Глобальні оголошення!



Пологи-соло

Re: Пологи-соло

Повідомлення Sms » 10 січня 2014, 01:33

Dashko написав:соло-пологи безпечніші за роддомівські


Чим безпечніші? Я цього не розумію? Невже мало випадків, коли жінки народжували вдома самі, а результат був трагічним? Тут же ж 2 сторони однієї медалі. Ти можеш бути на 100% впевнена у позитивному результаті, а вийде все навпаки і що тоді? Невже Ви не читали історій про "Колыбельку" в Пітері? От одна з історій домашніх пологів, яка доводить, що якби жінка була б вчасно в пологовому, зробили б Кесарське і дитина вижила. Я хоч і радію за тебе, Дашко, що ти щаслива і народила свого хлопчика як хотіла, однак, не сприйми в образу, вважаю це легковажністю: не спостерігатися в лікаря і піти на домашні пологи, при цьому ризикуючи життям власної дитини. Ми ж не у кам'яному віці живемо. Маю безлічч історій, коли вчасна реанімація рятувала діток.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Пологи-соло

Повідомлення Tajga » 10 січня 2014, 02:20

Sms, я нікого не агітую за соло чи домашні пологи. І добре, що ти подаєш тут статтю, так би мовити для протверезіння потенційних фанатів. Але трохи сумнівний мені текст та інфа саме цієї статті.
1. Ніде не написано, що дівчинка дійсно була переношена. Тобто не описано ніяких інших ознак, крім того, що в водах був меконій, а це не завжди ознака переношеності. Лікарям дуже зручно в цьому випадку навішати все на Єрмакову (незалежно від того, наскільки вона винна), бо по-перше, вони проти домашніх пологів взагалі, по-друге, Єрмакова вже засуджена.
2. Та сама ситуація могла статися і в пологовому і ми би тоді читали про лікарняну помилку в ситуації, коли лікар бажав для пацієнтки самостійних пологів і щось дуже швидко в неочікувано пішло не так.
3. Жорстоко але факт, батьки в першу чергу відповідають за здоров'я своєї дитини, а не лікарі, єрмакові чи сусіди по під'їзду. І відповідальність за свій вибір теж несуть батьки. Шкода дитини...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Пологи-соло

Повідомлення Dashko » 10 січня 2014, 02:37

соло-пологи безпечніші за роддомівські

Звичайно, в кожній конкретній ситуації є свій безпечніший варіант. Але, якщо говорити про мій випадок, то я вважаю, що безпечніше було вдома. І якщо взяти статистику, то теж можна сказати, що безпечніше вдома.

Чим безпечніші? Я цього не розумію? Невже мало випадків, коли жінки народжували вдома самі, а результат був трагічним? Тут же ж 2 сторони однієї медалі. Ти можеш бути на 100% впевнена у позитивному результаті, а вийде все навпаки і що тоді?


Все це можна сказати з точністю до навпаки :pardon:

Маю безлічч історій, коли вчасна реанімація рятувала діток.

Маєш на увазі випадки, коли вдома народжували, а потім їх рятувала реанімація? Чи ти про ситуації, які повністю в пологових відбувалися?


Про сумниий виипадок: по-перше, це якраз не соло-пологи, а пологи з акушеркою. Я ще на початку написала, що для мене такиий варіант ближче до пологів в лікарні. Якраз на цьому прикладі можна зрозуміти чому ((((
Коментувати цей випадок не буду, бо хто там знає, що насправді відбулося :pardon:

Про те, чому я вважаю соло безпечнішими. Проведу спочатку таку паралель-запитання ;) Під час вагітності ніхто цілодобово не проводить під наглядом лікарів. а скільки є сумних випадків під час вагітності? А скільки можна було врятувати, якщо б поруч лікар знаходився? То чому всю вагітність не бути біля лікаря?

Так от мої роздуми на цю тему:

Якщо взяти десять тисяч вагітностей, наприклад - буде декілька випадків, де ніхто б не зміг допомогти ((( (ні лікарі, ні обладнання, ні знання). Тому в соло пологах теж бувають сумні випадки. Але в пологовому було б так само (((

Всі складні випадки, про які ми чуємо в пологових, і які щасливо закінчилися, хоча в багатьох випадках лишаються наслідки - були викликані або лікарям, або просто лікарняними обставинами. Починаючи з того, що головний рушій процесу - гормон оксітоцин - перестає виділятися, якщо є напруження (а в пологовому це дуже ймовірно), ну і закінчуючи халатністю лікарів. Тобто, лікарі в більшості можуть вирішити тільки ті проблеми, які вони самі створили (!). Відповідно при соло-пологах жінка з ними точно не стикнеться. А цих випадків дуже багато - звідси й більша безпечність в соло.

В соло-пологах - якраз написала в попередньому повідомлені - найбільш небезпечний момент, коли починаєш себе вважати розумнішим за всіх і перестаєш адекватно оцінювати свій стан і можеш пропустити, якщо щось піде не так.
Ще в соло на мою думку трапляються сумні випадки, коли жінка, наприклад, начиталася, як добре народжувати вдома, а сама для себе не розуміє, чого вона це робить. Або, доречі як в тій ситуації, що ти приводиш, мені здається, коли жінка народжує вдома, бо в лікарні погано. Це теж не правильно. Вірніше цього замало, щоб народжувати вдома.
Тобто є і в соло моменти, які можуть призвести до сумних наслідків, але порівняно з лікарняними моментами це "одиничні випадки".

Ну і ще одна маленька перевага соло в тому, що коли ти знаєш, що все залежить тільки від тебе, ти більш свідомо ставишся до свого здоровя і всього іншого.


Цікаво, чого багатьох дивує, знаючи що я народили вдома, що я вважаю такі пологи безпечнішими. :confused: А чого ж я вдома народжувала? Тільки тому, що вважаю це безпечнішим і набагато. :yes: А не тому, що я лікарів боюся чи лінуюсь їхати в лікарню, чи ще щось :crazy: Так само, хто народжує в роддомі, робить так, бо вважає це безпечнішим. Хто правий, це вже друге питання. Але, як на мене, в родах треба робити так, як на твою думку найбільш безпечно для дитини і для мами.
Але добре, що такі питання обговорюються :wink: Думаю, добре і для тих, що в пологовому зібралися народжувати, і для тих, що вдома.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Пологи-соло

Повідомлення Nin4ik » 10 січня 2014, 03:15

я дуже тісно спілкувлась із жінками, які наважилась на домашні пологи, дуже багато інформації було для мене корисної. Справді, багато міфів створюють самі лікарі, навіть не тому, що хочуть залякати, а тому, що їх так навчили, навчили мислити стереотипами. чоловік однієї жінки за фахом патологоаноатом, так от йому, напевне, ці стереотипи було ламати найлегше, бо у його практиці були не поодинокі випадки, де смерть була наслідками явного недбалого чи неправильного втручання лікарів.

А соло-роди - це класно, ще б повиганяти зайвих тарганів з голови і трошки менше упередженості з боку інших :(): .

Дашо, ти молодець! Поважаю твоє рішення, і захоплююсь твоїм успіхом!
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Пологи-соло

Повідомлення Sms » 10 січня 2014, 10:46

Tajga написав:Але трохи сумнівний мені текст та інфа саме цієї статті.


Це не зовсім стаття, скорше повідомлення дівчини на форумі, такому як в нас :pardon:
Tajga написав:Лікарям дуже зручно в цьому випадку навішати все на Єрмакову (незалежно від того, наскільки вона винна),

Я б так не сказала, адже не всі факти по скаргам людей були таки доведені, що є вина Єрмакової. В більшості заяв - вина не доведена. Однак не можна ігнорувати от таких історій на жіночих форумах.
Tajga написав:Та сама ситуація могла статися і в пологовому і ми би тоді читали про лікарняну помилку в ситуації, коли лікар бажав для пацієнтки самостійних пологів і щось дуже швидко в неочікувано пішло не так.

Не сперічаюся. І в пологових є помилки і літальні випадки. І їх досить не мало. Однак, в пологових є реанімація і досвідчені лікарі, які в разі потреби зроблять екстрене кесарське і відправлять дитину в реанімацію, що , погодься збільшує ймовірність рятування дитинки. Мама , що народжує соло не зробить сама собі кесарське...
Tajga написав:Жорстоко але факт, батьки в першу чергу відповідають за здоров'я своєї дитини, а не лікарі, єрмакові чи сусіди по під'їзду. І відповідальність за свій вибір теж несуть батьки. Шкода дитини...

От з цим згідна на всі 100%. І наскільки я розуміюся на юриспунденції це інкремінується як "діяльність і бездіяльність, що спричинили смерть"... Якщо не права, нехай мене юристи поправлять. Однак чи задумуються батьки, що йдуть на пологи соло в домашніх умовах про це? Чи думають вони про своїх живих діток, що в разі смерті немовляти їх можуть засудити до 3-5 років... А що буде з дітьми?
Dashko написав:Маєш на увазі випадки, коли вдома народжували, а потім їх рятувала реанімація? Чи ти про ситуації, які повністю в пологових відбувалися?


І таких , і таких. В мене є знайома, яка народила двійняток раніше встановленого терміну на 32 тиждні вагітності. Пологи почалися вдома. Народилися дівчатка вже в пологовому, чудом встигли. Діло було зимою. Якби не реанімація, її малявочок вже б не було з нами. Однак вчора вони відсвяткували 2 рочки :)
Dashko написав:Якщо взяти десять тисяч вагітностей, наприклад - буде декілька випадків, де ніхто б не зміг допомогти ((( (ні лікарі, ні обладнання, ні знання). Тому в соло пологах теж бувають сумні випадки. Але в пологовому було б так само (((


Тобто ти вважаєш, що якщо дитина мала б померти в пологах, на то така доля і нема чого в неї втручатися?
Dashko написав:чого багатьох дивує, знаючи що я народили вдома, що я вважаю такі пологи безпечнішими.

Я просто для себе хотіла почути аргументацію :pardon:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Пологи-соло

Повідомлення pan_kotskyy » 10 січня 2014, 16:11

Sms написав:От з цим згідна на всі 100%. І наскільки я розуміюся на юриспунденції це інкремінується як "діяльність і бездіяльність, що спричинили смерть"... Якщо не права, нехай мене юристи поправлять. Однак чи задумуються батьки, що йдуть на пологи соло в домашніх умовах про це? Чи думають вони про своїх живих діток, що в разі смерті немовляти їх можуть засудити до 3-5 років... А що буде з дітьми?

Даша, прокоментуй, будь-ласка, це. Чи дійсно батьків можуть притягнути до відповідальності? Чи взнавала ти юридичну сторону питання перед тим як народжувати вдома?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Пологи-соло

Повідомлення Dashko » 10 січня 2014, 16:50

І таких , і таких. В мене є знайома, яка народила двійняток раніше встановленого терміну на 32 тиждні вагітності. Пологи почалися вдома. Народилися дівчатка вже в пологовому, чудом встигли. Діло було зимою. Якби не реанімація, її малявочок вже б не було з нами. Однак вчора вони відсвяткували 2 рочки :)

Це ж не приклад домашніх пологів.

Не сперічаюся. І в пологових є помилки і літальні випадки. І їх досить не мало. Однак, в пологових є реанімація і досвідчені лікарі, які в разі потреби зроблять екстрене кесарське і відправлять дитину в реанімацію, що , погодься збільшує ймовірність рятування дитинки. Мама , що народжує соло не зробить сама собі кесарське...

Так в соло-пологах набагато ймовірніше, що просто не буде потреби в кесарському в цій самій ситуації.

В свою чергу в лікарні на рівному місці в абсолютно безпроблемній ситуації самі ж лікарі можуть спричинити ускладнення. А потім будуть довго рятувати жінку з дитиною. А потім ще й будуть звинувачювати домашні пологи: "а щоб було, якби поруч не було таких гарних спеціалістів, які змогли б вас врятувати".

Тобто ти вважаєш, що якщо дитина мала б померти в пологах, на то така доля і нема чого в неї втручатися?

Звичайно, я так не вважаю. Навпаки, я пишу, що в кожній ситуації треба робити так, як безпечніше. Але, на жаль, бувають випадки, коли і лікарі не можуть допомогти.

Не сперічаюся. І в пологових є помилки і літальні випадки. І їх досить не мало.

Тобто, ти погоджуєшся, що якби в цих випадках люди не звернулися до лікарні, то все було б набагато краще?

pan_kotskyy написав:
Sms написав:От з цим згідна на всі 100%. І наскільки я розуміюся на юриспунденції це інкремінується як "діяльність і бездіяльність, що спричинили смерть"... Якщо не права, нехай мене юристи поправлять. Однак чи задумуються батьки, що йдуть на пологи соло в домашніх умовах про це? Чи думають вони про своїх живих діток, що в разі смерті немовляти їх можуть засудити до 3-5 років... А що буде з дітьми?

Даша, прокоментуй, будь-ласка, це. Чи дійсно батьків можуть притягнути до відповідальності? Чи взнавала ти юридичну сторону питання перед тим як народжувати вдома?


Я не дізнавалася. Це б ні на що не вплинуло. Бо я вважаю, що потрібно робити так, як ти вважаєш безпечніше для дитини.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Пологи-соло

Повідомлення TYulia » 10 січня 2014, 18:34

Я певно не вважаю дом пологи безпечнішими, хіба би мій чоловік був би акушером по спеціальності :hi: Дуже багато ризиків. Я по природі дуже переживаю за все. Навіть зараз, як малий десь вдариться, я себе виню, що не вберегла. А якби щось після соло родів було б не так, я б себе закартала. Ви скажете, що то треба позитивно налаштуватись, розслабитись і т.п., так треба, погоджуюсь, але себе змінити ніяк не можу.
не знаю які мої погляди будуть при 3,4,5 вагітностях, але якби зараз чекала 2 дитинку, то на дом пологи ніяк би не наважилась.
В моїх перших пологах лікарі мені дуже "помогли". В лапках, бо не знаю чи то позитивно чи ні описувати, адже і води вони самі пробили і ще й локтем малого випхали. Але нам всім реально поміг Бог, бо з дитинкою в результаті все добре, а сама знаю що то витискання могло погано закінчитись. Але сама дома, мені здається я б не родила, в мене вузький таз, казали, що більше 3500 сама не вроджу, а маю козачка понад 4200.
В Даші це вже 4 дитина, то вже зовсім по іншому все сприймається, є більше розуміння і відчуття, що з тобою робиться...

І ще одне питання, трохи не в тему. Даша ви десь писали що чоловік в Карпати поїхав, а як ви з 4 дітками справились сама, чи вам хтось допомагав? Бо я от з одним деколи заганяюсь.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Пологи-соло

Повідомлення Dashko » 10 січня 2014, 19:43

Я тільки з найменшим лишалася :wink: Чоловік всіх трьох із собою брав :dance:
То я відпочивала :***:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Пологи-соло

Повідомлення sky » 10 січня 2014, 21:35

pan_kotskyy написав:
Sms написав:От з цим згідна на всі 100%. І наскільки я розуміюся на юриспунденції це інкремінується як "діяльність і бездіяльність, що спричинили смерть"... Якщо не права, нехай мене юристи поправлять. Однак чи задумуються батьки, що йдуть на пологи соло в домашніх умовах про це? Чи думають вони про своїх живих діток, що в разі смерті немовляти їх можуть засудити до 3-5 років... А що буде з дітьми?

Даша, прокоментуй, будь-ласка, це. Чи дійсно батьків можуть притягнути до відповідальності? Чи взнавала ти юридичну сторону питання перед тим як народжувати вдома?

Можуть, якщо з дитиною щось станеться то це точно кримінальна відповідальність, кажу як юрист, ось витяг з КК України

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron