Глобальні оголошення!



Куплені каші

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Куплені каші

Повідомлення Euphoria » 18 березня 2014, 01:57

куплені кашки їли десь до року
після вже готувала сама на молоці розведеному з водою,і блендерила) :wink:
Euphoria Офлайн


 

Re: Куплені каші

Повідомлення Marta28 » 11 липня 2014, 22:37

Іноді купую каші Малишка, розводяться добре, на смак смачні. взагалі сама готую, але тримаю пачку купованої, на всяк випадок. бувають і в мене розвантажувальні дні від кухні.
Marta28 Офлайн


 

Re: Куплені каші

Повідомлення Лена1980 » 31 липня 2014, 13:27

А я напевно лінива мама, адже досить часто купую дитячі каші для донечки. Переважно купую хорольські каші тм "Малишка", також іноді беру Нестле чи Карапуз. Думаю ближче до року перейдемо на більш "доросле" харчування.
Лена1980 Офлайн


 

Re: Куплені каші

Повідомлення Dana » 01 серпня 2014, 01:04

А в нас щос з купленими кашами не склалось. Уже 2 пачки за малим доїла, звичайно, мені дуже СМАЧНО))) зате, син смакує просто на воді зварену любу кашу, не солену і не солоджену, а готових чомусь не їсть...(((
Зображення

Гарні мужики на дорозі не валяються, вони лежать на дивані!
Dana Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 88
З нами з: 16 грудня 2013, 23:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 101 раз.
Подякували: 114 раз.
Діти: Марчелло, 1рік

Re: Куплені каші

Повідомлення Девочка Оля » 03 серпня 2014, 15:37

Dana написав:А в нас щос з купленими кашами не склалось. Уже 2 пачки за малим доїла, звичайно, мені дуже СМАЧНО))) зате, син смакує просто на воді зварену любу кашу, не солену і не солоджену, а готових чомусь не їсть...(((

То може й добре, що не хоче їсти каші з коробочок :yes: Все таки, якщо сам приготуєш, то більш впевненний у якості. А ми от їмо куповані каші, Матвію вони дужче смакують, чім ті що я готую. Берем найчастіше Малишку або Карапуз.
Девочка Оля Офлайн


 

Re: Куплені каші

Повідомлення Фіона » 31 жовтня 2014, 18:02

Ми беремо каші малишка вітчизняного виробника, дуже подобаються малій, додаю туди ще й фрукти, смачно виходить!
Фіона Офлайн


 

Re: Куплені каші

Повідомлення Танічка » 09 листопада 2014, 12:33

один раз на день даю кашу з магазину, але розбавляю її кашою "здоровяк", так тоді корисна та каша. Коли не встигаю щось приготовити, це ідеальний варіант! Дуже швидко.
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Re: Куплені каші

Повідомлення taranjka » 11 листопада 2014, 11:37

мене от цікавить, невже ви справді вірите, що ці каші швидкого приготування таки корисні? і що справді таки не шкідливі. яким методот робиться так, що каша стає такою швидкоприготованою, і що додається, що вона так різко змінює смак?
в мене ці каші асоціюються з вермішеллю швидкого приготування, про яку зараз багато говорять, попереджаючи, що її вживання дуже небезпечне. як думаєте, ті каші далеко втекли від вермішелі? про насиченість вітамінами - знаємо, якщо овочі-фрукти і тд нарізати - то вони втрачають велику кількість своєї корисності. і чим дрібніше нарізка, тим більші втрати. як думаєте, в порошку багато чого лишається?
приготування звичайної каші 15 хвилин, ну може 20 з відволіканням на інтернет :hi: невже це справді так багато і складно?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Куплені каші

Повідомлення Тиха » 11 листопада 2014, 13:25

ага, читала вчора склад однієї такої кашки :crazy: Я б сама таке не їла :bad:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Куплені каші

Повідомлення erinaceus » 11 листопада 2014, 15:28

Тиха Ну склад складу рознь, як то кажуть. Однакові здавалося б продукти мають різний склад, залежно від виробника, ціни і т.д. Будь то дитяча каша, печиво чи будь-який інший продукт на дитячому чи дорослому столі. В одних купа ароматизаторів, консервантів і всякої іншої бяки, в інших мінімум інгредієнтів. Тому завжди треба читати склад і вже від нього відштовхуватись :yes:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей