Глобальні оголошення!



Домашні пологи :)

Чи зважилися б ви на домашні пологи?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення TanenRom » 14 березня 2011, 16:23

Перлинка усі вже зрозуміли, що ти проти домашніх пологів, але ти комусь щось хочеш доказати. що саме???що це погано???завжди є сторони, які за і які проти!!!
ось якщо ти наведеш РЕАЛЬНУ статистику, вивчиш - це питання досконало, тоді можливо хтось і прислухається до твоїх думок!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення mala-karta » 14 березня 2011, 16:28

Якщо ти вважаєш, що ДП - це загроза життю і здоров'ю матері та дитини, то ніхто ж тебе не агітує за пологи вдома, правда ж?

В Оксаниному випадку - ти ж знала, що в тебе не все дуже добре і що для тебе краще бути в пологову ще навіть за кілька тижнів до пологів? В тебе ж навіть думки не виникало про домашні пологи?

Таке враження, що пологивий - це обов'язково панацея.

На ДП йдуть люди не тому, що не хочуть в пологовому, а тому, що хочуть народжувати вдома. І вони розуміють всю відповідальність від цього. І народжують вдома зовсім не тому, що "я така сама вумна і начиталась інтернету ".
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Natalinda » 14 березня 2011, 16:30

Ну я от теж проти домашніх пологів, так само як і Перлинка, просто не маю коли так все написати детально.
Щиро рада за Дашу що в неї все добе, але все одно ніяк не можу зрозуміти що може підштовхнути до такого вибору.
От пробую уявити себе народжуючу вдома (вагітність у мене була безпроблемна) і не дай Боже результат не такий як у Даші.......і шо..... та я б або сама покінчила життя самогубством, або мене чоловік би прибив, але жива я б теж не була
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення TanenRom » 14 березня 2011, 16:34

Natalinda я наприклад напевне більше проти ніж за (особисто для себе), але я сприймаю факт домашніх пологів нормально, що можливо в майбутньому це буде прийнятним для мене.
Перлинка дуже негативно до цього відноситься, і я не можу зрозуміти чому???у неї є реальні факти???
до речі, у нас зараз в світі все змінюється, можливо через 5 років ми усі будемо народжувати вдома???
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення mala-karta » 14 березня 2011, 16:40

Natalinda, ну якщо ти і твій чоловік вважаєте, що народжувати краще в пологовому - то для вас саме так і краще.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Oksana » 14 березня 2011, 16:41

Іра, я якраз більше на перишй раз наголошувала, ургентне кесарське в мене було перший раз, хоча вагітність протікала не просто без проблем, а як казала моя мама, дай Бог всім так носити... Так, що якраз в тому випадку я думала що народжу легесенько і без ускладнень... А вийшло екстренне кесарське... а другу вагітність я привела просто як приклад. Неправильне пооження дитини, плюс обвитя, це не впливає ніяк на вагітність, і більше того з неправильним положенням люди родять і самі також (маю на увазі природні пологи і пологовому), але...додай до того положення обвиття і пологи вдома, що буде в результаті? Можливий результат уявити важко...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Natalinda » 14 березня 2011, 16:44

TanenRom написав:можливо через 5 років ми усі будемо народжувати вдома???

Можливо.....але тоді що будемо всі медінститути закінчувати щоб до лікарів не звертатися, чи все лиш на інтуїції?
Хоча чи природа чи Бог щось завжди роблять щоб регулювати кількість населення на планеті.....можливо зміни світогляду які зараз відбуваються в багатьох людей - то і є результат тої регуляції....
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення mala-karta » 14 березня 2011, 16:49

і про пологи в нідерландах

Как правило, оплата родов в больнице страховой компанией не производится (кроме тех случаев, если женщина имеет медицинские показания к родам в больнице), и большинство женщин рожает на дому, с помощью акушерок. В некоторых страховых компаниях оплачивают набор необходимых материалов для родов на дому (набор специальных гигроскопических простыней, вата, спирт, зажим для пуповины и др.).

http://www.9months.ru/Wospominaniya/1083

ну, чомусь в Нідерландах прийнято народжувати вдома? (30-40% домашніх пологів)
не думаю, що всі там з медицинською освітою
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Tajga » 14 березня 2011, 16:49

Перлинка, "моя твоя не понимай"... :hz: Добре, шо ти крепко проти, а то ми б тебе тут раптом загітували всі хором, а ти б нам потім ні за що не пробачила, якби що було не так, не дай Боже...
Перлинка написав:Цікаво хто зашиває розриви та тріщини в пологах "соло" ,чи їх у таких рожениць ніколи не буває?

Я так думаю, я собі нормально звернуся до лікарів, бо то їх робота, накладати шви де треба, і в своїй царині серед них є багато майстрів. ;-) Якщо жінка зважується на ДП, то це не означає апріорі, що всі лікарі бездарні і злі...


Natalinda написав: або мене чоловік би прибив

Як мій чоловік буде хоч трохи сумніватися в доцільності ДП, то я звичайно піду до пологового. Адже відповідальність повинна бути і з його боку також, а не "ти у всьому винна, я тебе приб'ю!" Як йому так буде спокійніше, то мені тим більше.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Перлинка » 14 березня 2011, 16:52

TanenRom написав:Перлинка дуже негативно до цього відноситься, і я не можу зрозуміти чому???у неї є реальні факти???


Я не люблю безглуздих необгрунтованих вчинків,які можуть призвести до трагедії,тим більше,коли вони виставляються як показові ,і багато хто не знаю з яких причин ,чи щоб полестити,чи дійсно поділяє ці погляди на це ще й аплодує,і каже що до цього треба прагнути рости та брати приклад.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей