Глобальні оголошення!



Заглядання в коляску

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: заглядання в коляску

Повідомлення Natalinda » 22 листопада 2010, 15:49

Я від знайомих нормально сприймаю, а от від людей з якими бачусь рідко, то якось не зручно. Так як мені в селі, то перед тим як йти з дитиною гуляти - то перше тре в магазин зайти грошей наміняти, бо майже щоразу когось зустріти можна із знайомих з дітками.

Коли вперше йду до дитини - то обовязково всяке різне несу і цукерки і печиво і лашку і цяцьку і гроші, а в коляску класти не вважаю за доречне. Хоча теж не відмовляюся, бо не уявляю як би я за тою людиною бігла і гроші їй назад в кишеню сунула. :lol:

Якщо чесно дізналася про таке лише з народженням Юрчика, коли ми гуляли і одна знайома засунула в коляску 20 грн. Я довго не могла поняти в честь чого це - поки мама непояснила, стало трохи незручно, бо в неї теж є дитина, трохи старша, і їй я ніяких грошей в коляску не ложила.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: заглядання в коляску

Повідомлення Lola » 23 листопада 2010, 01:26

Я дуже довго приховувала свою донечку, тільки в 5 місяців вже стала її показувати людям на вулиці, бо ми пересіли в літній візочок, а так би й не показувала ще довго.
Lola Офлайн


 

Re: заглядання в коляску

Повідомлення Natalinda » 23 листопада 2010, 01:57

Ну не знаю як Lola, я зглазів не боюся, бо не вірю, але поки був малюсінький, теж десь до півроку, то не любила тих заглядань страшно і як на горизонті виднілася тітонька, яка точно хотіла б заглянути і поплювати на мою дитину, то нкривала синка з головою і казала, що він спить.

А зараз попробуй його сховай, як він до всіх підряд шкіриться і глазки строїть :lol: Зараз я навпаки люблю як адекватні люди на дитину дивляться і навіть щось говорять :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: заглядання в коляску

Повідомлення LeeLoo » 23 листопада 2010, 07:53

Kolu byla we Lizo4ka dyge-dyge malenjka takog ne ljubula kolu 4ygi ljudu zagljadajytj v koljasky....ale potim kolu tak sklalosja wo nam potribno bylo letitu -(lizi bylo 6 misjaciv)v litaky 10 godun-we j v Tajland-de vsi obognjujytj ditej-vonu dlja nux wosj nezvu4ajne-todi ja po4ala zvukatu do togo-wo na Lizy mojy zagljadajutj....i zaraz normaljno do cjogo vidnowysj-ny xo4ytj duvutusj-nexaj duvljatjsja-tiljku ne tortkatusj-cjogo ja ne ljubljy.....a tajci tak ljubljatj torkatysj bilux ditok :) wosj do nug govorutu-smijatusj(Tajland-krajina milion posmiwok)....tak wo tyt zovsim po inwomy jak v nas :good:
LeeLoo Офлайн


 

Re: Заглядання в коляску

Повідомлення Marta » 30 травня 2011, 01:46

Мене якось не "напрягає", коли на мою Лізу дивляться чи навіть чіпають.
Можливо тому вона і йде до всіх, що з одного боку добре, а з іншого не дуже....
Недавно були біля стадіону, захотіли присісти, поряд сиділи бабуся з дідусем. Дідусь покликав Лізу, вона пішла, всадилася бабусі на руки і сиділа там з півгодини тихо посміхаючись...Не маю нічого проти, але деколи страшно від того, що вона настільки довіряє людям і настільки відкрита...
Ліза вже не в колясці, але й зараз на неї багато дивляться, посміхаються до неї, багато говорять про неї- мені приємно. Якось попадаються нам приємні люди, і від їх уваги тільки позитив..)
Marta Офлайн


 

Re: Заглядання в коляску

Повідомлення Sawwku » 30 травня 2011, 10:50

а мені подобається коли в коляску заглядають. на щастя, ніхто дуже не плюється (хіба родичі :? , то інколи здається що ми нащадки не мавп, а верблюдів :lol: ).
зараз правда це не так захоплююче, а от взимку чи навесні... коли всі проходящі мамочки так кутали дітей, що там хіба ніс стирчав (а могло і того не бути :dash: ) заглядали в коляску і чуть не падали від того яка в мене "гола" дитина :grin:
в слінг не заглядають, але і без того смішно виходить. коли несу малу в май-слінгу, а людина йде на зустріч і помічає, що чимось воно не схоже не типову кенгурушку. починає шукати "подвох", а коли бачить купу сплетінь і вузлів за спиною :grin: ...ніколи не думала, що шия викручується на 180 :lol:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Заглядання в коляску

Повідомлення irinka » 07 лютого 2012, 14:31

Як синочок був маленький, то знайомі завжди питали чи можна подивитись, то звичайно що я дозволяла. :)) Навіть приємно було коли казали на кого похожий ^-) А коли якась чужа бабуля на вулиці заглядала чуть сама не влізе в ту каляску- то це звичайно дуже бісило :блін: :блін: а ще отим клацанням до дитини в транспорті от цього просто терпіти не можу :%%: }-]
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Заглядання в коляску

Повідомлення Галина » 07 лютого 2012, 14:42

В моєї знайомої був такий випадокк:
Зайшла вона в магазин і коляску залишила біля каси, а сама відійшла на хвилину, приходить, а там жіночка якась заглядає і не просто заглядає, а прям відкидає одіяльце, щоб краще видно було. Та каже чого ви туда лізете, а жіночка до неї, а тобі яке діло, хочу і заглядаю!
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Заглядання в коляску

Повідомлення Сніжинка » 07 лютого 2012, 19:48

то капєц, я теж не люблю як незнайомі заглядають
але ще залежить хто і як, часом то так дивиться, що аж оглядається
Сніжинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:32
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 54 раз.
Діти: дівчинка Мартуся

Re: Заглядання в коляску

Повідомлення irinka » 08 лютого 2012, 09:47

Галина написав:а прям відкидає одіяльце, щоб краще видно було. Та каже чого ви туда лізете, а жіночка до неї, а тобі яке діло, хочу і заглядаю!


Оце вже зосвім...як це хочу і заглядаю, а нічого, що це не її дитина, не розумію як так можна нагліти і таке говорити!!! :блін: :блін: я б таку бабулю скоро на місце поставила... :крейзі:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron