Глобальні оголошення!



Аборт - як сприйняти новину?

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Julialedi » 18 квітня 2014, 18:51

flash-ka Нехай вам Господь Бог подарує ще й синочка!!!
Зображення
Зображення
Julialedi Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 98
З нами з: 19 вересня 2013, 14:10
Звідки: з файного міста ТЕРНОПІЛЬ )))
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 101 раз.
Діти: донечка Анастасійка ) і донечка Яринка)

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Іриска » 26 квітня 2016, 02:43

А якщо ви розлучена, виховуєте дитину, а тут вагітність від чоловіка, якого кохаєте, який кохав вас тоді...а тепер пішов з вашого життя і ви розумієте, що ця дитина йому не потрібна. Вона потрібна вам, але ви не маєте власного житла, гарнооплачуваної роботи, батьків поруч...ви сама з однією дитиною думаєте чи народити ще одну.
Я проти абортів. Завжди була, але якщо ця дитина нікому не потрібна? Якщо тато не хоче, а мама не може сама брати на себе такий груз.
Іриска Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 8
З нами з: 31 березня 2016, 23:03
Звідки: Тернопіль - Львів
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 7 раз.
Діти: Улянка. 5 рочків.

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення nadusha » 26 квітня 2016, 09:05

А можливо ця дитинка - плід вашої любові дана вам і як випробування, і як шанс змінити щось на краще в своєму житті? Інколи речі, які ми сприймаємо як вершину усіх неприємностей виявляються можливістю змін на краще, перебудови життя. Зараз є організації, котрі допомагають мамам в таких складних ситуаціях (Колиска життя), потім для самотніх мам теж є допомога від держави.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

А тато, якщо вартий тої дитини, то зрозуміє з часом і буде присутній у вашому житті.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення pan_kotskyy » 26 квітня 2016, 11:25

Іриска написав:Вона потрібна вам.

Щастя народження нового життя, нова любов, душа, яка любитиме понад усе і не зважаючи ні на що, і біль втрати, покалічене тіло і душа, що ж обрати?
Це важко, коли нема ніякої підтримки, але все таки, з труднощів знайдеться вихід, а втрачене не повернеш.
Ніколи такого не робила, але могла відмовити колись від цього кроку, і не відмовила. Це залишиться зі мною назавжди, як би не відганяла ті думки.

Можливо є подруги, добрі сусіди, ну хоч хтось, хто б міг допомогти, підтримати. А часом допомога приходить від людини, на яку і не сподіваєшся.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Іриска » 26 квітня 2016, 14:13

А чи не скаже мені ця дитинка навіщо я привела її в життя, якщо вона не потрібна татові? А що сказати старшій? Як то мама вагітна, а де тато? Від кого? Вона знає чоловіка, який був з нами і від якого я вагітна.
Іриска Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 8
З нами з: 31 березня 2016, 23:03
Звідки: Тернопіль - Львів
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 7 раз.
Діти: Улянка. 5 рочків.

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення !OLGA! » 26 квітня 2016, 14:47

Іриска написав:А чи не скаже мені ця дитинка навіщо я привела її в життя, якщо вона не потрібна татові? А що сказати старшій? Як то мама вагітна, а де тато? Від кого? Вона знає чоловіка, який був з нами і від якого я вагітна.

Якщо ви були не впевнені в тому чоловікові то навіщо дитину з ним знайомили? Тоді не думали як вона це сприймає? Вибачте за грубість, але це до сек.у треба було вирішити варто вагітніти чи ні. А зараз ви маєте робити так, як совість підкаже...
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення vikilandi » 26 квітня 2016, 15:49

Іриска написав:А чи не скаже мені ця дитинка навіщо я привела її в життя, якщо вона не потрібна татові? А що сказати старшій? Як то мама вагітна, а де тато? Від кого? Вона знає чоловіка, який був з нами і від якого я вагітна.

Я впевнена, що саме ваша дочка буде підтримкою, вона зрадіє сестричці чи братикові. Уявіть, якби ви абортували свою дочку, на вас не дивились би ці оченята, ці ручки не обнімали б вас.
У школі вчителька МСП розповідала нам як вона хотіла зробити аборт за третьою дитинкою, але за станом здоровя лікарі не взялися її оперувати. Вона народила хлопчика. Казала, що так ніхто в її житті не ставився з любовю до неї як рідний син, любив її більше ніж будь-то, враховуючи маму-тата та чоловіка. А потім вона знову завагітніла, хоча лікарі спочатку не діагностували правильно (за радянської власті), наговорили їй різних дурниць і вона вже збирала гроші собі на похорон. Виявилось, що цей діагноз - вагітність. Знову сльози, розпач, бо тоді багатодітна сімя вважалася неблагополучною, але аборт для неї означав, що сиротами залишаться троє дітей. Вона народила. Тепер всі її діти одружені, кожний здобув гарну освіту, кожний має родину і своє житло. ЇЇ висновком було, що це Бог благословив її дітей, бо вона не вбила діток, а попри всі складнощі народила і любила їх. Вона нам це розповідала в 11 класі, щоб ми, будучи незаміжніми школярками, ні в якому разі не робили аборти попри всі проблеми які вважаються для жінки у подібній з вами ситуації.
І ніколи не звертайте уваги на безгрішних фарисеїв, які тепер промивають вам мазкі. Це ваше життя, хай кожний буде такий безгрішний як про себе думає. Всі докори пропускайте повз вуха, ігноруючи весь негатив.
Не смію вам повчати, але ви вже мама. Хіба було щось краще від посмішки і запаху рідної дитинки? Чоловік може знову зникнути, зрадити, піти, а дитина любитиме вас завжди такою як ви є. Не відкидайте любов яка всередині вас. Прийміть її, у неї є тільки Ви.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Marichka » 26 квітня 2016, 16:09

Я теж думаю,що не мусите комусь щось пояснювати чи радитись з кимось.Звичайно,що виносити і народити.
Все стане на свої місця.Цей час треба пережити.Бог дуже допомагає тим,хто дав життя.
Діти завжди хочуть ще братика чи сестричку,це точно.Навіть підсвідомо.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Marichka » 26 квітня 2016, 16:13

Щодо "потрібності татові"-то теж не аргумент.
В моєму житті теж були моменти,що мені здавалось(по татових вчинках),що я йому не потрібна.
Тим не менше,щасливо собі живу і радію з того,що я є.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення nelly » 26 квітня 2016, 17:20

а що бeз тата дитина нe можe жити?
я двома руками за повноцінну сімю, алe чи знаєтe ви людeй взагалі які задавали своій мамі такe питання чи потрібна я світу?????
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron