Глобальні оголошення!



Пологові будинки: ваші відгуки!

В якому ПБ ви народжували?

Ви можете обрати до 3 варіантів відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення vikilandi » 09 березня 2017, 20:02

коли таку інформацію читаєш від форумчанки з 2500 повідомлень, то довіри більше, ніж коли профіль створений заради одного повідомлення)
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Харкава Алла » 09 березня 2017, 20:18

Написано від щирого серця, не маю більше з чим порівнювати, але я була задоволена, народжувала буквально 3 березня. Це не реклама зовсім, а моя особиста думка! Висловлення похвали людині подяка, я не мала більше нічого на увазі. Розцінюйте як хочете. Так везла швидка допомога, в консультації казали або самі їдете, або швидка, враховуючи що на обіліку стояла в центрі, а народжувала на БАМі, то я не знала куди саме потрібно йти чи їхати. Єдине чого боялась це огляду завідуючого лікара, бо чула відгуки не з найкращих
Allala
Харкава Алла Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 4
З нами з: 09 березня 2017, 17:19
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: одна дитина, дівчинка)

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення nelly » 09 березня 2017, 20:22

я думаю тeж на швидкій іхати. А що дивного що на швидкій?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення TaniaPicaSSo » 09 березня 2017, 20:23

vikilandi та я повністю згідна, що коли перше повідомлення на форумі і відразу з бажанням когось чи щось похвалити, то виглядає відразу підозріло :В):
Але Штабровська мені справді сподобалась. А хто та друга, не знаю. Теж лікар чи акушер? Я прізвище своєї акушерки на родах навіть і не знаю.
А мені стало цікаво, чи самі лікарі колись гуглять інформацію про себе, відгуки. Чи читають наш форум, до прикладу, та інші :confused:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення TaniaPicaSSo » 09 березня 2017, 20:25

nelly написав:я думаю тeж на швидкій іхати. А що дивного що на швидкій?

Пвм'ятаю, питалася в Іванни на курсах, чи приїде швидка по породілю. Вона казала, що залежить, скільки схватки. Якщо вже дуже-дуже, то можуть приїхати, а як ше так не дуже, то в принципі, можуть і відмовити, залежить ще, наскільки завантажені в той момент.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення taranjka » 09 березня 2017, 20:30

взагалі то в обовязки швидкої не входить доставка породіль. знайома там працює, казала, що тепер оператор часто відмовляє на такі виклики
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Харкава Алла » 09 березня 2017, 20:45

Чого зразу замовні повідомлення? Я Вас не розумію, коли про людей писати хороше, всі розцінюють це як рекламу, чи щось в цему роді. А коли погане, то зразу починають обмивати їм кістки. Не розумію Вашої логіки, вибачте, що висловила свою думку, і Вам вона не сподобалась. Хотіла поділитись своєю думкою, щоб в разі попадання до них майбутні мами не хвилювались, що до них віднесуться погано, чи якось зверхньо!!! Справді зареєструвалась лише сьогодні, але не бачу в цему нічого поганого, спершу не вважала це за необхідне. Висловлення думку, в нас ще дозволене!!!!
Allala
Харкава Алла Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 4
З нами з: 09 березня 2017, 17:19
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: одна дитина, дівчинка)

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення TaniaPicaSSo » 09 березня 2017, 20:55

Харкава Алла ласкаво просимо на форум. Пишіть ще. В нас багато цікавих тем :rose:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Ameli » 09 березня 2017, 21:06

о що таке швидка то я то добре знаю)))) бо ще таких прикольних схваток в швидкій не мала. то був вже трохи дальший 2008 рік. і мої просто не знали що то можна і в таксі приїхати :ha: ой людоньки та то кожна ямка кожний горбик))) я сиджу підскакую і ржу, що зараз вроджу а муж з свекрухою такі перешугані бо ж не готові бути акушерками))) ой така ностальгія як згадаю. а дальше два рази вже так не прикалувалася а їхала своєю машиною. так набагато комфортніше. ну і таксі так теж було б не погано бо таки мякше в 100 раз. а не таке враження що не родити а в трупарку не дай Боже везуть на катафалку, наші швидкі подібні..на превеликий жаль.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Ameli » 09 березня 2017, 21:14

і я як була на обліку то казала що так мамочки цікавляться пологами і гінекологами то вона сказала що її таке не цікавить. хоч і молода. але у вайбері сидить дуже продуктивно))) то може хто і читає. а іноді і варто їм про себе трохи інфи погуглити. і в мене не 2500 повідомлень, але я пишу правду ::Р:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей