Глобальні оголошення!



Домашні пологи :)

Чи зважилися б ви на домашні пологи?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення TanenRom » 12 березня 2011, 22:40

добре було б , якби про свій досвід нам розказала Даша :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Tajga » 13 березня 2011, 00:33

Навряд чи можна знайти таку статистику, хе-хе.
Хіба домашні пологи в наший державі десь реєструються, якщо, звісно вони пройшли успішно дома і до пологового ніхто так і не звернувся. Лікарі в більшості своїй стикаються з наслідками невдалих ДП, по ним в них, звичайно, статистика є, от завдяки їй і створюється враження, що ДП - це великий і необґрунтований ризик для матері та дитини.
А стосовно Колибєльки та Рожани.. тут справа не тільки в самих ДП, а в ідеології цих центрів, яку приривнюють навіть до секстантської... Завжди знайдуться люди, які підпадуть під їх вплив і будуть просто "до рота заглядати" своїм ідеологам. Дуже шкода і загиблих дітей і їх батьків... :( Та сама ідея ДП до того має дуже мало стосунку...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Перлинка » 13 березня 2011, 00:44

Tajga написав: Дуже шкода і загиблих дітей і їх батьків... :( Та сама ідея ДП до того має дуже мало стосунку...

Дивно,а я наївна подумала ,що має багато стосунку,думаю варто переглянути свої погляди,бо то таки аргумент ;-) .

Tajga
але ж чим та ідея така хороша,що ви заради неї готові так ризикувати?
Востаннє редагувалось Перлинка в 13 березня 2011, 10:16, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Vika » 13 березня 2011, 02:13

happymami написав:а я чула такі версії. що вони народжують в пологових, аби отримати допомогу на дитину потім. Бо якшо не в пологовому родити, то є проблеми потім з документами і з допомогою держави. ІМХО. То я так десь краєм вуха чула.

А хіба дитина народжена не в пологовому допомогу не отримує ? всеодно ж потім якийсь огляд в лікарів має бути , заключення і тд. Хоча про те що ті жіночки почали їздити в пологовий я чула ще як до бабусі в село їздила в 90-их роках . а тоді хіба якась допомога була ? піднімалася свого часу тема про них , от і запамятала . а як там зараз не знаю :head:
Vika Офлайн


 

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Vika » 13 березня 2011, 02:18

pan_kotskyy написав:а те, що вдома народжують лише через віросповідання (бо так треба), то дійсно краще в роддом їхати

не думаю що народжували тільки через те що так треба .це реально їхній стиль життя .в гармонії з природою і без лишніх витребеньок (благ цивілізацій -електрики , всякої побут техніки і тд) .
я особисто не наважилася б на пологи вдома . як на мене ризикувати найціннішим заради (навіть не знаю заради чого) то для мене розкіш .
Vika Офлайн


 

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Enigma » 13 березня 2011, 10:27

Я коли читала почала читати про домашні пологи в Сірсів, то мені вже стало страшно і я не змогла дочитати до кінця. Думала, що такого не буває і це з області фантастики. Але виявляється є. Я б ніколи не наважилась. Хіба би вже виходу не було. І то я собі такого навіть не хочу уявляти.
Enigma Офлайн


 

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Tajga » 13 березня 2011, 11:11

Перлинка, наскільки я розумію, ДП - то пологи в комфортних домашніх умовах, з мінімальним втручанням в природній хід процесу. Погано те, що з'являються такі от колибєлькі та рожани, які починають спекулювати на ДП, обставляють їх усілякими своїми заманухами, забобонами і т. п. Та й без них вистачає усяких духовних акушерок, яким замість реальної допоги-підтримки стане розуму ножа під ліжко класти, чи там на сахарок виманювати.. :extesi:
І до речі, якщо процес пологів перестає за якихось причин бути природнім, я вважаю нормальним в такому випадку звернутись до пологового, бо на те вони і існують, щоб допомагати в пологах. ;-) От коли відмовляються від того, не зважаючи ні на що (навіть на загрозу життю дитини чи власному), то це вже попахує фанатизмом (читай: ідиотизмом).
Що стосується мене особисто, то ідея ДП прийнятна для мене, але я не певна, що наважуся на то. Відчуваю, що не дозріла ще. Та маю ще час подумати. ;-)
Щодо документів про пологи і т.п.. То, здається, дільничний лікар чи поліклініка видає довідку про народження дитини, яку можна пред'явити в рагсі для отримання свідоцтва про народження. В якомусь моменті (чи поліклініці, чи рагсі) вимагатимуть свідків пологів для правильного оформлення документів.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Перлинка » 13 березня 2011, 12:55

Tajga написав:Перлинка, наскільки я розумію, ДП - то пологи в комфортних домашніх умовах, з мінімальним втручанням в природній хід процесу.

Дівчата ну от дійсно не розумію,до мене ніхто не втручався в природній хід процесу,а якщо у вас втручались і ви були категорично проти,то треба було відмовлятись,якось протистояти,багато хто народжував з чоловіками,якщо у вас не було сил постояти за себе ,то требабуло їх підключати.

Але ж все таки ,що більш всього ймовірно,власне коли лікарі пропонували стимуляцію і т.д.,то нехотячи але погоджувались і йшли на це свідомо,бо все таки в цю хвилину лікареві довірялись,бо більше не було кому.Правда коли все минуло,тоді починаємо возмущатись,того не треба було чи того.Може й дійсно не треба було,тому на наступні пологи варто просто знайти лікаря лояльно налаштованого до вас та ваших поглядів як мають відбуватись пологи.


І до речі, якщо процес пологів перестає за якихось причин бути природнім, я вважаю нормальним в такому випадку звернутись до пологового, бо на те вони і існують, щоб допомагати в пологах. ;-) От коли відмовляються від того, не зважаючи ні на що (навіть на загрозу життю дитини чи власному), то це вже попахує фанатизмом (читай: ідиотизмом).

Да уж,якби то було так просто ,взяли і метнулись в пологовий ,якщо дитина не задихала,чи муконій в легенях,чи застрягла в родових шляхах.і час зупиниться та буде чекати поки всі благополочну доїдуть хз звідки,та навіть якщо близько як Марта чи я в 5-ти хв від пологового,а може бути пізно,нажаль...

наскільки я розумію, ДП - то пологи в комфортних домашніх умовах

Мені було комфортно,тепло ,чисто ,затишно,гарні шторки на вікнах :D ,більше мені в цей момент не треба .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Tajga » 13 березня 2011, 13:25

Перлинка, я дуже рада за тебе, що все так класно сталося в твоїх усіх пологах, що ти щиро не розумієш бажання інших народжувати дома! :roses: Разом з тим є багато тих, кому так не пощастило... з пологовим чи просто бригадою, чи з окремим лікарем-акушеркою... не важливо, але не пощастило так, що жінка просто боїться вагітніти, настільки сильний в неї страх перед пологами. Можливо, це по-дитячому, якась незріла реакція, травма, яку треба лікувати, чи ще щось, я не про це хочу сказати, а про те, що така вразлива і беззахисна, як в пологовому, жінка, мабуть, не буває ніколи. І тому такого як ти пишеш
Перлинка написав:треба було відмовлятись,якось протистояти,
частіше всього не буває. Бо ти, як не крути, в якісь мірі стаєш заручником обставин, в які потрапляєш...
Перлинка написав:багато хто народжував з чоловіками,якщо у вас не було сил постояти за себе ,то требабуло їх підключати.

Не кожній щастить йти на пологи з кимось близьким... Мабуть, навіть більшості.
Перлинка написав:власне коли лікарі пропонували стимуляцію і т.д.,
а хто сказав, що вони пропонують?.. :head: Іноді мовчки роблять як їм зручніше...
Перлинка написав:варто просто знайти лікаря лояльно налаштованого до вас та ваших поглядів як мають відбуватись пологи.

Для деяких це мрія просто нездійсненна (маленьке місто, фінансові чи інші проблеми), а змирятися з існуюючим станом речей вони просто не можуть...
Ех, на цю тему можна списати фоліанти і стерти клавіатури. Єдина думка, яку я хочу донести, це те, що ДП мають право на існування, але до питання бути їм чи не бути жінка повинна підходити, зваживши всі "за" та "проти". Але однозначно казати, що ДП це зло, я б не стала. Я дуже добре розумію тих, хто йде на них свідомо і виважено.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Перлинка » 13 березня 2011, 13:28

Tajga написав:От коли відмовляються від того, не зважаючи ні на що (навіть на загрозу життю дитини чи власному), то це вже попахує фанатизмом (читай: ідиотизмом).

Я розумію тих жінок, вони народжували з людьми яким довіряли більше ніж лікарям в пологовому і якщо ті казали,що з синьою дитинкою все ок ,що так має бути ,бо пологи були складні то це так і розумілось батьками.
Гадаю,що сама ідея домашніх пологів попахує фанатизмом,як продовження ідеї природнього материнства(проти якої власне я нічого не маю),але "наші" всі так роблять,та й я собі,бо інакше не буду абсолютно природньою.Думаю так найперше тому,що не бачу в цій ідеї ніякого логічного обгрунтування.
А такі аргументи як комфорт чи невтручання лікарів у порівнянні з мірою ризику просто сходять нанівець.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron