Глобальні оголошення!



Природне материнство – яке воно?..

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Природне материнство – яке воно?..

Повідомлення Sweetlanka » 19 вересня 2010, 00:05

Прикольно описали!..якщо так в більшості сімей, то це супер!!!
Напевно я бачила трохи інші, негативні картинки сімейних стосунків в селах...
Ви пишете, якщо батько не алкоголік, то...так в тому-то й справа, що в більшості сімей батьки ой як п'ють...а ще кричать з матами, руку піднімають на жінку, дітей і т.п..хто там буде слідкувати за дитям і спрямовувати її (чи то помогти корову пасти, чи то на городі, чи то за котом ганяти))
А в плані можливостей для розвитку в селах - я з вами абсолютно згідна - їх набагато більше, ніж в місті! Сужу з свого дитинства (коли літо проводила в селі), а також зараз по своїй донечці, коли їздемо до бабусі з дідусем, то мала такииий крок вперед робить!! Стільки всього цікавого там є!!))))
Sweetlanka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 24 березня 2010, 13:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 53 раз.
Подякували: 126 раз.
Діти: Катруся і Ігорчик

Re: Природне материнство – яке воно?..

Повідомлення Natalinda » 19 вересня 2010, 00:21

От mala-karta мене випередила на рахунок села ;)
Я мала можливість проходити практику в міліції, у відділенні яке займається дітьми, і це в Тернополі. І по сімях походили, і з батьками поспілкувалися (якщо це спілкуванням можна назвати :crazy: ). Хай Бог боронить.
В місті як тато пє, то дитина йде на вулицю і ніхто не знає де вона і шо робить, а в селі переважно всі всіх знають і таки хтось за дитиною гляне, бодре слово скаже, прикладом хорошим стане.

Як на мене то ранній розвиток це модне слівце на якому почали заробляти гроші і немалі :(

А взагалі Sweetlanka мені імпонують ваші погляди :good:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Природне материнство – яке воно?..

Повідомлення mala-karta » 19 вересня 2010, 00:22

От цього літа були ми в одному селі.
Зі всіх ближніх сусідів можна вважати, що один тато випиває. Пропиває майже все, що заробив. Не так, що чорно п'є і п'яний по селі валяється. Просто за тиждень заробив, а в суботу пішов і вернувся без грошей.

Але там дітиськам капець як повезло з мамою. Старша (6 років) хвостиком за мамою, менша (півтора року) переважно на руках. Мама і хазяйство порає, і їсти варить, і пере, і прибирає. З дітьом на руках. Старша там шось часом поможе - каченят завернути, за меншою глянути. Але нема такого, щоби мама крикнула і дітей відігнала. Хочуть йти - можуть йти, хочуть до мами - та хай будуть з мамою. Менша, до речі, на ГВ. І без сосок :)

Типу у нашому кутку досить все благополучно :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Природне материнство – яке воно?..

Повідомлення Sweetlanka » 19 вересня 2010, 00:38

Супер!! Ось ця сім'я (за виключенням тата), на мою думку, і є прикладом природнього материнства!!! Кльово...))
Sweetlanka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 24 березня 2010, 13:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 53 раз.
Подякували: 126 раз.
Діти: Катруся і Ігорчик

Поперед.

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість