Глобальні оголошення!



Коли вчити самостійно їсти?

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Коли вчити самостійно їсти?

Повідомлення Malavka » 28 травня 2013, 17:50

А я от вперлась в проблему. Не знаю, може я собі придумала і не треба мордувати дитину. Моя доця, 2 роки 4 місяці, зізнаюсь - розбалуване дитя. З їдою в нас завжди були проблеми. Я б не парилась особливо, якби в нас було ГВ, але через немудру маму мала штучниця, і з самого початку прикорму він був в нас місією №1, мала їла погано, вся хата танцювала навколо неї, тільки би з"їла ще ложечку. А ще й поганий набір ваги, як я тоді собі думала. Словом, харчовий інтерес в дитини є тільки до хліба і заборонених речей, які їдять дорослі - смажена картопля, якась ковбаса і інші гидоти (це не значить, що я їй дозволяю їсти ковбасу, ні, але цікавить її саме така їжа, а не каша чи сир). Самостійно їсти вона вміє вже давно, і густе, і рідке. Але не хоче. З"їсть три ложки і починає бавитися. Донедавна я її тим часом годувала, з розвагами, книжечками і т.д. А днями вперлась і пішла на принцип. Вмієш їсти сама - їж. Скільки з"їсиш, буде твоє, як недоїсиш - ходи голодна. А їй такий принцип, бачу, подобається. Тобто апетиту як такого в дитини нема теоретично. Готую їй окремо, живемо не самі, свекрусі вказувати не буду, що і як варити, в ході макарони з сардельками, плов з магазинної курки і т.д., а суп в нас взагалі ніхто не їсть. Тобто такого, щоб дитина бачила, як всі разом їдять корисну їжу - такого нема. Накладаю їй і собі їсти однакове, те , що їй зварила. Але щось я їй зовсім не приклад. Словом, я не знаю, чи лишати як є - втіхаря годувати з ложки, бігати за нею з тарілкою, аби тільки напхати, чи хай зрозуміє, що голод не тітка? Чесно, я десь на грані відчаю. Через два місяці точно не буду мати можливості по годині ціляти ложкою їй в рот. Порадьте щось, досвідчені мами. :dash:
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Коли вчити самостійно їсти?

Повідомлення Euphoria » 18 березня 2014, 01:59

коли дитина сама готова до того...
моя от ще маленька,але їй цікаво,вона хоче саменька їсти,і дуже вперто і наполегливо пробує
я просто створюю нормальну обстановку,застеляю все кругом(щоб потім багато не драяти)і вперед
Euphoria Офлайн


 

Re: Коли вчити самостійно їсти?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 березня 2014, 08:30

Моїй доці зараз 1,5. Вона дуже любить сама їсти, десь після року почала пробувати сама, але ложкою їй ніяк не йде. Спочатку пробує, 2-3 рази колупне, побачить, що то діла не буде, і давай руками. То я стараюсь садити її в своє кріселко для годування і відповідно вдягати. Це виглядає приблизно так:
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Коли вчити самостійно їсти?

Повідомлення flash-ka » 18 березня 2014, 11:43

Марточка просто чудо!!!
я щось навіть не пам'ятаю, просто хотіла сама, то давала. зараз нам рік і 10 міс, то вже гарно їсть сама і без забруднень (майже)
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Коли вчити самостійно їсти?

Повідомлення Euphoria » 18 березня 2014, 14:07

TaniaPicaSSo донечка така красунька маленька)))
Euphoria Офлайн


 

Re: Коли вчити самостійно їсти?

Повідомлення Марійка » 19 березня 2014, 22:59

Моя їсть сама більше для забавки, і все мусить перевернути ложку, особливо з рідкою їжею. Тверду сама набирає і несе. І скільки їй не пояснюю, що треба не перевертати ложку, і беру її ручку в свою, і не допомагає. А ще як нервується, коли я хочу щось їй показати, все має робити сама, і дурниці, що неправильно :yes:
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: Коли вчити самостійно їсти?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 20 березня 2014, 02:41

Марійка написав: і все мусить перевернути ложку, особливо з рідкою їжею

І в нас так само. Тому навіть суп вона їсть руками (ну або я годую з ложки).
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Коли вчити самостійно їсти?

Повідомлення olgakr » 20 березня 2014, 20:34

Старша доця довго не вміла сама істи(мама не давала ::Р: ), а молодша вже гарно їсть сама ложкою.Я саджу її собі на руки і так ми їмо разом . В кожного є своя миска, але доця все намагається їсти з моєї :hi: .Виходить трохи не акуратно, але щоб я її годувала донечка не хоче! Самостійна!
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Коли вчити самостійно їсти?

Повідомлення Mama3 » 05 травня 2014, 23:45

Перечитала трохи тему, бо щось у мене з найменшим не виходить з годуванням. Поки перетирала і був менший, то їв добре, принаймні, бачила, скільки з'їдав . Тепер рік і три місяці, то десь останній місяць я не витримую. Він хоче сам, думаю, нехай, але колупається і руками, і ложкою. Беру собі окремо, щоб паралельно годувати, то стулить ротик і ніяк. З руки буде їсти, обмурзається весь. Найбільше переживаю, що рідкого мало, бо так і каші різні, і картопелька, і сир - то все добре йде, але зупку ніяк, тільки густе. І пити тягнеться, коли їмо. Теж ніби погано весь час запивати. Якось старші так не робили, чи то я вже забула.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Коли вчити самостійно їсти?

Повідомлення Танічка » 09 листопада 2014, 15:48

я просто вкладаю ложку в ручку синочка і моя рука зверху, і так разом ми набираєм їсти і несем ложку до його ротіка. Він сидить в мене на колінах. Не довго він так їсть, все рівно любить коли я його кормлю. Часом він при цьому мене хлібом кормить :hi: Нам 1,3
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron