Глобальні оголошення!



Шукаємо дизайнера інтер єру...

Модератор: ksana

Шукаємо дизайнера інтер єру...

Повідомлення flower » 02 серпня 2016, 10:25

Потрібні послуги дизайнера інтер єру за розумну ціну. Можна і студента, який хоче втілити свої вміння і трохи підзаробити. Звертатися бажано за тел.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Шукаємо дизайнера інтер єру...

Повідомлення vikilandi » 02 серпня 2016, 14:56

За "розумну ціну" це як?
Гарний дизайнер дешево не може коштувати.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Шукаємо дизайнера інтер єру...

Повідомлення flower » 03 серпня 2016, 19:29

vikilandi а от так... Мені красота дизайнера не важлива :hi: , а важливі його вміння, фантазія, талант ::Р:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Шукаємо дизайнера інтер єру...

Повідомлення vikilandi » 04 серпня 2016, 00:42

Я зі свого досвіду не радила б економити на дизайнерові. Принаймні я жодного разу не пожаліла, що заплатила гроші дизайнерові за його досвід, нестандартне мислення і поради. А якщо хочеться дешевого дизайнера, то краще вже самому проштудіювати дизайнерські видання та інтернет. Хоча ще можна на виставці в експоплазі отримати безкоштовні рекомендації досвідчених дизайнерів. В вересні якраз буде там виставка по будівництву та дизайну.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Шукаємо дизайнера інтер єру...

Повідомлення vikilandi » 04 серпня 2016, 02:35

ще згадала, як мала дешевих дизайнерів)
Так ось, приїхали, подивились, поміряли, сказали, що, виїзд безкоштовний, а дизайн входить у вартість робіт. Було це в грудні місяці, хоча снігу ще не було, тож ділянку можна було гарно оглянути або, принаймні сфотографувати, щоб краще запамяталося. За тиждень повідомили, що проект розробили й захотіли приїхати. Ще й подумала, до весни далеко, а вони такі молодці, що не дають клієнтові про себе забути. Привезли кольорову роздруківку сторінок на 50!!! ще й презентацію на ватмані наклеїли. (Я,наприклад, початковий варіант скинула б по неті). Коли я дала свої зауваження, мені кинули, що зовсім не хочеться переробляти (перше враження, що вони боряться за клієнта зникло,бо якось воно трішко по-хамські прозвучало). За тиждень знову дзвінок. Думаю, мабуть, вирішили таки зараз працювати, а не весною перед виконанням робіт. Знову приїхали до нас. Ну, наче переробила,але памятаючи на її реакцію на критик,у вже нічого не стала виправляти. Після цього нас попросили розрахуватися за дизайн (50 дол/сотка). Кажу, а як же "входить у вартість". На що почула відповідь, що ніхто робити не буде, бо у нас не ще не пофарбований будинок, немає муру і з сусідської незабудованої ділянки налітатиме насіння бурянів. Питається, навіщо мені тоді були їх послуги?, якщо вони і не думали фізично працювати, а тільки "зкосити бабло" (вибачте за сленг, але мені здалося що вони надумали попрацювати за схемою "клієнт сам дурак"). Потрібно було мені сказати на першій зустрічі, що варто зустрітися після закінчення всіх брудних робіт, повязаних із зовнішніми роботами будівництва. І що, наразі їх послуги коштуватимуть стільки-то... А так малюнки подивитися, мені за такі гроші зовсім не всміхалося.
До речі, нам газон уже потрібний був. але вони і слухати не хотіли про виконання частини робіт ландшафтного дизайну.
А дизайнер по інтер'єру таких "закидонів і понтів" не мав. Всі ескізи від руки малював і відразу ціну озвучив (не дешеву). Ми з ним гарно спрацювалися. Без питань і до майстрів на контроль приїжджав, і матеріали радив, і разом меблі вибирали. Тепер робитиме дизайн фасаду і муру з брамою(вже за окрему плату по роботі з екстер'єром).
Ось такий у мене досвід з безкоштовними дизайнерами)
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Шукаємо дизайнера інтер єру...

Повідомлення taranjka » 05 серпня 2016, 14:24

Дорогий не обовязково "якісний". Я мала навпаки досвід. Пробували замовити кухню в довгому салоні за рекомендацією "класний дизайнер", лише нерви зіпсувалися. Потім знайшли іншого, який нам зробив якісно те що ми хотіли, і вдвічі дешевше. Дитячі ліжка я теж в порівняно не дорогого майстра замовила, але якість супер.

Ну і питання дешево/ дорого - кожен розуміє по своєму.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Шукаємо дизайнера інтер єру...

Повідомлення Беремянешка » 19 жовтня 2016, 13:43

Ми з чоловіком почали ремонт ще за довго до появи малюка. Перші ідеї були примітивні, напевно як і у всіх. Потім ми вирішили зробити щось незвичайне, адже хотілося комфорту. Загалом почали шукати профі, наткнулися на хлопців з
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
, хоча як наткнулися, нам куми порадили. Загалом хлопці нам зробили перепланування, порадили стиль, зробили 3д картинку майбутньої квартири, все до дрібних деталей, навіть підібрали елементи інтер'єру та фурнітуру. Наше сімейство задоволено і живе вже рік в новому ремонті)))
Беремянешка Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 14 вересня 2016, 15:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Шукаємо дизайнера інтер єру...

Повідомлення Daryna » 23 квітня 2018, 09:41

Знаю чудову молоду студію, працювали з ними над проектом нашої вітальні на кухні. Дуже задоволена, сучасною молоддю, їхньою фантазією і талантом.
Можете переглянути їхні роботи
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
.
Daryna Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 8
З нами з: 22 січня 2018, 17:00
Звідки: Львов
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка


Повернутись до Різне



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron