Глобальні оголошення!



З дітьми надовго з дому. Що взяти?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Вигуляємось з дітками. Ділимось точками :)

Повідомлення Руженка » 17 квітня 2011, 23:19

Shalimar написав:а в песке разрешать колупаться? там же кошки какают... наверноПро еду.... Разве что перекусы брать, или готовую еду в баночках.. Например, мне возле дома негде с ребенком гулять, одни нервы, а не гулянье. До рошеновской площадки идти добрых пол-часа... Не находишься домой кушать



Щодо піску))) Я Марго дозволяю!!!!!Вона тащиться!!!!!! З собою беру вологі серветки і всьо))))))) А що зробиш, зо пісок не стерильний :lol: :lol: :lol: :lol: ми живем в Україні, а не в Англії :lol: :lol: :lol: :lol: (хоча я не знаю як там в Англії :lol: :lol: :lol: :lol: ))))) Це дитинство........і де б воно не було, чи в Україні, чи в Сибірі, чи в Америці - ЦЕ ДИТИНСТВО!!!!!І потрібно його дарувати)))))))))) Марго часто падає)))))))Нічо, ще ні разу не переодівала на вулиці.)))))) встає, я її обтрушую і всьо...вперед на барикади :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )))))))) В дощ і коли болото, то страюсь слідкувати і не пускати її в те болото))))))))Але як трохи підросте, то по калюжах а парку будем РАЗОМ БІГАТИ)))))))))))) :grin: :grin: :grin: :grin:

Приходьте на це подивитися))))))))Ото пороззуваємось і впередддддддддд :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Їжу ми з собою не беремо. бо моя Марго фігуру береже :lol: :lol: :lol: :lol: Їсть припаскудно навіть вдома, вже про вулицю не говорю)))))) Правда завжди беремо печиво і сік, чи банани. Ходити ми любимо, хоч нам до Рошенок десь тоже півгодини,але я звикла, все краще ніж вдома, або тільки біля дому гуляти.
Руженка Офлайн


 

Re: Вигуляємось з дітками. Ділимось точками :)

Повідомлення Руженка » 17 квітня 2011, 23:26

А ото як ми хворіли два тижні, то я Марго організувала пісок вдома))))))))))) замість піску, була манка)))))) Получилось кльово))) :гуд: :гуд: :гуд: :гуд: Правда добре, що вдома ковриків нема, бо манка була всюди :lol: :lol: :lol:

Зображення
Руженка Офлайн


 

Re: Вигуляємось з дітками. Ділимось точками :)

Повідомлення mala-karta » 17 квітня 2011, 23:26

Shalimar написав:а в песке разрешать колупаться? там же кошки какают... наверно

какають-какають!
і пісяють!

кажуть, здоровша дитина потім буде :grin:
він же не їсть пісок, просто длуюатися буде.
Я носила вологі серветки чи воду.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Вигуляємось з дітками. Ділимось точками :)

Повідомлення Shalimar » 17 квітня 2011, 23:34

меня просто напрягает грязный вид))
а штаны снимаю, так как на сон сажу в коляску, в конверт
про еду и воду. Сейчас же холодно... воду в термосе.. А с едой... ну, разберемся...
О песке. Как раз оперативно лечили инфекцию на пальце, поэтому я очень боюсь!!! ногтик только начал отрастать и палец воспаленный, краснота полностью не прошла. Пока побережемся.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Вигуляємось з дітками. Ділимось точками :)

Повідомлення Руженка » 17 квітня 2011, 23:47

Shalimar написав:а штаны снимаю, так как на сон сажу в коляску, в конвертпро еду и воду. Сейчас же холодно... воду в термосе.. А с едой... ну, разберемся...О песке. Как раз оперативно лечили инфекцию на пальце, поэтому я очень боюсь!!! ногтик только начал отрастать и палец воспаленный, краснота полностью не прошла. Пока побережемся.



Ну якщо в тебе конверт, то звичайно, шкода....Але йде літо, то скоро будеш без конверта кататись))))))) А з пальчиком.......... :( :( :( :( :( :( :( :( :( це конечно, да...............поки дійсно не варто в піску гратись............

Нехай у Вас все швиденько вилікується!!!!!!!!! :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: і тоді відірветесь :dance: :dance: :dance: :dance:
Руженка Офлайн


 

Re: Вигуляємось з дітками. Ділимось точками :)

Повідомлення Marta » 18 квітня 2011, 00:03

Я особисто ніколи не брала навулицю переодягань, ну може 1 запасні штани, як в калюжу впаде, а так-обтрусила і все, часом і замазурка, але ми після двору все кидаємо в стірку, я не заморочуюсь на рахунок того.
Так само і з піском. Моя длубається в ньому, і часом і в рот попаде, я з того трагедії не роблю. Особливо минулого літа полюбляла їсти пісок, зараз вже ні.)
Так само в ходу тільки мокрі серветки.
З пальчиком-як переживаєш, то поки не заживе-не грайтеся в піску, але я б заклеїла пластирем чи вділа рукавички, можна з тоненького балону, щоб нічого не пропускали, та й пустила б гратися.
А на рахунок їжі- то так, пиття в термосі, а їжу ми осінню носили в маленькій термосумці, класно тримає тепло, в мене подруга має. Якщо влізе все- то все в термосумці.
Marta Офлайн


 

Re: Вигуляємось з дітками. Ділимось точками :)

Повідомлення mala-karta » 18 квітня 2011, 01:05

Shalimar, а гумові штані тим і добрі, що їх потім зняти можна оперативненько.

А так як термосумки у мене нема, то я брала баночку замотувала в рушники - теплим за 2 години було. Саме от таким теплим, що їсти якраз добре, і не пече.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Вигуляємось з дітками. Ділимось точками :)

Повідомлення Marta » 18 квітня 2011, 01:09

mala-karta написав:я брала баночку замотувала в рушники - теплим за 2 години було

А в мене не було(((
Ходила раз без подруги і без термосумки, то теплим було недовго...((((( Але то може залежить, скільки рушників?... ;-)
Marta Офлайн


 

Re: Вигуляємось з дітками. Ділимось точками :)

Повідомлення гра з вогнем » 18 квітня 2011, 01:13

ми завжди брали на прогулянку переодівку на випадок впаде-замурзається, попісяється і т.п. ще досі його штани і одяг по всіх сумках знайти можна :grin:
їсти: беремо воду, фрукти, печиво. щось таке, що дозволить добратися додому, і вже дома поїсти.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Вигуляємось з дітками. Ділимось точками :)

Повідомлення mala-karta » 18 квітня 2011, 01:22

Marta написав:Але то може залежить, скільки рушників?...

о, я брала багато!
якщо товстий - то 1, а тонких то аж 4 намотала (вони невеликі).
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron