Глобальні оголошення!



Що у нас по оренді?

Модератор: ksana

Що у нас по оренді?

Повідомлення Миледи » 13 вересня 2023, 17:53

Мої любі форумчанки, може хтось для себе або по роботі стикався з компаніями які надають послуги по оренді серверів? Звісно я можу в інтернеті все знайти, але хочется перевірений варіант. Що порадите? Тільки дійсно той варіант з яким особисто знайомі.
Миледи Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 19 квітня 2023, 13:38
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Що у нас по оренді?

Повідомлення Navsegda » 21 вересня 2023, 10:47

Миледи написав:Мої любі форумчанки, може хтось для себе або по роботі стикався з компаніями які надають послуги по оренді серверів? Звісно я можу в інтернеті все знайти, але хочется перевірений варіант. Що порадите? Тільки дійсно той варіант з яким особисто знайомі.

Звісно, можу поділитися своєю думкою про оренду серверів. Думаю, багато з нас, особливо які працюють в сфері IT, чи просто потребують надійний сервер для свого проекту, стикалися з цією проблемою. Шукаючи найкращий варіант, моя компанія користувалася послугами компанії "SOK-IT". Вони просто рятували у складних ситуаціях!

Ця компанія забезпечує надійні сервери, і це може бути справжнім виходом для бізнесу. Їхні сервери працюють стабільно, швидко, і важливо - без збоїв. Також вони мають чудовий інтерфейс для керування серверами, що дозволяє з легкістю налаштовувати все під свої потреби.

Зокрема, мені сподобалася їхній підхід до клієнтів. Вони завжди готові допомогти, відповісти на всі запитання і надати підтримку, коли це потрібно. І важливо відзначити, що ціни в "SOK-IT" дуже конкурентні.

Отже, якщо вам потрібен надійний і сучасний сервер, то звертайте увагу на "SOK-IT". Вони точно вартої уваги ось їхній сайт для більш детальної інформації https://sok-it.com.ua/ надіюся, що ця порада буде корисною для вас!
Navsegda Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 28
З нами з: 28 вересня 2016, 15:26
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Що у нас по оренді?

Повідомлення AnnuttkaJew » 14 лютого 2024, 08:57

Так, дійсно тут в пріоритеті стоїть надійність самої компанії
AnnuttkaJew Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 39
З нами з: 18 вересня 2023, 10:46
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Що у нас по оренді?

Повідомлення Lallika88 » 15 лютого 2024, 08:36

Миледи написав:Мої любі форумчанки, може хтось для себе або по роботі стикався з компаніями які надають послуги по оренді серверів? Звісно я можу в інтернеті все знайти, але хочется перевірений варіант. Що порадите? Тільки дійсно той варіант з яким особисто знайомі.


Я десь пів року назад активно цікавилась тим питанням, бо мені потрібна буда надійна хмара https://www.sim-networks.com/ukr/cloud/sim-cloud для проєкту. Можливо ви чули таку німецьку компанію як SIM-Networks ? От саме в неї я наразі сервер і орендую. Дуже задоволена максимальним функціоналом та якість, і це все отримала за досить помірні тарифи! Є можливість змінювати конфігурації та підлаштовувати усе повністю саме під особливості проєкту. Для мене це найкращий варіант, який я собі тільки могла уявити
Lallika88 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 56
З нами з: 06 березня 2023, 10:09
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Різне



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей