Глобальні оголошення!



Другі пологи

Re: Другі пологи

Повідомлення irinka » 14 вересня 2013, 16:07

Марічка, така гарна твоя розповідь :love: Нехай синочок росте здоровий!!!!!
Marichka написав:Чоловіка розбудила після 5 год,щоб включав схватклощиталку.Нам писало там їхати в пологовий.

А що це таке, ще не чула :confused:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Другі пологи

Повідомлення Marichka » 14 вересня 2013, 16:28

Є така програмка в інтернеті.Там відзначали початок і кінець схваток і воно підраховувало скільки триває схватка і який час між ними.Дуже зручно.В мене пару днів перед тим були підготовчі перейми,ми відзначали і теж вже мали б їхати в пологовий,хотіла збиратись,але все пройшло.Тоді чоловік включав мені нові серії Інтернів,щоб я легкше переносила біль.І мені помагало.Я трохи сміялась і трохи менше думала,забувала.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Другі пологи

Повідомлення nadusha » 14 вересня 2013, 16:56

В мене перші пологи проходили важче... Зараз думаю, що це через те, що я не була підготовленою: знала, що болить, але легковажно до того відносилась (що ж я не перетерплю?) Виявилось, що не дуже... Обидва рази я стояла на обліку і народжувала у Козовій, в Лариси Олексіївни. Задоволена нею як лікаркою і як людиною. Персонал теж хороший (правда я була геройка, бо мене всі знали - мама моя теж працює в лікарні). Отож перші роди проходили так: прийшла на звичайний плановий огляд, день перед тим вийшло трошки слизу. Після огляду на кріслі виявилось,що є розкриття на два пальці... Це було 28 квітня п"ятниця, далі травневі вихідні і лікарка мала їхати в Харків до мами. В мене постав вибір: або стимулюють і я народжую, або чекати (скільки ніхто не знав). Я вибрала стимулювання і закрутилось... Спочатку було весело, бо почались легесенькі схватки, не болючі по часу то була десь 14 год. Але вони частішали, а відкриття не було... А після огляду на кріслі, десь коло 16-ої процес пішов: перейми стали дуже болючі, повторювались, я не встигала відпочивати, не знала куди подітись: і ходила, і лежала, час тягнувся дуже повільно. Було важко морально і фізично. Саме народження пам"ятаю погано, від болю я ледь не втратила свідомість... Пам"ятаю лише безмежне відчуття ЩАСТЯ, коли народився Артем і його виклали мені на груди... То була 18:30. Як зашивали я вже не відчувала, бо в мене був СИН - така була ейфорія до сих пір згадую...
Другі пологи в мене були набагато легші. Термін був на 21 жовтня, а 20 жовтня в 5 ранку почались перейми... Викликали швидку, Артему було 4,5 роки і ми їхали всі разом: мама, я і він. Відкрито було на 5 пальців, після огляду я ще ходила. Муж приїхав і масажував мені поперек під час перейм - мені дуже допомагало + правильне дихання. Все, що відбувалось пам"ятаю дуже добре, якось аналізувала, була ніби відсторонена. Денис народився в 10:00, було полегшення: народився, здоровий? Ну і добре... Ейфорії не було... Відчувала кожен укол голкою (розрізали обидва рази). Більше того, мені було страшно брати його на руки такого малесенького, було дуже шкода його... Плакала в роддомі за старшим, дуже скучала... Якщо бути чесною, то я боялась що не буду любити меншого. Почуття прийшли десь через тиждень-півтора... До того прикладала якнайбільше до грудей, носила, тулила його до себе(шкіра до шкіри) Зараз страшно навіть подумати, що таке відчувала...
Не уявляю свого життя без моїх хлопців!!!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Другі пологи

Повідомлення Nymydora » 14 вересня 2013, 20:49

Ми родили разом з чоловіком, звичайно, з чого я задоволена дуже.
Що хочу відмітити, що, порівнюючи із Замковою, на БАМі мені сподобалося набагато більше - якось так по-людськи, персонал хороший, умови нормальні.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Другі пологи

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 липня 2016, 21:11

В мене й перші пологи пройшли досить стрімко, а другі то взагалі :ha:
Йшов вже 39-40 тиждень. Я вже більше тижня з дня на день чекала, що ось-ось розпочнеться. Живіт в мене опустився ще в 36 тижнів, і вже в 38 мені лікарка казала, що дитина сидить вже максимально низько, що вже майже на виході. Та й я сама чула, як низько вона вже сиділа. Тому вже чекала пологів з дня на день, і навіть вікна мила, штори вішала, робила все, щоб пришвидшити процес :hi:
І ось неділя, вечір, ми ще погуляли зі старшою Мартусею, але я вже цілий вечір чула, що мене все так тягне і ниє. То як ми прийшли додому, я сказала до чоловіка, що знаєш, напевно вже десь завтра буду народжувати, і кажу, то ти виспись сьогодні, бо завтра вже невідомо, чи будеш спати взагалі (а він у мене любить допізна засиджуватись). Ну і ми з Мартою лягли спати. І тут прокидаюсь я в 1.40 від болю внизу, але зовсім не дивуюсь, бо то вже було звично, що так сильно боліло завжди, коли хотілось в туалет. Сходила в туалет, пішла знов лягла. Чую за декілька хвилин знову такий самий біль, і я вже задумалась. Включила зразу на телефоні програму, що рахує час між переймами і стала засікати, коли болить. Інтервал 5 хв. Думаю, ну це точно передвісники, бо справжні перейми ж починаються з більшим інтервалом. Ну, думаю, зараз пройде. Ще трошки полежала, але про сон вже навіть мови не було, бо перейми продовжувались. Встала знову, а чоловік ще навіть не лягав. Він каже, що вже почалося? Я кажу, та ні-ні, то ще не може бути. То ще тренувальні перейми, зара перейде. І ми десь по другій пішли знову спати, але я через кілька хвилин встала і пішла на кухню, бо лежати вже було боляче, хотілось вже приймати якісь положення, що полегшують біль. То я так до 4 год протупцювала настоячи біля кухонного столу, опираючись на нього руками, і читаючи ще з телефону про справжні та тренувальні перейми, як їх відрізнити :hi: Бо мені все ще здавалось, що то тренувальні. Але в 4 год, коли інтервал вже був 3 хв, і перейми стали більше болючими, я таки зрозуміла, що справи серйозні, і пішла будити чоловіка, який і так, як виявилось не спав, бо вже зрозумів, що я не просто так шастаю по ночах по квартирі :hi: Мені ще тільки хоітлось максимально дотягнути до ранку, бо ж треба було ще викликати мою маму, щоб посиділа з малою, але в 5 год зрозуміла, що тягнути нема куди, і подзвонила їй. Вона прийшла, і ми з чоловіком десь перед шостою поїхали у пологовий.
У приймальній, на щастя, було пусто. Дівчина, що там працює, спитала, який інтервал між переймами. Кажу 2-3 хв. А які пологи питає, перші чи другі. Коли сказала, що другі, то вона підскочила як підстрелена і каже, бігом в родзал, я там все оформлю, щоб ви мені тут не народили :ha: Але на той момент розкриття було 6, в 7 год. вже 8, а в 7.30 вже 10, а в 7.55 вже народила.
Особливо несподіванка була для Мартусі. З вечора ще лягала спати, і все було, як завжди, мама й тато були вдома, а коли прокинулась, то вдома була бабуся, яка їй повідомила, що сестричка вже народилась :dance:

А ще, другий раз було якось все легше не лише фізично, але й підхід у мене був вже зовсім інший. Перший раз я сильно мучилась під час перейм і дуже себе жаліла, що от я така нещасна, і як все болить. Бо я наперед собі навіть уявити не могла, що може ТАК боліти. А другий раз була наперед налаштована, що процес цей не з приємних, зате яка винагорода після нього чекає :love: І насправді їхала на пологи, як на свято, на велику подію, народження своєї дитини. А всі неприємні моменти сприймалися вже мною як якісь дрібниці.

І також щодо болю. От перед другими пологами як раз дивилась відео від Школи материнства про пологи, і там Іванна Євгенівна каже, що біль, що відчуває жінка під час пологів, вона одразу забуває, коли дитина вже в неї на животі. І як би сильно не боліло під час, вона потім не може згадати, як саме боліло. І я оце слухала, і не погоджувалась ні з одним словом, бо після перших пологів я ще з рік дуже достеменно пам"ятала, як це болить, і аж здригалась, коли це згадувала. Десь після року часу я аж забула ті відчуття. Але от вдруге таки було в мене точно так, як Іванна казала - я відразу після пологів забула, як то боліло і зараз навіть приблизно не можу згадати тих відчуттів.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Другі пологи

Повідомлення Ulkanet » 13 липня 2016, 23:52

TaniaPicaSSo Тань, а тобі при перших пологах кололи щось?? чи капельниці ставили??
а при других??? вже нічого не кололи???
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Другі пологи

Повідомлення TaniaPicaSSo » 21 липня 2016, 08:12

Ulkanet перший раз окситоцин здається кололи. А другий раз точно нічого. Хоча... Годен знати.
От поставили мені катетер на руку. Я зразу питаю, а що колоти будете? Мені кажуть, що нічого, що катетер лиш про всяк випадок, і тільки вколять фізрозчин, щоб подивитись, чи нормально поставлений катетер. І мені хочеться вірити, що то був фізрозчин, але ж так можна вколоти що завгодно. Але більше не кололи нічого.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Другі пологи

Повідомлення erinaceus » 04 квітня 2019, 13:27

Швидше і легше, ніж вперше. Але, звичайно, все індивідуально.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Другі пологи

Повідомлення vikilandi » 04 квітня 2019, 15:28

Я суцільне виключення із правил. Перші пологи - найлегші, треті - найдовші і найважчі.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Другі пологи

Повідомлення taranjka » 05 квітня 2019, 11:36

В мене теж перші - найлегші, другі, в принципі теж норм, а другий період взагалі був мегашвидкий. А от третій раз :crazy: :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей