Глобальні оголошення!



Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення Melisa » 24 листопада 2009, 11:34

Хто приймав у Вас пологи: лікар-чоловік чи лікар-жінка? І чи є якась різниця між ними? Чи співпало це з Вашим бажанням?

До вагітності я дуже не хотіла, щоб пологи у мене приймав чоловік. Соромилась, хоча усвідомлювала, що це для нього звичайна робота. А потім мені розказували, ті, хто вже народжував, що велика різниця, коли присутній чоловік, а коли жінка-лікар. Бо чоловік ставиться до вагітної більш бережно. Короче, я завагітніла і постало питання: де народжувати і якого лікаря обрати. Довго ми думали, та все ж наважились поїхати в Хмельницький пологовий будинок і домовлялись із лікарем-чоловіком. Я задоволена. :o
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення Dashko » 24 листопада 2009, 12:07

Я так само перед першими пологами хвилювалася і соромилася, якщо лікарем буде чоловік. Ми наперед не домовлялися, і примаймав в мене лікар. Не знаю, чи це від людини залежить, чи справді чоловіки-лікарі кращі, але я дуже задоволена. Справді відношення дуже обережне, ввічливе, гарне. Ще мені всю вагітність казали, що я сама не народжу, бо в мене завузький таз. А він сказав, "без проблем".
І ще, як почалися сильні перейми від соромязливості не лишилося і сліду ;) :D
Другий раз пологи приймала жінка. Я теж задоволена. Але зі мною вже був мій чоловік. Взагалі все сприймалося по іншому.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення гра з вогнем » 24 листопада 2009, 19:54

у мене пологи приймав лікар. це співпало з моїм бажанням. лікарка, котра могла приймати пологи мені не дуже подобалася.

загалом - залежить від людини і від того наскільки вона вам приємна, наскільки ви їй довіряєте.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення mari » 24 листопада 2009, 23:47

Де ж ви стільки мужчин-лікарів понабирали :D :D :D Може у вас усіх один і той приймав :!:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення Melisa » 25 листопада 2009, 00:30

Dashko написав: Ще мені всю вагітність казали, що я сама не народжу, бо в мене завузький таз. А він сказав, "без проблем".


З аналогічною проблемою і я зіткнулась. Спочатку дільнича "потішила", а як пішла до другої дільничої (з іншого масиву), то та сказала, що завагітніти зможу, але є ризик того, що не виношу, бо сама, як Дюймовочка і т.п. Втретє я вже пішла в "Медікус", чим страшенно задоволена. Там і УЗД робила, і там мене оглядала моя лікар акушер-гінеколог. :)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення happymami » 25 листопада 2009, 03:41

ооо. Встидлива до німагу. але було таке:
приймали пологи жінки і двох випадках. Але...
після перши пологів шви знімав лікар, котрий і вів нашу палату. Франчук молодший (якшо то реклама, то модератор хай стре фамілію в повідомленні). Оглядавтак, шо я йне відчувала.руки такі мякі і теплі. а як його заміняла якась лікарка. то так давила на живіт, шо ми пісялися. Чоловіки боязкіше і обережніше ставляться до нас. Я вперше в житті знімала шви, тож боялася, як скажена. Прийшла. сіла в крісло-вертольот. Сонце світило прямо в лице і на мене всю загалом. скривилася. каже - чо кривишся? кажу, бо сонце світить в очі. а він каже - нічого, якраз мені добре світить де треба :? :D . А потім як знімав шви, то попалися тупі ножиці, то теж жартував з того приводу. общім - зніматишви вопше не страшно. Стидно. але після пологів і дійсно перейм встидливості капєц

А коли лежала з другою вагітністю в гінекології, то був хлопець, котрий проходив інтернатуру, присутній на оглядах.То я просто закривала очі :D . смішно певно виглядала, але зато робила вигляд, шо я вдоміку іне встидно))) Але, казали дівчата, котрихвін не лише оглядав збоку, а й оглядав яковже спеціаліст, що троха їм було зле. бо він ще боявся сам,руки кажуть тряслися... Такшо мякість ініжність у них теж певно приходить з досвідом... Я за чоловіків-дохторів)))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення Oksana » 03 грудня 2009, 13:36

По своєму досвіді муже сказати однозначно, що лікар-чоловік пологи приймає набагато краще! Мені здається, що це тому, що вони не відчували цього болю, і відповідно можуть поспівчувати і акуратно все зробити.
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення Olenka » 12 січня 2010, 01:52

Мені порівнювати нема з чим, але пологи чоловік також приймав. (Може дійсно один і той самий?... ; )) Правда, ми не домовлялись ні з ким, народжували з чоловіком. Дуже великої ніжності в ставленні до себе не відчула і співучасті також, може через те, що не домовлялись. Народу у них багато було, і підганяв - лякав, щоб скоріше надріз зробити. А взагалі - цілком нормально. Головне, що не заважав ;). Але бажання "віддячувати" ніякого не було, то і не "віддячували".
Під час пологів і перейм все фіолетово - сором як рукою знімає, то точно : ))
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення Natalinda » 12 січня 2010, 12:19

Мені робили кесарське, але перд тим як прийняти остаточне рішення Тетяна Іллівна привела до мене якогось професора вже в літах. Як сказала що ще він мене подивиться, то я думала, що втечу з паталогії і не буду родити взагалі. :shock: :ugeek: Він подивився так, що майже нічого не відчула, а попередні огляди мені давалися із сльозами. :cry: Хоча вердикт був онозначний: кесарське... :( Та ми це пережили і тепер дуже тішимося синочком.
Залежить від людини дуже, а ще сильно залежить як ми до тієї людини ставимося. Як на мене головне довіряти тому лікарю якого ви обрали (чи до якого попали). Мене коли знайома в прямому смислі запхала в кабінет до дільничої, сказала: "Як підеш сюди, то все в тебе буде добре", я повірила і все добре.
Мамі моїй поліп видаляли по-жіночому, то казали, щоб йшла до одного дохтора, бо він просто найкращий з усіх-усіх. Вона пішла, але боялася страшенно, то тепер каже, що він найгірший, бо не обезболив її, але ж порівнювати не має з ким, і дай Бог щоб не мала.
Так що нюансів ціла купа... :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення ksenja » 04 грудня 2010, 14:40

Першу донечку народжувала в Тернополі,пологи приймала жінка.Я нею загалом задоволена.
А другу донечку народжувала в Херсоні - чуже місто,чужі люди.Знайомі порадили хорошого лікаря,але то був чоловік(як потім виявилось,то ще й доволі молодий).При оглядах до родів, то було якось не зручно, а на пологах і після ставлення просто чудове(і страх і стид кудись пропали).А потім ще й виявилося,що він також з Тернопільщини0
ksenja Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 159
З нами з: 04 грудня 2010, 14:19
Звідки: Тернопіль - Херсон
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 236 раз.
Подякували: 276 раз.
Діти: три донечки

Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron