Глобальні оголошення!



В кого народжувати?

Re: В кого народжувати?

Повідомлення ІРЦЯ » 25 квітня 2014, 00:11

Перший раз народжувала у Кравченко Тетяни Іллівни то не дуже здоволена А другий раз у Білецької то не пошкодувала ні разу що до неї попала
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуємо

Повідомлення Олюся » 14 серпня 2014, 23:51

Nymydora написав:та? то може не така страшна шмайка, як її малюють )))) Якщо до неї не потрапити в руки (чи під руки :wink: )

Перший ра3 вона мене екстренно кесарила, шви акуратненькі ро3рі3 невеличкий поперечний Ставилась вона до мене добре
На раxунок кесарського вона таки спеціаліст
Олюся Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 28
З нами з: 23 липня 2014, 16:27
Дякував (ла): 17 раз.
Подякували: 25 раз.
Діти: два синочка: Сашулька - 27.08.2009
Владік - 29.05.2013

Re: В кого народжувати?

Повідомлення Олюся » 15 серпня 2014, 00:06

Суничка написав:Я народжувала пів року тому в 1пологовому в Андрія Куценко, дуже хороший лікар, дуже дбайливо ставиться до пацієнтів. Я б написала ніжніше ставлення, ніж в жінок-лікарів. Родила без розривів. всі пологи підтримував та допомагав лікар та чоловік.Звичайно перевели мене в спільну палату- оскільки там ремонт, і в палаті по 3 жінок. Та через те що мало місця виписують дуже швидко)), на 3 день виписали додому.Усім легких родів та здоровеньких діток!

Мене другий ра3 кесарив Андрій Вікторович - він ду*е xороший спеціаліст як на кесарськиx так і на 3вичайниx пологаx, чуйна людина і після родів приxодить ко*ен день щоб провідати, порадити і щось підка3ати
Всім його рекомендую :yes: кОМУ потрібно мо*у написати телефон в ПП
Олюся Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 28
З нами з: 23 липня 2014, 16:27
Дякував (ла): 17 раз.
Подякували: 25 раз.
Діти: два синочка: Сашулька - 27.08.2009
Владік - 29.05.2013

Re: В кого народжувати?

Повідомлення Mama3 » 15 серпня 2014, 17:01

Я своїх всіх трьох народила у Шмайки І.Н. Все добре було. Зі старшим попала до чергової лікарки, то мучилася цілу ніч, поки вранці не прийшла Шмайка і не взяла процес в свої руки. Не відходили води. Так само і з наступними дітьми. Треба було проколювати. Може, якусь роль зіграв той факт, що мій покійний батько був дитячий лікар і вийшов на неї, коли я з першим була в пологовому. З дочкою, то вже дзвонили до неї на 41 тижні і вона оглядала, потім приймала пологи. А з третім, то тата вже не було,я сама подзвонила, нагадалася, то дуже добре поставилася. Так само було переношування, то прокололи води, вже були зелені і обвиття. Все пройшло під її керівництвом добре.
Те, що любить порядок, то це ж нормально, бо санітарки інколи думають, що їм всі винні.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: В кого народжувати?

Повідомлення Irren » 29 жовтня 2014, 11:31

Дівчата, підкажіть, буль ласка, хто з лікарів в Тернополі практикує пологи у вертикальному положенні: сидячи, стоячи, навприсядки, або на боку? Ветрикальне положення більш природнє ніж лежачи на спині. Так народжували всі попередні покоління, так зараз практикують в усьому світі, в тому числі багато лікарів в Україні. Пологи проходять легше, так як дитині допомагає сила тяжіння. Також краще розходяться родові шляхи. Якщо ж жінка лежить, то дитину доводиться виштовхувати вгору.
Цікавить пологовий на БАМі. Якщо хтось знає лікарів з таким сучасним і правильним підходом, порадьте, будь ласка.
Irren Офлайн


 

Re: В кого народжувати?

Повідомлення TYulia » 18 серпня 2015, 16:28

може хтось мав справу з Дячок Ігор Михайлович з пологового на Замковій? які відгуки?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: В кого народжувати?

Повідомлення Allusia » 03 вересня 2015, 17:58

Я своїх двох дівчаток народжувала у Якимчук Валентини Дмитрівни. Дуже задоволена. Найменша донечка була в сідничному положенні, так і народжувала. Завдяки лікарці все обійшлося добре і для мене, і для дитини. Не довелося кесарити.
Allusia Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 8
З нами з: 09 листопада 2014, 22:52
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 4 раз.

Re: В кого народжувати?

Повідомлення Параска » 04 вересня 2015, 20:34

Підкажіть будь ласка, може хтось народжував у Гнучі? Які відгуки?
Зображення
Параска Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 02 липня 2015, 15:40
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 18 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: Щоката доця)

Re: В кого народжувати?

Повідомлення oksana_tern » 08 грудня 2015, 21:17

Я народжувала в Дячка Ігора Михайловича, в жовтні 2015, це дійсно лікар від Бога. Після пологів приходив всі дні запитував як справи, на відміну від інших лікарів що приймали пологи в сусідок по палаті.
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: В кого народжувати?

Повідомлення Щаслива » 11 січня 2016, 13:17

TYulia написав:може хтось мав справу з Дячок Ігор Михайлович з пологового на Замковій? які відгуки?

Я народжувала у Дячка Ігора Михайловича два рази у серпні 2012 і жовтні 2015 року. Це дуже гарний лікар, під час родів підтримує, свою роботу виконує добре. За що йому дуже вдячна. Можете у нього народжувати.
Щаслива Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей