Глобальні оголошення!



Купівля квітів у Львові

Модератор: ksana

Купівля квітів у Львові

Повідомлення Анна123 » 17 грудня 2022, 22:36

Доброї ночі всім! У моєї мами днями День народження, подарунок уже купила, залишилася справа за малим знайти гарний букет квітів. Порадьте гарний букет квітів, та інтернет-магазин у Львові де його можна купити.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 358
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Купівля квітів у Львові

Повідомлення Yaiti » 17 грудня 2022, 22:40

Привіт! Я люблю радувати свою мамусю квітами навіть без приводу, вона завжди так радіє цьому, і мені приємно. Можу підказати магазин квітів у Львові, де вибір квітів величезний.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 770
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Купівля квітів у Львові

Повідомлення Анна123 » 17 грудня 2022, 22:42

Привіт! Я якось не купувала квіти мамі раніше в квіткових магазинах, максимум у бабусь на вулиці, тому не орієнтуюсь у квіткових магазинах. Підкажи, в якому саме інтернет-магазині у Львові, ти купуєш букети квітів?
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 358
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Купівля квітів у Львові

Повідомлення Yaiti » 17 грудня 2022, 22:49

Я вже не вперше купую гарні букети квітів у перевіреному квітковому інтернет-магазині Квітна https://kvitna.ua/ у цьому магазині близько 1000 готових букетів, і кожен із букетів є дизайнерською роботою. Тому подібного не знайдеш в інших квіткових магазинах.

Порадити можу тобі приміром дуже гарний букет Букет «Перлина», який складається з ніжних трояндових кущових троянд. У моєї мами це улюблений букет троянд, вона більше любить саме рожеві троянди. В даному магазині дуже зручна навігація, тому ти можеш просто вказати з яких кольорів хочеш, щоб складався букет, також можна вказувати колір. Також у них є така фішка як онлайн вітрина з відео та аудіо до кожного букета, що дозволяє його розглянути з усіх боків та зробити правильний вибір. Магазин працює 24/7 без вихідних, і доставляють квіти до всіх куточків міста Львова, протягом години після замовлення. Квіти завжди максимально свіжі, і букет виглядає точно, так як на фото в магазині.

Зображення
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 770
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Куплю



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron