Глобальні оголошення!



Як захищаєте дитя від зими? (креми, шарфи, рукавички)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Як захищаєте дитя від зими? (креми, шарфи, рукавички)

Повідомлення happymami » 02 грудня 2010, 22:33

1) Мене цікавить, чи купуєте на зиму якісь захисні креми від непогоди? Чи від сухого повітря через те, що шпарить опалення... Бо в малого, бачу, починають щічки червоніти від сухості в хаті...

2) А шо скажете про замотування шаликом аж по очі? Це помагає? Хтось шось читав? Бо я так ніколи не роблю. Але от вчора сама дихала на вулиці ротом, бо ніс забитий. то ввечері почало горло боліти. Може дітям тре таки закривати носика від морозу шаликом? Шо там Комаровський каже? шо кажуть лікарі? А мамина інтуіція? Мене ніколи так не кутали і я своїх не кутаю. Але мо дарма?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Як захищаєте дитя від зими?

Повідомлення taranjka » 02 грудня 2010, 22:51

про креми теж цікавить, ше чим мона губки мастити, бо на вітрі тріскаюцця трохи(( і поділіцця секретами вдягання рукавичок))
шодо шарфіка і по носа, то нею, навіть як би й хтіла таке дитині зробити, то не вдасться - здере за хвилину)))
а взагалі займаюся самовнушенієм - ми закальонні, ми закальонні, нам зима не страшна, нам зима не страшна... :tipok: :tipok: :tipok:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як захищаєте дитя від зими?

Повідомлення Marta » 02 грудня 2010, 22:59

Ні, креми не використовую для малої, але, думаю, варто спробувати.
Коли сильно суха шкіра- мазала Бепантеном.
П.С. До речі, трохи не в тему- але замітка мамам- в мороз не можна користуватися зволожуючими кремами, тільки поживними.

Губи- дитяча помада гігієнічна.

Рукавиці- в мене проблема їх потім зняти..)))) Дома не хоче знімати, ходить ще деякий час в рукавицях...
Може спробувати, щоб сама собі вибрала, або взяти такі м"якенькі, приємні на дотик?..

Шарфіком не кутаю, але сьогодні теж задумалась про це.
Бо завтра переходимо на санки, а вона від вітру того морщиться і відкриває рот...((
Може, просто, як вітер, затуляти, як нема-то знімати?...
І чи варто аж по очі? Бачила, таким грубим шарфіком, по очі...А чим тоді дихати?...
Marta Офлайн


 

Re: Як захищаєте дитя від зими?

Повідомлення krapk@ » 02 грудня 2010, 23:07

захисний крем купила ще того року-от недавно знайшла-так і не користувалася ніразу. А шарфік по очі-я категорично проти-дитина тим дихає-пара не виходе-шарфік мокріє-брррр
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Як захищаєте дитя від зими?

Повідомлення happymami » 02 грудня 2010, 23:56

taranjka написав:і поділіцця секретами вдягання рукавичок))

у мене була проблєма рукавиць, поки я не купила кілька пар і дитина сама собі не вибрала. В мене Юра страшенно не хоче рукавички-варєжки. тіко такі шо на кожен палець. Носимо рожеві Софіїні, бо інших не признає. А в тих - навіть вдома, так як в Марти))). А Софія мя довший час їздила без рукавиць взагалі. поки я не купила їй гарні на шнурочку. Тоді шось потроху почала вдягати, бо ж зимно. Але я не дуже переживала бо вона в мене загартована і жарка. А от малий - мерзлюх. Тому стараюся його кутати. От тільки про шалик не знаю. Сама собі троха кутала писок минулого року. коли морози були. То недолік шо воно мокріє. Але якшо не знімати, то мокріє парою і тому тепло. Тому проблєм не бачу. Просто чи витримує слизова оболонка носика той мороз? Думаю витримує, ми ж не куталися... Але якось стрьомно)) Тим паче на санках дитину обдуває... хоча, згадуючи своє дитинство, нам зимно не було. :head:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Як захищаєте дитя від зими?

Повідомлення Marta » 03 грудня 2010, 00:42

А я завжди, коли Лізі щось купую-беру її з собою, продавець показує різні рукавички, і які вона сама захоче- ті і купую.
І так зі всім. Бо не вгодиш..)))
Marta Офлайн


 

Re: Як захищаєте дитя від зими?

Повідомлення Natalinda » 03 грудня 2010, 01:00

Я крем сьогодні купила Крем при ветре и непогоде від Бюбхен, бо теж в Юрчика личко сохне. Дуже мені сподобався. Завтра зранку мастимося і на вулицю.

А про шарфіки - то для мене головне щоб шия не мерзла, а рот тре вчитися закривати, от і вчимося, але то ше бабуся наша не бачила :zybu:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як захищаєте дитя від зими?

Повідомлення мешканка » 03 грудня 2010, 10:13

Щодо кремів-треба буде щось таке придбати, бо шкіра доці (меншої) дуже на мороз реагує... Але хотілося б щось подешевше...

Щодо шарфиків-категорично не замотувати! Чула, що це значно погіршує ситуацію, адже дитина видихає і ця пара кристалізується на тканині, утворюються малесенькі кристалики льоду і, коли дитина вдихає повітря-ці кристалики осідають на горло та бронхи, а це значно підвищує ризик захворіти.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Як захищаєте дитя від зими?

Повідомлення Перлинка » 03 грудня 2010, 10:32

Я користуюсь захисним кремом від вітру Chicco,ніби нічо.Бажано кремами мастити не перед виходом а зазделегідь,бо якщо в склад входить вода(як вірно писала Марта що зволожуючими не можна,але ж і в поживних також є вода
В любой питательный крем обязательно входит вода (не менее 25 %). В зависимости от ее количества крем обладает разной степенью способности охлаждать кожу. Эти свойства тоже надо учитывать при выборе крема (при применении крема под пудру в зимний период увлажняющие и жидкие кремы использовать нежелательно
)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Як захищаєте дитя від зими?

Повідомлення Dashko » 05 грудня 2010, 16:28

Я теж проти замотування шарфіком :!:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron