Глобальні оголошення!



З дітьми надовго з дому. Що взяти?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

З дітьми надовго з дому. Що взяти?

Повідомлення happymami » 22 листопада 2009, 01:50

Таке питання часто хвилює батьків. Адже, як тільки починаються “збори” в дорогу, можна ненароком щось забути. Причому те, що знадобиться в першу чергу. Дописуйте те, що я пропустила

Місце для дитини: коляска, корзина. візок, слінг, тощо
Ліки: йод, зеленка, жаропонижуючі (парацетамол), лейкопластир, бинт, вата, вугілля
Розваги: книжки, іграшки, олівці
Одяг: пеленки, на зміну одяг
Харчування: вода, кому тре суміші, пюре, сік, термос
Предмети гігієни: підгузники, вологі серветки, горщик, ватні палички

Поради:
1. для дитини на природі все нове та цікаве, і вона обов'язково знайде, чим погратися. Тому, їдучи в ліс, можна не брати іграшок.
2. їдучи в пансіонати, чи стаціонарні табори, можна не брати багато спеціальних ліків, адже там завжди є загальні аптечки, які містять необхідні при першій допомозі препарати. Єдине, що може взяти з собою, – це зеленку, активоване вугілля, жарознижуюче.
3. наперед знайдіть рекомендації стосовно закладів, де діти будуть харчуватися. І забезпечіть гаряче харчування для малечі хоча б один раз на день.
4. влітку беріть в дорогу засоби проти комах. Спеціально за тиждень тестуйте, чи нема у дітей алергії на ці препарати.
5. якщо подорожуєте автомобілем, то не беріть з собою фломастерів чи олівців, бо ними діти можуть травмуватися, коли авто гальмуватиме.
6. обов'язково дізнайтеся, чи там, куди ви їдете, є дитяча лікарня

Що ще?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Мандруємо з дітьми. Що взяти?

Повідомлення Melisa » 23 листопада 2009, 12:10

Фотоапарат або камеру, попередньо заряджені. Дітки на природі - це щось неймовірне! :)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Мандруємо з дітьми. Що взяти?

Повідомлення happymami » 01 квітня 2010, 21:17

Згадала - ящик вологих серветок :flag:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Мандруємо з дітьми. Що взяти?

Повідомлення happymami » 13 квітня 2010, 15:30

ой, і ще. ОБОВ*ЯЗКОВО!!!
Якшо їдете потягом - свідоцтво про народження. (або як альтернатива - дитина має бути вписана у вас в паспорті)

Був у мене такий випадок (вперше), коли я їхала з Терні в Київ з дворічною дитиною і мене не пускали у вагон, бо я на дитину не мала ніякого документа. Ну а звідки ж я мала знати, що тре засвідчити, що дитина моя??? В касі такого не говорять. То я під дощем бігла 7 вагонів вперед з дитиною, до начальника поїзда, щоб він дав мені дозвіл сідати у вагон :evil: . Так ніби я би чужу дитину тарабанила з собов :unknown: .

Хоча за три дні до того я їхала з Києва у Тернопіль і там мене ніхто не просив показувати ніяких посвідок особи моєї рєбятні :dash:

Такшо - свідоцтво, на всяк випадок заламінуйте і возіть зо собов
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Вигуляємось з дітками. Ділимось точками :)

Повідомлення Shalimar » 17 квітня 2011, 21:17

Привет! а где кто на Дружбе гуляет?
во что одеты дети?
сколько этих штанов надо иметь!? ))
какими игрушками играетесь на улице? (интересует для детей год-полтора)
как организовываете время? если надолго куда-то идете - как решаете вопрос с едой? для ребенка
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Вигуляємось з дітками. Ділимось точками :)

Повідомлення Перлинка » 17 квітня 2011, 22:53

Shalimar написав:Привет! а где кто на Дружбе гуляет?
во что одеты дети?
сколько этих штанов надо иметь!? ))
какими игрушками играетесь на улице? (интересует для детей год-полтора)
как организовываете время? если надолго куда-то идете - как решаете вопрос с едой? для ребенка

яких штанів?
хлопчики на вулиці люблять каталки на довгій палочці, великі машинки на шнурку тягати(у нас був корабель пластмасовий)набір в пісочницю,мячик ,якісь маленькі машинки

у мене є дитячий термос для їжі,але ми ним рідко користувались,бо няні приходила з дітками на обід до дому.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Вигуляємось з дітками. Ділимось точками :)

Повідомлення Shalimar » 17 квітня 2011, 23:02

Перлинка написав:яких штанів?
хлопчики на вулиці люблять каталки на довгій палочці, великі машинки на шнурку тягати(у нас був корабель пластмасовий)набір в пісочницю,мячик ,якісь маленькі машинки
у мене є дитячий термос для їжі,але ми ним рідко користувались,бо няні приходила з дітками на обід до дому.

ну уличных штанов)) стоит прокатиться 1 раз на горке - и все штаны в грязной пыли. Получается, всю прогулку ребенок запачканный (( а потом садиться в коляску спать - переодевать... Ну как-то для меня все это ново ))) может, ест какие-то непачкающиеся штаны))) грязеотталкивающие) пылеустойчивые ))
а в песке разрешать колупаться? там же кошки какают... наверно
Про еду.... Разве что перекусы брать, или готовую еду в баночках.. :? Например, мне возле дома негде с ребенком гулять, одни нервы, а не гулянье. До рошеновской площадки идти добрых пол-часа... Не находишься домой кушать
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Вигуляємось з дітками. Ділимось точками :)

Повідомлення Перлинка » 17 квітня 2011, 23:09

Shalimar написав:ну уличных штанов)) стоит прокатиться 1 раз на горке - и все штаны в грязной пыли. Получается, всю прогулку ребенок запачканный (( а потом садиться в коляску спать - переодевать... Ну как-то для меня все это ново ))) может, ест какие-то непачкающиеся штаны))) грязеотталкивающие) пылеустойчивые ))

ну якщо гірка не після дощу ,не в болоті,то пилюку можна обтрусити

не знаю якось так виходило ,шо замурзаними мої діти не ходили,хоч і не перевдягались після кожного спуску на гірці
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Вигуляємось з дітками. Ділимось точками :)

Повідомлення mala-karta » 17 квітня 2011, 23:10

Shalimar, для року-півтора в нас кльово йшли каталочки всякі (ну якась звірушка чи машинка, ззаду патик, за який пхати), деякі дітки ще дуже люблять машинки на шнурочку тягнути (але мій не любив), лопатки в пісочок теж на ура. Ще бульки мильні пускати, візоок такий іграшковий возити.
Штанів нам вистачало одних, але запасні завжди носила.
Якщо не на дуже довго - 2-3 години, то просто печенько, бананчик, яблучко. Якщо довше - то брала сир зі сметаною, часом просто хліб і відбивну чи мяско варене (ну, Ромка всеядний). Завжди - воду.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Вигуляємось з дітками. Ділимось точками :)

Повідомлення mala-karta » 17 квітня 2011, 23:13

ага, і ще про гулянки по болоті.
Я вдягала свому на верх отакі-во штани прорезинені - вони від болота тряпочкою відмиваються, воду не пропускають.
Часто як їхали в парк після дощику, то щоби не капати на мозги малому - просто вдягала такі штани і мала спокій - хай лазить де хоче:
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей