Глобальні оголошення!



Другі пологи

Re: Другі пологи

Повідомлення Marichka » 17 червня 2013, 20:09

Мені на Бамі на 2 пов дозволяли родити на кушетці,чи ліжку-не пам"ятаю,що то.Але щось не виходило.Перейшла на крісло,вперлася ногами і за 2чи 3 потугою народила.Мені так було комфортніше.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Другі пологи

Повідомлення ІРЦЯ » 25 червня 2013, 15:38

Marichka написав:Мені на Бамі на 2 пов дозволяли родити на кушетці,чи ліжку-не пам"ятаю,що то.Але щось не виходило.Перейшла на крісло,вперлася ногами і за 2чи 3 потугою народила.Мені так було комфортніше.

Дивно я теж родила на БАМі на 2 поверсі то мене навіть не питали казали шоб я лізла на крісло і все,але то мабуть залежить від лікаря.
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Другі пологи

Повідомлення Star4uk » 25 червня 2013, 17:22

Першу лялюсю народжувла з 2 ночі і до 15:43 дня) Дуже була стомлена, родова діяльність була слабка.
а другі пологи розпочались з легких схваток о 6 год ранку, приїздом в пологовий о 12 год, зайшла у родзал о 12:10 і рівно за годину родила другу донечку)
Скажу чесно - другі пологи були набагато легші та швидші, єдине, що біль відчувала гостріше, бо не була вимучена довгими схватками))
Star4uk Офлайн


 

Re: Другі пологи

Повідомлення inna6787 » 25 червня 2013, 17:57

ІРЦЯ написав:А мене от цікавить ,після перших пологів я ДУЖЕ сильно порвалась,всі шви зовнішні. Переживаю за другі пологи ,чи все там нормально відкриється бо я шита- пререшита? :scare: в когось таке було?


я була шита першита також - були і внутрішні розриви, але після других пологів взагалі не було розривів
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Другі пологи

Повідомлення Star4uk » 27 червня 2013, 11:20

ІРЦЯ, ризик розривів є, але за умов, що правильно будете тужитись все буде ок)
Star4uk Офлайн


 

Re: Другі пологи

Повідомлення Катруся » 13 вересня 2013, 20:49

Другі пологи пройшли швидше ніж перші, в родзалі провела тільки 2 години, приїхала в роддом коли схватки були кожні 10 хв. Але ті схватки були наьбагато болючіші ніж першого разу, навіть просила щоб вкололи знеболювальне. Другу дитину народила за три потуги, з першою намучилася так що боліли всі мязи. Після других пологів встала з ліжка сама, брала дитину на руки, хотілося рухатися. Першого разу лежала в ліжку "трупіком".
Катруся Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 161
З нами з: 26 лютого 2011, 22:11
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 230 раз.
Діти: синочок Назарчик
донечка Настуня

Re: Другі пологи

Повідомлення Nymydora » 13 вересня 2013, 22:30

ми приїхали в пологовий, коли перейми були кожні 5 хв. Це було біля 5 ранку. Десь дві години до нас приходила тільки акушерка, бо лікар була на кесарському, але перейми собі йшли як йшли. Старалася передихувати, навіть спочатку виходило. Лікар подивилася розкриття - було 5-6 см і пробила води. В 8 годині помінялася зміна, прийшла інша лікарка і акушерка. До 9 перейми стали такі болючі, що я вже не стільки дихала, скільки підвивала і кричала все, що в таких випадках кричать. Серцебиття дитини було весь час ок, але мене дуже нервувало, коли його постійно слухали. А в один момент десь вони його не дочули, то бігом покликали ще якусь старшу лікарку - чергову по гінекології чи що. Вона прийшла і все якось зрухалося - мене на крісло, бо вже підпирали потуги. Одним словом, я не сказала би, що другі пологи були легші, зате без стимуляції. Робили мені надріз, але коли зробили, то та старша прикрикнула на акушерку "ти шо, анатомії не знаєш", з чого я зробила висновок, що щось вона не туди різанула. Родила я в 10.10. Дитину зразу виклали на груди і так з дитиною на грудях мене ще десь біля години штопали, бо були внутрішні гематоми і вони їх прошивали. Я кричала так, ніби ще раз рожу, попросила місцеве знеболююче, то мені чимось два рази пшикнули. Правда якось не дуже помогло... Але загальний стан мене і дитини після других пологів значно кращий, ніж після перших - то правда.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Другі пологи

Повідомлення irinka » 14 вересня 2013, 11:23

Nymydora Головне що все успішно пройшло :rose: То чоловіка не було з тобою цього разу?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Другі пологи

Повідомлення Marichka » 14 вересня 2013, 15:20

Ой Немидорочка,і ти цього разу теж вимучилась як і я.Думала буде легкше.Але теж вила від болю і просила,щоб мені помогли.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Другі пологи

Повідомлення Marichka » 14 вересня 2013, 15:59

В мене другі пологи були не легкші,але правильніші і теж ніби без стимуляції.Почну з того,що я категорично не хотіла на 2 пов і наперед домовилась з лікарем з 4 пов.І от,коли настало 40 тижнів,та лікарка каже :"Завтра приходь родити" Без ніяких на те підстав,бо з тиском в мене все добре,набряків не було,УЗД останнє теж було добре.Я так злякалась.Хотіла пити касторову олію,бо багатьом моїм знайомим рекомендували лікарі,щоб пришвидшити родову діяльність.Наша з того посміялась(хоч сумніваюсь,що вона не чула за такий спосіб) і акушерка сказала,що в мене переношена вагітність.Мені аж образливо стало,колись їй занесу закон,що вагітність до 42 тиж є непереношена.Є такий закон?!Хто має,вишліть мені.Лікарка сказала:Прийдете завтра,пробємо води і будете родити.Ми вже були б прийшли,бо дуже важко мені було носити останній місяць,ходити часом не могла,потребувала чолочої присутності і допомоги і пізніше він не зміг би бути зі мною(по роботі)Ввечері пішли на Літургію,було свято апостола Тадея,отець мав про нього проповідь.Моя подружка каже:"А вам не подобається ім"я Тадей?Таке гарне"Ми ще на той час не вибрали імені.Тоді ми пішли на піцу всі разом,пізніше до озера гуляти.Спати полягали біля 1 ночі,а через трошки часу в мене почались перейми.Чоловіка розбудила після 5 год,щоб включав схватклощиталку.Нам писало там їхати в пологовий.Думала прийму душ,але біль зростала швидко.Встигла лиш підмитись і поїхали в пологовий.Там ще пробули трохи,бо дитина народилась аж 12.30.Теж мала надріз тупими ножницями,бо плід мав 4150,а перша 3000.Розривів не було.Родила важко емоційно і фізично,вже був ризик для дитини.Теж зразу виклали на живіт,не обтираючи.Я дякувала Богу,що все закінчилось.Як шили,то стогнала,але вже не чекаючи,що буде страшніше.Так з дитиною лежала 2 год,аж після того міряли-важили і вдягали.В мене все боліло,не могла порухатись.Акушерка порадила свічки Кетанов,то трохи помагали,я тиждень з ними жила.Навіть вдома плакала від болю.Лиш це мені помагало.Але то болів ще геморой-проблема більшої половини породіль.В цих пологах для себе побачила Божу руку.За мене молились багато людей,щоб я "розродилась сама" і так вийшло.Після других пологів я немала депресії,стан був відчутно кращий.Дитина спокійніша.В пологовому ми собі спали разом на ліжку і то був наш особливий час привикань одне до одного.Назвали Тадей символічно,в згадку про ті події.Тепер разом всі вдома,радіємо маленьким.Дитина дає багато любові оточуючим.Зі старшенькою проблем з ревнощами не помічаємо.Все добре.Вартувало тих зусиль і старань.Часом дивлюся і розумом не розумію,як з такої маленької клітини є дитинка?!Така велика і така гарна,з ямочками в посмішці.....?!Чудо Боже!!!Дякую Богу за це!!!І за все!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron