

Повідомлення mala-karta » 27 лютого 2010, 18:38

Ну, ми навряд чи вам шось підкажемо (значно молодші). Але розкажем.
Нам 1.1.

Ми економим на памперсах :) Йде 1 в день (іноді ні одного) на прогулянку. Вдома голяка чи просто в штанцях, іноді з марльочкою чи в багаторазовому. Іноді і на горшок :)
Вночі в багаторазовому (вкладки міняю, якщо до тазіка не добіжимо).

На іграшках. Ромчик ними не грається, то й перестали купляти.
Магазинних каш не їмо (нашо нам та хімія).

І сєканд-хєнд :) Там такі прікольні одежки бувають. І ще знайомі таких класних одежок надавали :)

Продукти купуємо в селах (мясо, барабольки)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Скільки в місяць ви тратите на дитину? На чому економите

Повідомлення Natalinda » 27 лютого 2010, 22:05

Нам майже півроку. Я не можу сказати що ми на чомусь сильно економимо, просто обираємо те, що нашу думку краще для дитини, а воно часто само собою економніше получається.
Підгузник одноразовий лише на другу половину ночі, а так марльочки. І не через якийсь там парниковий ефект, а через те що мені з прокладкою цілий день не дуже комфортно, то не думаю що дитині комфортніше, а так завжди сухенька. Гамаємо цицю. Батьки в селі, тому город і курочки...
З понеділка спробую порахувати, то може що ще напишу...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Скільки в місяць ви тратите на дитину? На чому економите

Повідомлення Тетяна » 05 березня 2010, 00:52

Нам 1,5 місяців
Ми теж економимо на памперсах, 1 в день (переважно на ніч), а вдень - багаторазовий підгузник, або підкладка, або без.
На грудному - каш ніяких типу Малиша,Нестле не їмо - ВЕЛИКА ЕКОНОМІЯ
маємо бабусю в селі, тож їмо більш-менш натуральні продукти
Економимо на пральному порошку- перемо мильними оріхами і милом, зрідка використовуємо порошок
Хочу попробувати мити посуд екстрактом мильних оріхів, щоб не використовувати цю хімію!!
Одяг купляємо в основному на Секонді - як на мене набагато якісніші речі ніж на базарі і недорого,
про ціни в магазинах взагалі мовчу.... Дещо з одягу - в'яжу.
На іграшках не дуже виходить економити - купляємо якісні, а вони дорогі, правда після року вже майже нічого не купляємо... трохи обмінюємося іграшками, книжечками...
Особисто для себе -стараюся не купляти солодкого, дуже в рідкісних випадках, малі цукерок не даю, вважаю, що не потрібно ще.
Тетяна Офлайн


 

Re: Скільки в місяць ви тратите на дитину? На чому економите

Повідомлення гра з вогнем » 05 березня 2010, 01:11

а я навіть не знаю, на чому ми економимо :(
аналізуючи що є в інших матусь і що є у нас дуже чесно кажу - у нас нема і ніколи не було стільки одягу, тьопиків, чепчиків та інших прибамбасьок.
я розумію, що хочеться маля побалувати, але так само добре розумію, що йому стільки не треба.
я в літку розігналася в магазині і купила 5 пар шортиків. дві пари лежать не ношені.
більше я так не роблю. купую лише як є потреба і стільки скільки потрібно.

їсть малюк не так вже й багато.
іграшки я купила всі за один раз. досі всіма не перегрався...

якось так вийшло, що всі кажуть на утримання малої дитини стільки грошей йде. не знаю куди вони йдуть, але бачу, що гроші починають витрачатися пропорційно до віку дитинки.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Скільки в місяць ви тратите на дитину? На чому економите

Повідомлення kamisia » 04 червня 2010, 09:12

економлю на харчах - ГВ
на іграшках - купую на секонді, такі абалденні...))))) багато краще китайских, фірмові. нових таких я собі не можу дозволити купити
одяг - секонд, тут без коментарів
памперси і тому подібне під мій настрій ))))
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Скільки в місяць ви тратите на дитину? На чому економите

Повідомлення LeeLoo » 04 червня 2010, 11:47

А я не економлю....Вважаю що дитина-не те-на чому можна економити....
LeeLoo Офлайн


 

Re: Скільки в місяць ви тратите на дитину? На чому економите

Повідомлення krapk@ » 04 червня 2010, 14:58

ого ви такі молодці а мені не вдається. Тих 620 за тиждень десь діваються. І памперси (300 грн) + на кашку йде 1 пачка в місяць бо даю не багато то це 25. Всякі там серветки ще 50. А іграшки, лахи, всякі там качельки карусельки, зараз хочу розумне цуценя і ліжко-манеж. Потім столик для годування на 2 місяць може ходунки. От рюкзак ще лдин купила була, правда це більше для мене покупка, мабуть. Капец повний. Вже хоч добре що матимем з червня крім 620 ще 580. Та і вже овочі-фрукти будем купувати для малого. Позавчора купила пів літри суниць (малому не давала) але сама за 2 дні стевкала-через молочко і йому щось дійде. Як тут зекономити???77?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Скільки в місяць ви тратите на дитину? На чому економите

Повідомлення Natalinda » 04 червня 2010, 15:01

Думаю, що покупки тих же іграшок через СП, а не в самому дорогому магазині - це теж суттєва економія :good:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Скільки в місяць ви тратите на дитину? На чому економите

Повідомлення kamisia » 04 червня 2010, 15:14

LeeLoo написав:А я не економлю....Вважаю що дитина-не те-на чому можна економити....

Я згідна, але для чого платити більше?? Крім того за що?? сумнівної якості одежину, яка після першого прання сама на себе не буде схожа????? а плями від прикорму... А так якість перевірена.
А іграшки? нові якісні дорогущі.... їх вистачає (вони цікаві дитині) на 2 тижні максимум. Платити за "маде ін китайський підвал" бо нове і дешеве... нехочу, крім того безпека дитинт. Нам подарували одне гримало, я його легким стуком до підлоги розколотила, а там мілкого дрантя яке гримає і так файно пхається до рота дуже багато і ним подавитися "раз плюнути"....... В мене всі іграшки секонд, серед фірм: мазекеа, фішер прайс, тіні лав. в магазині такі коштують 120 грн, а я купила за 12.... Зараз поки їй того вистачає, коли потрібно буде україномовної іграшки то тоді куплю якісну і нову. тут не з економиш...
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість