Глобальні оголошення!



Діточок, як на небі-зірочок...

Скільки діточок ви б хотіли народити?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Перлинка » 27 грудня 2012, 12:02

нє ,брешу, в мене була подружка з багатодітної сімї ,то вона була значно самостійніша
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення olgakr » 27 грудня 2012, 12:17

В моєї мами є 8 дітей. Я найстарша. В дитинстві часто доводилось бавити менших,замість того,щоб погратися, були часто матеріальні проблеми, в мами інколи не вистачало часу на усіх, часто доводилось нас розбороняти. Однак позитиву все ж більше. В нас на подвірї завжди було багато дітей і нам ніколи не було скучно.Новорічні свята ми завжди чекали з нетерпінням - адже під подушкою та під ялинкою хоч маленькі,але обовязково були якісь подарунки. Цукерки, яких не отримуєш щодня, на свято є особливо смачними.Потім ми ходили разом колядувати,щедрувати по усіх сусідах, а наколядовані гроші витрачали на подарунки один одному та мамі з татом на день народження.Адже дарувати подарунки набагато приємніше,ніж їх отримувати.Вчилися усі добре.Я думаю, що коли дитина отримує не все,що вона захоче,і вчиться керувати своїми бажаннями ще з дитинства,то потім в дорослому житті їй буде набагато легше адаптуватися. В мене зараз є троє чудових діток :+++: :(): Я дуже щаслива! Зараз можу впевнено сказати,що з трьома справлятися мені набагато легше, ніж з однією. Я намагаюся всім приділяти одинаково свій час та увагу, тому ревнощів між дітьми немає :aplo: Зараз у нас основна прблема -замала житлова площа- так хочеться,щоб діти мали де побігати і пострибати, та щоб у кожного був свій маленький куточок..А за все що маю щодня дякую Богу!
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Перлинка » 27 грудня 2012, 12:21

olgakr написав: Цукерки, яких не отримуєш щодня, на свято є особливо смачними.

А ми вже своїх й не знаємо чим здивувати на свята
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення nelly » 27 грудня 2012, 13:38

Перлинка написав:А ми вже своїх й не знаємо чим здивувати на свята

може пора братиком чи сестричкою здивувати :wink:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Marichka » 27 грудня 2012, 15:49

Де більше дітей,то молодшим вчитися легкше.Навіть з горшком чи іншою самостійністю.В мене брат старший,то я знала всі вірші,що він вчив,табличку від нього і ще багато з його програми
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення pan_kotskyy » 27 грудня 2012, 16:30

Marichka написав:Де більше дітей,то молодшим вчитися легкше.Навіть з горшком чи іншою самостійністю.

звичайно що легше, страша сестра і твір напише і малюнок намалює і в бібліотеку реферат писати попреться ))) В ролі старшої сестри я ))))
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення pan_kotskyy » 27 грудня 2012, 16:32

був в нас з братом друг дитинства, один в сім'ї, то постійно дивлячись на нас з братом просив маму як не братика, то хоч мавпочку купіть ))))
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Alisa » 27 грудня 2012, 23:45

Я дуже хочу другу дитину. Часто про це думаю. Вже ніби й готова. Але ніяк не можу зважитися на цей крок. Дуже заздрю дівчатам, в яких друга вагітність незаплаована, а такий собі сюрприз.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення taranjka » 28 грудня 2012, 00:00

Alisa ще десь рік тому ти другої не хотіла (але не заперечувала, що можеш захотіти), прогрес :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення pan_kotskyy » 28 грудня 2012, 00:40

єх, вчора вночі лежала в ліжку і зловила себе на думці що думаю про третю дитинку... уявляю маленьке таке... хм, більше того, в мене вже і імена є і для дівчинки і для хлопчика... це при тому що малу ми називали цілий місяць після її народження... тільки вот блін опять буде депресняк по поводу форм, які так намагаюсь в норму привести... в мене взагалі перші півроку якийсь депресняк і я собі схожа на маму-клушу... вот тільки починаю вилазити з того стану, і то ще .... але реально троє дітлахів - це буде прикольно, ггг кілька років тому не думала що таке буду думати...

мдааа, до речі, я не з тих що уміляються всім дітям, можна сказати навіть що зазвичай діти мене напрягають (свої не напрягають) :pardon:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron