Глобальні оголошення!



З другою дитиною легше, ніж з першою?

Re: Друга дитина

Повідомлення Liza » 25 травня 2012, 17:23

вісті з полів.
я тут писала востаннє ще під час другої вагітності. на протязі всієї її я дуже хвилювалася за те, чи буду добре ставитися до другої дитини, оскільки вона у нас непланована. бачу, що я її все-таки полюбила. і дякую Богу за неї.
мені важко, особливо через те, що старший дитин є переважно дуже неспокійним, бурним. часто треба відгороджуватися від нього, коли я годую малу, а він біля нас активно дуріє або намагається "грайливо" вдарити сеструху. не може й бути мови про те, щоб я кудись спокійно вийшла в люди з обидвома - Сантік любить ходити туди, куди сам хоче, ане куди треба (зараз гуляємо тільки на одному дит.майданчику, який йому підійшов. та добре, що хоч так...). до дому після прогулянки несу його з вереском (верещить він, звісно. деколи і я не стримуюся - гаркаю на нього. але заспокоюється, коли даю йому ключик від домофону і підіймаю його, щоб він дістав до домофона - САМ відкрити двері. але до тих дверей ще треба йти кілька десятків метрів від місця нашої прогулянки). дуже впертий - вмикає ультразвуковий вереск/гудіння/завивання, коли хоче чогось добитися. а якщо одночасно і молодша вимагає уваги - я схожу з розуму. і страшенно не хочеться, щоб старший ревнував, або щоб молодша, так би мовити, розчарувалася в позаутробному житті.

висновок собі роблю такий - основну погоду мені робить мій старший синик, тому при ньому такому варто було би мати більшу різницю у віці між дітлахами. але я не шкодую, що доця вже є - я її всеодно люблю. трохи суперечливо, але так воно є.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Друга дитина

Повідомлення taranjka » 25 травня 2012, 18:11

Ліза, нічого суперечливого в цьому не має. Адже на любов такі дрібниці як втома не впливають.
А чим старші будуть малечі, тим буде легше - то з власного досвіду :yes:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Друга дитина

Повідомлення Liza » 25 травня 2012, 20:29

ооо... я дуже яекаю, коли виростуть! розумію, що в кожного віку свої нюанси, але дуже хочу, щоб дітлахи мені трохи розв"язали руки...
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Друга дитина

Повідомлення taranjka » 25 травня 2012, 20:41

не чекай коли виростуть, а насолоджуйся пок маленькі :wink: я коли втомлена то тож думаю: вже б повиростали... а потім забиваю на домашні справи і слухаю що "плете" Дарця і спостерігаю за Амі. Маленьтики то такі інопланетяни :ha:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Друга дитина

Повідомлення pan_kotskyy » 25 травня 2012, 20:53

хм, а я навпаки зараз тішуся поки мала ще така маленька, багато спить і ніц особо не просить ))), відчуваю що "жара" почнеться, коли пробуватиме ходити і треба буде за нею бігати і ще спати буде менше.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Друга дитина

Повідомлення Nymydora » 25 травня 2012, 20:56

Пан-коцька, ТО ЯК НАЗВАЛИ ДОЦЬКУ?????
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Друга дитина

Повідомлення pan_kotskyy » 25 травня 2012, 21:23

Назвали Олюською :love:
гарні люди в моєму житті з таким ім'ям :yes:

в нас було кілька варіантів і баталії довжиною в місяць :mamba: , то що хтіла я - мужу не підходило, то що йому - я не хотіла...
а Оля - підійшло і йому і мені нарешті... це був перший варіант, про який думала ще в пологовому
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Друга дитина

Повідомлення Nymydora » 25 травня 2012, 22:00

Моя сестра так називається - гарне ім'я і зараз, як не дивно, досить рідкісне.
ОЛьги, по-моєму, сильні жінки :yes:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Друга дитина

Повідомлення Касівочка » 26 травня 2012, 00:40

pan_kotskyy написав:"жара" почнеться, коли пробуватиме ходити і треба буде за нею бігати і ще спати буде менше.

В яблучко :ha: )))
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Друга дитина

Повідомлення олеся » 26 травня 2012, 00:56

Касівочка написав:
pan_kotskyy написав:"жара" почнеться, коли пробуватиме ходити і треба буде за нею бігати і ще спати буде менше.

В яблучко :ha: )))

Так... але і трохи ні.... Коли мій Андріко пробував ходити став спокійніший, мені легше стало, а з Павликом навпаки важче стало кли починав ходити...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей