Глобальні оголошення!



Студенти на пологах

Re: Студенти на пологах

Повідомлення олеся » 04 лютого 2012, 00:22

Мені перший раз зашивав лікар, а практикант тільки дивився з боку. Мабуть побоявся, бо лікар до мого чоловіка казав, що я за словом в кишеню не лізу :-D Я щось не пам'ятаю щоб я там дуже сперечалася чи говорила, але все може бути :-/ А другий раз як я писала вище практиканти не встигли на роди :lol: лікарка зашивала.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Студенти на пологах

Повідомлення Apolloniya » 20 березня 2012, 13:17

Кожен каже, "хай вчаться, тільки не на мені". А на кому тоді? :pardon: В мене раз була пацієнтка-скандалюга :mamba: на операції (стоматологія), то я чуть на вмерла, поки її зашила. Але таки зашила, майже ідеально (про що вона ніколи не здогадається, бо не може там побачити, а відчуття у всіх однаково добрі після заживлення), але треба було їй паніку піднімати, мене з інструментами в руках стресувати? :ha: :crazy:

Будучи студенткою, повинна була навчитись приймати пологи, на випадок, якщо в мене в кріслі в когось почнуться стрімкі пологи. Не вдалося, в момент, коли я мала це побачити і навчитись, всі казали, "хай вчиться не на мені, хай дивиться, але не на мене". Так я і не вмію цього робити. Якщо в когось, на дай Боже, в мене на прийомі почнуться пологи, я нічим не допоможу. І це не моя вина, не лінь і не недбальство, як може потім здатися з боку. :pardon:

Добре, що мудра викладачка дозволила нам подивитись кесарів розтин, то мусили ховатись і заходити в операційну, тільки коли породілля вже була під наркозом. :crazy: Зато, тепер я знаю, що робити, якщо в пацієнта під час такої операціїї зупиниться дихання. :scare: Не побачила би, то би і не знала, звичайно.

Я дозволяю себе дивитись майбутнім лікарям, бо це лікарі моїх майбутніх дітей. Немає чого встдатись - в кожного з нас є тіло, всі доволі схожі, з кісток і мязів, кров ні в кого не голуба і стрази не просвічують. :***: :В):

Єдине, що особисто мене б не влаштувало, це втручання студента в момент, коли боляче, а його втручання ще збільшує біль. В інших випадках- будь ласка.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Студенти на пологах

Повідомлення taranjka » 20 березня 2012, 18:24

нє, ну один студент то ше таке. я коли була вагітна, то тож такого боялася, але я уявляла, що то може ціла група запхатися :scare: а на таке я б не погодилася. (ал мої діти обоє чемні - родились вночі ::Р: )
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Студенти на пологах

Повідомлення lylochka » 25 березня 2012, 19:58

В мене на родах була дівчинка-інтерн. Дуже хороша і постійно мені допомагала. Але дозволу щоб вона була в мене ніхто не питав. Якби це був хлопець-інтерн я була б проти
lylochka Офлайн


 

Re: Студенти на пологах

Повідомлення катюня » 18 листопада 2012, 18:56

В МЕНЕ НА ПЕРШИХ ПОЛОГАХ БУЛА ОДНА ДЕВОЧКА. ТО ВОНА ДІЙСНО МЕНІ ДОПОМАГАЛА. А ОТ НА ДРУГИХ ТОЛПА ЗАВАЛИЛА І ХІ-ХІ ХА-ХА. А ТОБІ ЗОВСІМ НЕ ДОТОГО. ТО Я ПОПРОСИЛА ЩОБ ВОНИ ВИЙШЛИ ЩО МЕНІ НЕ ПОТРІБНА ЇХНЯ ДОПОМОГА

Повідомлення Модератора М
Забороняється написання заголовків тем і тексту повідомлень ВЕЛИКИМИ літерами.
катюня Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 116
З нами з: 03 грудня 2011, 16:47
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 36 раз.
Діти: хлопчик дівчинка

Re: Студенти на пологах

Повідомлення Malavka » 09 квітня 2013, 11:46

В мене після тяжкої ночі капельниць - стимуляцій на ранок був повний родзал людей, то я й не знаю, хто з них були лікарі, а хто студенти. Та й, чесно кажучи, мені в той момент було глибоко байдуже, хто там на мене дивиться, лиш би зайвий раз руки не пхали..((( На операції мабуть теж могли бути студенти, але тоді вже точно нічого не мала проти)) Загалом, я не проти того, щоб студенти були присутніми, але по одному і щоб питали перед тим, чи можна.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Студенти на пологах

Повідомлення stella123 » 09 квітня 2013, 12:26

В мене під час пологів було стільки народу крім лікарки і акушерки ще троє чи інтернів чи студентів. При чому родила вночі з суботи на неділю. Возмущатися не пробувала було не дотого та й особо не було часу (були стрімкі пологи). Чесно не маю нічого проти того, що б вони дивилися. Одна дівчина-інтерн навіть допомогла помасажувала спину під час сзхваток так менше боліти стало (коли чоловік масажував то, щось боліло більше).
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Студенти на пологах

Повідомлення Inna » 09 квітня 2013, 23:36

А я дуже навіть проти студентів на пологах(говорю за свої пологи!)!!!! З першою дитиною, крім лікаря і акушерки, нікого не було.А от на другі роди приходили до мене 3 дівчини.Схватки тільки починалися, і я, навіть, трохи відповідала на їх питання.Не памятаю, чи я шось казала,чи вони самі пішли. Для мене мої роди - то надзвичайно інтимно і особисто,я би не потерпіла такого!!!! Я тоді виганяла з поля зору навіть свого чоловіка!
Inna Офлайн


 

Re: Студенти на пологах

Повідомлення ІРЦЯ » 17 червня 2013, 14:09

Я сама і медик і мама тому розумію дві сторони. В мене на пологах намагалалась бути одна студентка,але моя лікар її ВИГНАЛА. Пояснивши шо вона дуже мудра,бо коли в "жінки(в мене) були перейми то вона сиділа собі в коридорі а не була біля неї,а коли почала родити то вона прийшла подивитись ". Короче вона так на неї верещала шо я забула шо я маю родити.
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Студенти на пологах

Повідомлення pan_kotskyy » 17 червня 2013, 14:56

ІРЦЯ написав:Пояснивши шо вона дуже мудра,бо коли в "жінки(в мене) були перейми то вона сиділа собі в коридорі а не була біля неї,а коли почала родити то вона прийшла подивитись.

дивна позиція лікарки. ну прийшла студентка подивитись, ну не заходила раніше, може якраз щоб не заважати, не дратувати.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron