найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Як захищаєте дитя від зими?

05 грудня 2010, 17:41

якщо подешевше то Тип-топ от ветра и непогоды, щось в районі 7 грн.

Re: Як захищаєте дитя від зими?

10 грудня 2010, 10:07

krapk@ написав:якщо подешевше то Тип-топ от ветра и непогоды, щось в районі 7 грн.

ТАКИЙ САМИЙ МАЄМ. ПАХНЕ ПРИЄМНО І НЕ НАВЯЗЛИВО

Re: Як захищаєте дитя від зими?

10 грудня 2010, 11:40

а я і сама ним мащуся. Знаю, що дитяча косметика не підходе дорослим, але цей кремик мені класний.

Re: Як захищаєте дитя від зими?

12 грудня 2010, 00:30

А я шото нічим не мащу ні себе ні дитьо.

А шарфом мене замотували. Хворіла горлом постійно .І як зараз памятаю, що не приємно було так ходити.

Re: Як захищаєте дитя від зими?

12 грудня 2010, 00:36

Я купила на скору руку дитячий крем від непогоди, для прогулянок якийсь "Бабушкины рецепты" від Біотон,
але буду купувати якийсь дорожчий, бо шкірочка далі суха.(((

Re: Як захищаєте дитя від зими?

12 грудня 2010, 23:34

А у нас щоки страшно червоніють на морозі, колір такий яскраво-яскраво червоний, як в матрьошки. В суботу Тіна з татом прийшли з прогулянки, я аж налякалась. Я ще такого не бачила. Може це алергія на холод? Чи просто обморозила щоки? Але все пройшло за півгодини.

Re: Як захищаєте дитя від зими?

14 грудня 2010, 11:47

губи гігієнічна помада, щоки крем бюбхен від морозу (це з минулого року лишився) рукавиці поки не влізла в сніг війна була в хаті, зараз одягає нормально, але коли не годна нічого взяти то кричить. Шарв попід очі категорично проти

Re: Як захищаєте дитя від зими?

14 грудня 2010, 12:21

В нас ось такий кремчик
| +
Зображення

Дуже ним задоволена. Користувалися близько двох років, в тюбику ще третина залишилася, але бачу, що термін дії вже добігає до кінця, тому куплю ще одну баночку. Рекомендую. Підходить також і для дорослих.

Re: Як захищаєте дитя від зими?

14 грудня 2010, 13:24

Рижуля, й ми таким зараз користуємося. Сама на прогулянки щоки мащу.

Re: Як захищаєте дитя від зими?

14 грудня 2010, 13:44

Ми нічим щоки не мастимо,бо не сохнуть ...і собі ніколи такого не робила. Щодо шарфа,то не кутаю,бо мене кутали :( і так не любила,але горло,теж по собі знаю тре,щоб в теплі було. мені без шарфа холодно.Але наш шарф всеналізе їй на рота,вона обслюнявить його і ми додому,бо аж подразнення навколо.
Рукавиці не любить,знімає аж бігом,але як виходимо на двір,то не возмущається:)певне самій холодно...
Відповісти