Глобальні оголошення!



Дитячий невролог!

Дитячий невролог!

Повідомлення Yaiti » 29 грудня 2023, 08:04

Я шукаю дитячого невролога для мого сина/дочки, який/яка має певні неврологічні проблеми. Де можна знайти кваліфікованого дитячого невролога, що має досвід роботи з подібними випадками? Які документи та аналізи потрібно підготувати для першого візиту?
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 778
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Дитячий невролог!

Повідомлення Анна123 » 29 грудня 2023, 08:04

Ми також нещодавно шукали дитячого невролога для нашої доньки. Знайти кваліфікованого спеціаліста допомогли рекомендації знайомих та відгуки в інтернеті. Багато клінік пропонують детальну інформацію про своїх лікарів на вебсайтах, де можна ознайомитися з їхньою кваліфікацією та досвідом. Для першого візиту нам рекомендували мати при собі всі наявні медичні записи та результати аналізів, щоб лікар міг отримати повну картину стану здоров'я нашої доньки.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 359
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Дитячий невролог!

Повідомлення Yaiti » 29 грудня 2023, 08:05

Наш педіатр порадив нам кілька спеціалістів, які мають досвід роботи з подібними випадками. Коли ми записувалися на прийом, нам сказали принести всі доступні медичні документи, включаючи виписки зі школи або дитячого садка, якщо вони стосуються поведінкових або розвиткових проблем. Це допомогло лікарю краще зрозуміти ситуацію.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 778
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Дитячий невролог!

Повідомлення Pavloo » 29 грудня 2023, 08:05

Yaiti написав:Наш педіатр порадив нам кілька спеціалістів, які мають досвід роботи з подібними випадками. Коли ми записувалися на прийом, нам сказали принести всі доступні медичні документи, включаючи виписки зі школи або дитячого садка, якщо вони стосуються поведінкових або розвиткових проблем. Це допомогло лікарю краще зрозуміти ситуацію.

Доброго вечора. Мій досвід із дитячим неврологом https://dobrobut.com/ua/services/c-dets ... j-nevrolog у "Добробуті" був дуже позитивним.
Лікар був вічливим, відповідальним і мав великий досвід роботи з дітьми. Нас заспокоїли та надали детальні пояснення стану здоров'я нашої дитини та рекомендації щодо подальшого лікування. Це було важливо для нас як батьків. Ми дуже задоволені, що довірили їм свою дитину, раджу і вам туди звернутися, вам допоможуть знайти причину, і вирішити її.
Pavloo Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 208
З нами з: 11 листопада 2020, 12:08
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка


Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей