найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: СРІБНА ЛОЖЕЧКА! Як використовуєте?

16 червня 2010, 23:55

В нас нема срібної ложечки. В мене також не було,то мені якось так, все-одно,є вона чи нема...) Їмо пластиковими ложечкою-вилочкою з зігнутою ручкою. Вона яскрава,Лізі нра...)))а як не тою-то звичайною чайною.)

Re: СРІБНА ЛОЖЕЧКА! Як використовуєте?

17 червня 2010, 00:06

І в нас є срібна ложечка.Дідусь Лізочці подарив на 3 місяці,але ми ше їмо поки що цицю,а ложечка чекає :)

Re: СРІБНА ЛОЖЕЧКА! Як використовуєте?

20 червня 2010, 14:15

просто їдять з неї дітки...часом, на ніч, в воду кидаємо.

Re: СРІБНА ЛОЖЕЧКА! Як використовуєте?

16 листопада 2010, 00:40

mari написав:Часто коли ідеш на хрестини,пропонують купити срібну ложечку. В мене є ще моя. то ми малій і не купували. Правда я нею не користуюсь. А ви? Дзенькали нею по зубах? Ставите в водичку? Годуєте нею дитину (але ж вона швидко нагрівається!) Чи так собі для красоти лежить........

Пока был маленький - кормила ими, щас уже побольше ложки нужны! :) Так что теперь лежат...
Читала про "ставить в воду" - пишут, что результата практически никакого, и сдавала такую воду в лабораторию на анализы - никакой разницы :)
Хотя тоже с детства наслышана о пользе серебр. чаш, например
А то, что нагревается... Хм, ну Вы ж не кормите ребенка горячей едой?? Мой ест еле тёплую, а то и вовсе комнатной температуры пищу

Re: СРІБНА ЛОЖЕЧКА! Як використовуєте?

16 листопада 2010, 02:00

Так виявляється, що срібна ложка не дуже то й потрібна. А я вчора чоловіка пиляла: "Дитині вже майже півроку, а в нас немає срібної ложки" :D

Re: СРІБНА ЛОЖЕЧКА! Як використовуєте?

16 листопада 2010, 02:06

ага. то просто "для красоти" :)
інколи люди ажзанадто велике значення надають деяким речам

Re: СРІБНА ЛОЖЕЧКА! Як використовуєте?

16 листопада 2010, 02:08

ми так і не купили
бачила всякі там з мікімаусами - несподобалися, то більше й не шукала

а про очищення води змінила свою думку вже давніше

Re: СРІБНА ЛОЖЕЧКА! Як використовуєте?

28 січня 2011, 23:21

ложка є, але руками їсти смачіше) особливо коли можна ті руки об мамине волосся витерти потім, ляпота :o

Re: Срібна ложечка

25 лютого 2012, 23:54

если покупать - то уже не совсем детскую, а побольше
будет ею варенье трескать или чай сербать))

Re: Срібна ложечка

26 лютого 2012, 00:10

у_нас_є:)
Відповісти