Глобальні оголошення!



Домашні пологи :)

Чи зважилися б ви на домашні пологи?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення pan_kotskyy » 10 січня 2014, 03:07

Dashko написав:А ще дуже важливо, щоб на пологах було тепло, темно і тихо ;)

в пологовому такого не дочекаєшся... хоча це менше з того чого хотілось би уникнути починаючи з протистояння і відстоювання своєї позиції того мені не коліть, то мені не робіть
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Tajga » 10 січня 2014, 03:42

У тім і справа, що лікарі не можуть зрозуміти, чого ти починаєш їм керувати на їх території, в них одразу йде обурення: то чого ти сюди (в пологовий) приперлася? Твоя поява на території пологового однозначно сприймається як твоя згода на всі дії лікарів.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Milichka » 10 січня 2014, 09:23

Nin4ik написав:
якщо розриви зашивають, то при наступних пологах в тому ж місці буде розрив, а якщо дати їм зажити самостійно, то наступного разу розривів може взагалі не бути.


не факт, при перших пологах і різали, і рвалась - потім все це шили, а при других ні одної тріщинки не було
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Dashko » 10 січня 2014, 14:23

В мене також після перших пологів був зашитий розрив, а на других пологах ні одної тріщинки.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Tania_Muran » 17 липня 2015, 15:21

МИ народили вдома 2-х хлопчиків (2012,2015р), для мене страшніше було народжувати в роддомі оскільки була начитана про природні пологи і про те як чужі втручання дуже все міняють.
Скажу коротко, дуже приємно що мене ніхто не чіпав ,навіть присутність чоловіка трохи дратувала, при других пологах майже до кінця сиділа запершись в маленькій темній кімнаті (туалет), це дуже помагало, не уявляю як можливо народжувати коли присутні чужі люди, щей говорять що тобі робити, мішало те що вдома було дуже холодно, я аж трусилась, хотілось тепла.

Здивувало те що перші та другі пологи були дуже різними, але по часу біля 2-3год.
Tania_Muran Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 20
З нами з: 16 липня 2015, 16:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 10 раз.
Діти: Два хлопчики

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Marichka » 18 липня 2015, 16:48

цікаво...напишіть хоч звідки ви.Щоб більше собі вас уявити :)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Tania_Muran » 20 липня 2015, 10:49

Це я все так коротко описала, треба було набрати 50 повідомлень)
Ми з Тернополя.
Чесно сказати для мене другі роди були тяжкі, можливо, на моє враження повпливало те що матка дуже болісно скорочувалась, три дні майже не спала через біль, і з грудьми проблеми різні, три застої за перші місяці, тай в чоловіка почалось загострення язви, він майже лежав постійно, і старший ще такий безпомічний був, нив часто, я і зриивалась на всіх, потім ті коліки почались.....а ...ще й та реєстрація ,трохи переживала....ці стреси своє дали...я кричала на чоловіка ,винила його...казала що більше дітей не хочу....
Зараз думаю що просто був період важкий...але всерівно з острахом згадую ті відчуття ...при родах.
Дуже допомогла книга "Роди без страха", вона про те що треба максимально рослабитись при родах, накуово пояснює що біль виникає через напруження. Я була спокійна ,розслаблена, дужа допомагала домашня обстановка і відсутність чужаків поряд, навіть відсутність власного чоловіка біля мене, було боляче десь 15 хв перед виходом дитини, а до того нормально, просто в мене плацента що при пеших родах що при других дуже тяжко виходила, чекали 4-5год ,щей бодяче було...але що мене здивувало ні каплі крові при других родах, при перших то була сильна крововтрата ,трохи крутилась голова, але я дуже швидко відновилась...
Tania_Muran Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 20
З нами з: 16 липня 2015, 16:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 10 раз.
Діти: Два хлопчики

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення TYulia » 20 липня 2015, 22:49

Випадково натрапила на відео про мауже домашні пологи, точніше в машині. Жінка народила 4.5 кг хлопчика просто за кілька хвилини на передньому сидінні в машині. Чоловік був за кермом то навіть не зупинявся при цьому. Вони їхали в пологовий, але не встигли. А камера була постійно включена, як результат це відео, яке буквально за кілька днів набрало 8 міліонів переглядів
phpBB [video]
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення erinaceus » 21 липня 2015, 00:42

Це капець :crazy: Але вони відважні і спокійні!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 21 липня 2015, 04:38

нічого собі :+++:
даремно вони на ютуб виклали
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron