Глобальні оголошення!



Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Dribchuk » 09 червня 2012, 22:34

Перлинка, ви суперечите сама собі. Нащо , вибачте, дрочити а потім закінчувати в піхву якщо при цьому не можна вагітніти??? де тут сенс? Чи якщо спочатку подрочити то потім діти не получаться???? :crazy:
Потім, я не казала що для мене є допустимим вбити дитину яка може народитися з вадами, я писала що розумію жінок які йдуть на такий крок. (це різні речі) І писала чи є шанс народити здорову дитину. (це теж ніяким чином не натякає на якісь прагнення зробити аборт) Я не вірю що оральні контрацептиви є абортивними бо на УЗД чітко видно що немає сформованих фолікулів з яких могла б вийти яйцеклітина, крім того є тисячі випадків коли від забутої таблетки відбувається вагітність і родяться дітки що ще раз доказує їх не абортивність, а ще тому що я не вірю у все що пишуть в інтернеті бо вже писала що інтернет то великий бізнес. Якби я була власником концерну по виробництву презервативів я б теж таке написала про ОК, щоб моєї продукції побільше купили)))) Тому я не вважаю що я когось вбиваю.
Повірте, люди каліки займаються сексом. І тут є різниця між каліка і повноцінна жінка і чоловік, яким просто деякий час не можна вагітніти. І для мене допустиме розлучення з чоловіком, за певних умов. Ще раз дуже рекомендую вам почитати книжечку про яку я вам раніше писала, в якій пояснюється чому статева близькість є невідємною частиною шлюбу чому подружжя мають прагнути до гармонійних стосунків.
Не знаю якої ви віри, але для мене існує 10 заповідей. І всі вони рівноцінно важливі для мене. І якщо я їх порушую, то я розумію і усвідомлюю свою провину, каюся і прошу пробачення.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Перлинка » 09 червня 2012, 22:51

Dribchuk написав:Перлинка, ви суперечите сама собі. Нащо , вибачте, дрочити а потім закінчувати в піхву якщо при цьому не можна вагітніти??? де тут сенс? Чи якщо спочатку подрочити то потім діти не получаться???? :crazy:


читайте уважно,церква дозволяє мінет і петинг не забороняє ,якщо кінчати в піхву.

Я до оф. кат . чи православної церкви не маю ніякого відношення .

моя особиста думка ,у вашій "безвихідній "ситуації звісно поза піхвою,знову ж таки ,тому що в кінці-кінців вважаю це меншим порушенням,так як зачаття не відбувається(до речі до 10-ти заповідей не входить).А от не вбий ,тобто не зроби аборт,не покаліч або себе ,або своє дитя якраз входить.

Ви так гарно все знаєте і стільки прочитали про свої таблеточки ,доводячи нам тут їх безпечність.але найважливішого,чи можуть вони загрожувати життю та здоровю дитини у випадку проколу який з вами стався,і ще може статись не раз (при подальшому їх вживанні),ви толком так і не знали,бо запитували на форумі,чи є шанс народити здорову дитину.
Тепер сподіваюсь ви усвідомлюєте якої шкоди можете завдати своїй дитині в такому випадку,і вас всеодно це не зупиняє?ви готові піти на це заради збереження сімї,бо інші безпечніші методи контрацепції та способи секс.зад. чоловіка вас не влаштовують?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Перлинка » 09 червня 2012, 22:54

ідеальний варіант,те що порадила б церква -утримання чи ппс ,але вони ж вам також не підходять
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Перлинка » 09 червня 2012, 22:59

Потім, я не казала що для мене є допустимим вбити дитину яка може народитися з вадами, я писала що розумію жінок які йдуть на такий крок. (це різні речі) І писала чи є шанс народити здорову дитину. (це теж ніяким чином не натякає на якісь прагнення зробити аборт)


ви усвідомлюєте ,що дитина може народитися з вадами з вашої вини ?за інших обставин-без таблеток ,вона була б здоровою.

і що Ви при тому що вам 5 років під загрозою смерті не можна народжувати ,готові були б у випадку вагітності так ризикувати?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення гра з вогнем » 09 червня 2012, 23:17

Спермициди різні думаю мона, вони точно не абортивні, але індекс Перля вищий. :dreams:

вот піду в середу до лікарки, якщо вона скаже шо тре приймати гормональні, то попитаю її на рах абортивного ефекту.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення гра з вогнем » 09 червня 2012, 23:18

певно можна вибрати такі гормональні які не впливають на фертильність, якщо тре для лікування. :confused: :dreams:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення гра з вогнем » 09 червня 2012, 23:22

но еслі чесно я хочу такі (ну в плані, якщо все рівно скажуть шо нада), щоб місячних не було, бо ті місячні мене дратують, гррррррр!
ненавиджу їх! :hysteric:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення krapk@ » 09 червня 2012, 23:35

гра з вогнем написав:но еслі чесно я хочу такі (ну в плані, якщо все рівно скажуть шо нада), щоб місячних не було, бо ті місячні мене дратують, гррррррр!
ненавиджу їх! :hysteric:



до речі про місячні. Кажуть що можна їх якось відсунути на тижденьдругий за допомогою протизапладних? Хтосьзнає процедуру?? В сестрички вінчання і якраз мають бути місячні в ті дні.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення гра з вогнем » 09 червня 2012, 23:38

я знаю, шо це небезпечно, ше кажуть можна лимони їсти у великих кількостях (то чутки, лучче теж не тре)

а шо на вінчання з місячними не мона?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Dribchuk » 09 червня 2012, 23:45

Перлинка написав:Я до оф. кат . чи православної церкви не маю ніякого відношення .

Тоді зрозуміло. Бо бачу щ розмова стає схожа на те що ви мене намагаєтесь переконати що я вбивця, а я вас підсадити на ок))))))))))) Хоч насправді ні то ні друге не є правдою.
Безпечність таблеток я вам не доводжу і вживати вам їх не раджу, я це вже писала, просто писати про щось "сама не знаю про що бо чула дзвін не знаю де він" я б не стала. Питанням контрацепції цікавилась і цікавлюсь і як зявиться щось прийнятніше для мене ніж ОК обовязково скористаюся. 100% не знала як впливають ОК на вагітність . Для того і створений форум щоб питатися і дізнаватися, а ще є лікарі, яким я довіряю. І які я взнавала,вважають що під час вживання ОК якщо запліднення таки відбудеться можливе збереження вагітності та ризик народження дитини з патологіями такий же самий як при звичайній вагітності. Шкоди дитині в утробі на ранніх строках можуть завдати не лише ОК, а й рентген, вживання антибіотиків і тд., в ті дні ще до затримки місячних. Відмовитись від усього?
Церква ППС не підтримує. (хоча не точно поняла що таке ппс - те саме що пса??)
Ви перекручуєте мої слова. В нас секс не заради чоловіка. )))))(самій смішно з того що пишу) В нас секс за спільною згодою. Ви не можете знати а тим паче вирішувати що робити в моїй ситуації, бо це є моє рішення і моя сімя. Якби я хотіла жити без сексу то б розлучилась з чоловіком і пішла в монастир.
В моєму випадку ризикувати це користуватися ПСА за вашою порадою, а не ОК в яких надійність 95-99%
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей