найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Пропоную роботу

27 лютого 2012, 20:21

В цій темі будемо постити всякі пропозиції від знайомих про роботу
Сказали happymami дякую:
inna6787

Re: Пропоную роботу

17 липня 2015, 23:13

це не я шукаю, натрапила в знайомих оголошення
Для взаємовигідної співпраці шукаємо людину, яка зможе якісно прати скатерті та накидки ресторану на дому. Об'єм замовлення 40-60 кг на тиждень. Оплата за домовленістю.
067 3520354

Re: Пропоную роботу

31 серпня 2015, 16:09

Шукаю помічника в інтернет-магазин (іграшки та література).
Робота і вдома за компьютером, і з товаром (доставка по місту, відправка транспортними компаніями). Склад розташований на Східному.
На повний робочий день.
0679963252 Іра або в ПП

Re: Пропоную роботу

11 листопада 2015, 14:54

дівчата, активно шукаю підробіток, роботу на половину дня, або 3 через 3, тиждень через тиждень - можливо прибирання, фасування, пакування продукції. Хелп, може є в кого яка інформація, буду вдячна

Re: Пропоную роботу

19 квітня 2016, 20:22

Дівчата, хто з вас запрошує помічницю по господарству?
маю народити третю дитинку,і реально бачу, що не встигну всього. Мені було б добре запрошувати на пару годин, 1-2 в тиждень. Зі своїх знайомих ніхто не практикував такого, тільки нянь наймали.
Скільки коштують подібні послуги? В кого є досвід з помічницями? Або контакти, щоб поспілкуватися з реальною особою?
Дякую!

Шукаю вчителя з англійської мови для недільної школи!

17 травня 2016, 16:20

Шукаю вчителя англійсьеої мови для маленьких діток 3-4 рочки в Недільну школу. Дуже треба!

Re: Пропоную роботу

22 липня 2016, 20:12

Пропоную роботу няні на неповний робочий день. Чудовий підробіток і практика для студентів! :help:

Re: Пропоную роботу

29 грудня 2016, 12:29

Знову шукаю працівника в інтернет-магазин.
Робота на неповний робочий день, але кожен день: упаковка і відправка посилок, доставка по місту.
Може бути як хлопець, так і дівчина. Склад на Східному.
Детальніше в ПП

Re: Пропоную роботу

29 грудня 2016, 14:47

А важливо чи це до обіду чи після? Сестра 2юрідна з Тернополя просто ще працює пів дня, але її би зацікавив підробіток.

Re: Пропоную роботу

29 грудня 2016, 15:10

flower, бажано після обіду, але все можна обговорити
Відповісти