Глобальні оголошення!



Мама на велосипеді з дитиною

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Спортзал і мама

Повідомлення Ulkanet » 29 лютого 2016, 20:16

Marichka написав:Улянко,ти така передбачлива.Як моя мама:)
Але я погоджуюсь,що то правда.Та й досвід маєш з великом і дитиною в Тернополі.Пра?
Щодо спортзалу,то теж хотіла б попробувати.В нас 250 грн безліміт на місяць.А одне заняття 25 грн.


просто я думаю за дитину, а не за маму, яка немаючи досвіду - буде купувати ровера і везти дитину - наражають її на велику небезпеку. :sad:

досвід в мене досить великий. навіть двічі в Карпатах була на змаганнях.
я два роки возила малу по при озеро до садіка і на роботу. я знаю, що це важко і складно. і тільки через те що дорога була по тротуарі, парку - я це робила.
дитина не буде сидіти каменем вам в кріслі. любий її рух і ровер "несе" і треба вміти втримати рівновагу, бо гепнетеся обоє. Дитина травмується лише у випадку, коли вона руки виставить - то може їх травмувати. бо крісло зроблене так, що захищає майже всю дитину. при падіні удар приходить на стінки крісла. на високих бардюрах - теж треба вміти їзхати, і мати досить силу, щоб втримати ровер - коли ви з нього злізли - а дитина залишається в кріслі. бо як тільки ви злізли - ровер з дитиною перевертається.
я завжди їхала дуже помаленьку, і то мала кілька пригод. нащастя ніхто не пострадав. але серце моє було десь аж в пятках. і це в парку: мені перебігала дорогу маленька дитина, дівки фоткалися і не дивилися де шли - стукнулася в ровер який вже стояв, рибаки два рази мало очі не повибирали вудками :scare: , собака раз бігла, гамнярі "підрізали", раз навіть зачепили ровер :scare:
одне діло коли ти сам і тебе штовхнули, а зовсім інше - коли в тебе на багажнику: 3 кг крісла і 18-20 кг - дитина.

якщо у вас немає досвіду - краще не ризикуйте життям власної дитини!!!
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Спортзал і мама

Повідомлення Ulkanet » 29 лютого 2016, 20:24

TanichkaMuran написав:Я багато думала де їздити. Ну точно по селі можна. Можна попробувати через ліс до озера і назад, але чи зручно буде там їздити, хоча задню частину можна зробити не надто широкою.Щоб діти там розміщалися один за одним.

а думала про те, як будеш ланцюг чіпати??? чи як тормоз маєш відрегулювати? а як камеру помянієш??? щей в лісі :crazy: а діти де в цей час будуть???
як пробєш камеру - як маєш двох дітей і ровера додому дотягти? :crazy: а то щей купа монатків буде на ровері буде :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Спортзал і мама

Повідомлення TanichkaMuran » 29 лютого 2016, 21:20

Добре що у вас стільки досвіду і ви можете по суті щось порадити.
Я надіялась що це якось легше буде.
Тепер розумію що мій чоловік правий, не варто і пробувати.
Хоча є варіант коли до велосипеда причіпляється прицеп, а там діти.
Але однозначно що по безлюдному лісі їздити страшно, бо в разі чого і допомогти немає кому.
Ну хіба що по селі їздити, але трішко скучновато, вже раз так то можна скакалку купити тай стрибати поки діти по подвірю бігають
Коли я шукала інформацію про трьохколісні велосипеди, то натрапила на сайт де їх робять також продавали такий варіант (якесь кріплення чи що)...я в тому не розуміюсь...але тоді сам собі переробляєш, звісно коли ти то вмієш, як ні, то треба до когось звертатись, але багато хто з того сайту таке робив (переробляв).
TanichkaMuran Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 63
З нами з: 22 лютого 2016, 22:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: 2 сина(1рік,3роки)

Re: Спортзал і мама

Повідомлення Ulkanet » 29 лютого 2016, 22:05

TanichkaMuran так можна прицеп. але одному їздити з дітьми - нівякому разу. має бути двоє дорослих. бо коли діти в прицепі - ви не бачите, що вони там роблять. тай діти там сидіти не будуть. ::Р: ну максимум годину і їм стане скучно.
те саме з кріслом. на довгі поїздки дитина нудиться, щось говорить - а ви не чуєте - бо вона ззаду. часто треба зупинятися - бо не розумієш, що вона там ззаду кричить :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Спортзал і мама

Повідомлення TanichkaMuran » 29 лютого 2016, 22:41

Ну впринципі якщо не планувати далеко їхати, то може годинку і витримають.
Потім набігаються, потім знову "хай терплять")
TanichkaMuran Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 63
З нами з: 22 лютого 2016, 22:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: 2 сина(1рік,3роки)

Re: Спортзал і мама

Повідомлення TanichkaMuran » 29 лютого 2016, 22:43

жаль що для мене варіант з велосипедом не канає, я так хотіла бути більш свобіднішою, бо трохи тяжковато в маршрітці з ними двома, а так то сіли і поїхали.
TanichkaMuran Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 63
З нами з: 22 лютого 2016, 22:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: 2 сина(1рік,3роки)

Re: Спортзал і мама

Повідомлення Ulkanet » 29 лютого 2016, 23:03

TanichkaMuran написав:....а так то сіли і поїхали.

це про машину :hi:
з ровером троха так не вийде :hi:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Спортзал і мама

Повідомлення flower » 01 березня 2016, 10:32

Так, дитину возити треба дійсно гарно вміти рівновагу тримати, бо "несе" якщо дитина нахиляється. Мені подобалося з Веронікою їздити, але тепер з 2ма дітлахами не поїзджу. Прийдеться ще одне крісло купувати і велика теж, бо до мого крісло не чіпляється. Я на чоловіковому їздила з малою, а коли виїзд сімейний, то він малу віз, а я на свому.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Мама на велосипеді з дитиною

Повідомлення TanichkaMuran » 01 березня 2016, 14:54

а вероніка ще сама не зможе їхати?
зі скількох років можна сподіватись що дитина сама на велосипеді стане їхати, у мене ще діти малі, тому не маю ніякого уявлення?
TanichkaMuran Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 63
З нами з: 22 лютого 2016, 22:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: 2 сина(1рік,3роки)

Re: Мама на велосипеді з дитиною

Повідомлення flower » 01 березня 2016, 15:03

Вона тільки цього літа буде вчитися на 2колісному, ми на день народження плануємо подарити. Навіть якщо і навчиться, я не дозволю їй їхати самій з нами, це дорога і для 5річної дитини небезпечно.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron