Глобальні оголошення!



Аборт - як сприйняти новину?

Re: аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення mala-karta » 31 січня 2011, 22:11

ну, я б не те, що судила б, чи що

але, думаю, відношення до людини помінялося б.
Змінилося б її сприйняття десь так в підсвідомості, чи що.

Ну, словом, певно, зовсім інші були б стосунки тоді.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення eney » 31 січня 2011, 22:21

в нас занато багато стареотипів, коли народжує жінка 40 років і більше на неї дивляться з захватом, кажуть молодець, не побоялась, а коли 15 літня дівчинка- жах куди вона дивилась... життя собі ламає.
впевнена шо якшо в мене малеча прийде і скаже - будеш бабусею, треба допомогти, а мораль читатичи виховувати раніше треба було, пояснювати що від ліжка дітки бувають.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення mala-karta » 01 лютого 2011, 00:20

eney написав:мораль читатичи виховувати раніше треба було

і то ж правда. А так багато хто не розуміє :(
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Shalimar » 01 лютого 2011, 00:24

mala-karta написав:дівчата, а якби ви взнали, що якась ваша знайома зробила аборт?
як би ви до цього віднеслися?
змінилось би ваше відношення до тієї людини?

Хмм... Особо не размышляла над этим, но первый мой ответ, который пришёл в голову, -
Отнеслась бы негативно, но отношение к человеку не поменялось бы.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Natalinda » 01 лютого 2011, 02:01

Я маю таких знайомих, багато. :( Робили вони це в різний вік.
Зараз напишу про жікну років 35 з двома дітьми, третя дитина не народилася. Підштовхнув її чоловік, просто сказав "Ти шо не знаєш шо робити".
Не засуждую, відношення моє не змінилося, я їй співчуваю, вона пішла свідомо, вона знала що це гріх, бо є віруючою і наближеною до церкви. Просто сама б трьом дітям ради не дала. Я їй вдяна що вона розповіла мені, бо для себе я зробила багато висновків на все життя, особливо про контрацепцію.

Я проти аборту, але в щасливій сімї про таке ніхто навіть і не думає, але скільки є людей, скільки є обставин. Тим хто таке робить співчуваю і дякую Богу що мені такий вибір не приходилося робити.

Подруга дуже близька мала підозру що вагітна, казала мені аборт - одозначно, я звісно що відговорювала, дякувати Богу підозри не підтвердилися, бо таблетки вона все таки купила.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Руженка » 01 лютого 2011, 02:20

Marta написав:Підтримую.
Я проти абортів в будь-яких випадках.
Але карати не варто. Повір, вони вже і так покарані.
Якщо б я взнала зараз, що хтось з подруг хоче зробити це- відмовляла б всіма силами, якщо вже зробили- то навіть не знаю. Промовчала б. В душі було б дуже сумно, але вже дитинку не вернеш, ну що можна зробити?
Картати? Сварити? Людина сама прийняла таке рішення і сама буде отримувати покарання. Рано чи пізно, все одно, думаю, це не забувається. Приходить розкаяння і розуміння того, що людське життя БЕЗЦІННЕ. І що матеріальне становище, нема чоловіка, чи інститут, чи не готова- це все ФІГНЯ порівнянно з ЖИТТЯМ.
Жаліти таких жінок я б не змогла.
Колись в консультації, будучи вагітною, я через двері почула, що мама дівчинки 15 років домовляється для неї про аборт. І навіть почула адресу. Це була дівчина з мого будинку, на жаль, я її не знаю.
Я була якась така, ніби хтось мені по голові дав.
Ну що робити?
Ну не йти ж до неї додому, та й що я скажу?...Я її навіть не знаю.
На що я спромоглась- то в її скриньку покидала листівки з Школи Материнства, там ще була брошурка "Ти особливий"- проти аборту, ще щось, телефони, де можуть допомогти.
Проте, час пройшов, а дитинки я там не наблюдаю((( Дівчини я не знаю на вигляд, бачила тільки її маму, та й з того під"їзду всіх діток знаю, так що, на жаль....(((((((
І думаю, от ким треба бути, щоб замовляти вбивство власного внука?...
І от цікаво, що б ви зробили, якби в майбутньому 15-річна дочка чи син, заявили, що чекають поповнення?
Я б сказала однозначно- родити.
Як би там не було.



А я вважаю це неправильним на мою ІМХО. Під неправильним маю на увазі лізти в чуже життя і кидати різні листівки...... Сорі це моя думка. Нафіга дитині душу ятрити її і так нелегко, а тут ще й подумає, що вже всі знають............ може вже й рішення прийняла, а тут знов сумніви...........

На мою думку дитина буде щаслива тоді, коли буде щаслива мама!!!!!!!!! А якщо мама буде казати дитині ТИ МЕНІ ЖИТТЯ ЗЛАМАЛА???????????? Чи ви думаєте, що такого нема?????? ЄЄЄЄЄЄЄЄ!!!!!!!!!!! І в чому та дитина винна????
Чи хотіла б вона взагалі тоді народжуватись після таких слів????
Звичайно, думати треба головою, а не одним місцем............))))))))))) Щоб не дійшло до абортів!!!!!!!!!!!!
Але...................
Моя думка, що народженні діти після 25 років щасливіші, бо й батьки більш реалізовані і доросліші і розсудливіші і сто відстотків таки більше ГОТОВІ СТАТИ БАТЬКАМИ!!!!!!!!!!!!!! (звичайно є винятки, але вони є всюди)....
Руженка Офлайн


 

Re: аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Marta » 01 лютого 2011, 02:37

Руженка, коли я, будучи вагітною і відчуваючи поштовхи своєї дитини, чую, що за дверима вирішують "удалити проблему", мені просто серце кров"ю обіллялося. Бо я знаю, я сама відчуваю, що виростає з двох полосок. Людина! Ні в чому дійсно не винна....(((
І я б собі не простила просто, якби просто пішла додому.
Я хотіла хоч якось вплинути, може б на очі дійсно попали листівки, разом з поштою, там все так описано, якраз для таких, котрі сумніваються, а я почула, що вони домовились через пару днів....можливо це спасло б Людину?....
Можливо в мами (бо вона все вирішувала, тобто бабуся) трохи би ворухнулося десь там глибоко в душі?....
Я знаю дітей з неблагополучних сімей, де били, пили. Вони виросли, і стали благополучними щасливими людьми.
Так що не все одозначно.
А Життя- безцінне. І якщо воно вже зародилося- то варто зробити все, щоб його зберегти...

Я прирівнюю аборт до вбивства- бо це вбивство і є. В чистому вигляді.
А це те ж саме, якби ви дізналися, що мають вбити людину.
І мені дуже шкода, що нічого не допомогло....((( бо то було так, соломинка тоненька.....
Marta Офлайн


 

Re: аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Marta » 01 лютого 2011, 02:45

Руженка написав:
А якщо мама буде казати дитині ТИ МЕНІ ЖИТТЯ ЗЛАМАЛА???????????? Чи ви думаєте, що такого нема?????? ЄЄЄЄЄЄЄЄ!!!!!!!!!!! І в чому та дитина винна????
Чи хотіла б вона взагалі тоді народжуватись після таких слів????
.


Руженка, знаю багато й таких випадків.
Але думаю, що дитина-все ж окрема особистість від мами.
Ну, мама каже,що зламала їй життя, ну, виродком обзивають, луплять, але повторюю, такі діти все ж не покінчують життя самогубством через таке, а виростають, і цінують потім СВОЇХ дітей більш за все.
Цінують життя і любов.
А вирішувати, яка буде доля в тих діток і чи будуть вони щасливими....В кожного своя доля. Але вона повинна бути.
Я б особисто схотіла народжуватись незалежно від того, що творилося б в мене в сім"ї. Просто для того, щоб бути, щоб жити.
Marta Офлайн


 

Re: аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення mala-karta » 01 лютого 2011, 15:47

а якщо би ви дізналися, що аборт хтось з ваших близьких зробив?

сприймали б це так само, як і тоді, коли просто хтось зі знайомих?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Melisa » 03 лютого 2011, 02:29

mala-karta написав:а якщо би ви дізналися, що аборт хтось з ваших близьких зробив?

сприймали б це так само, як і тоді, коли просто хтось зі знайомих?


Так. Була така ситуація. Робила все, що від мене залежало. Не змогла врятувати Чиєсь життя. :(
Стосунки з родичкою не змінились. Далі спілкуємось.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей