Глобальні оголошення!



Випорожнення при ГВ

Випорожнення при ГВ

Повідомлення Тиха » 14 січня 2014, 15:48

Даша, яка періодичність какання вважається нормою при ГВ? Цікавить максимальний проміжок. Нам 4 місяці, проблеми з какулями. Вже місяць не можу дочекатись, коли синок покакає сам - на 6-7 день (більше терпіти не можу) ставлю шматочок гліцеринової свічки і через 6-8 год. він какає. При тому помічаю, що чим довше він не какає, тим капризнішим стає, може нервуватись, коли пукає, часом здуває живіт. Педіатр порадила пробіотика, але після їх прийому стало якось ще некомфортніше. Наскільки безпечними є використання гліцеринових свічок і чи є альтернатива їм?
Більше про нас:
вік - 4 місяці
годування за вимогою, 6-8 разів вдень
накладки і пустишку не використовуємо, водою не допоюємо. від вздуття - Боботик з ложечки. Відамін D3.
набір ваги - 800г, 1400г, 700г, 500г.
тесту на мокрі пеленки давно не проводила.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Випорожнення при ГВ

Повідомлення Dashko » 15 січня 2014, 19:30

Частота виипорожнень на ГВ дуже суперечливе питання, в тому числі серед спеціалістів. Хтось вважає, що иитина має кожного дня ходити в туалет, а хтось допускає досить великі перерви. Єдиине, в чому більшість сходиться - в першу чергу орієнтуватися на дитину. Якщо бачите, що є певний дискомфорт, тоді треба вирішувати проблему.
Гліцеринові свічки та інші препарати я тут, як консультант, не можу коментувати. Але будь-яка допомога в цьому ділі з одного боку допомагає в конкретному випадку, зате кожний наступний раз дитині самостійно буде справитися все складніше і складніше. :sad:

Я б радила по-більше носити в положенні жабки, дуже зручно це робити в слінгу. При такому носінні в дитини підняті колінка, животик знаходиться в теплі і постійно відбувається легкий масажик. Все це дуже позитивно впливає. І висаджувати (на форумі є про це тема) дуже раджу. Теж мама дуже допомагає дитині, бо тримає з підігнутими ножками.

Спробуйте в свій раціон включити по-більше послаблюючих продуктів.

Ще для вашого віку 6-8 прикладань вдень, на мою думку, замало. Виходить, що якщо дитина спить два рази, то це будуть тільки основні прикладання навколо снів. Зазвичай в такому віці ще дуже багато проміжних прикладань. Вони можуть бути дуже короткі, навіть менше хвилини інколи, тим не менш вони дуже важливі. Тест на мокрі пеленки теж корисно зробити, можливо ця інформація щось підкаже.

А які випорожнення в дитини? Кашкоподібні чи твердіші? Якого кольору?
Як часто дитина какала в перші місяці.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Випорожнення при ГВ

Повідомлення Тиха » 15 січня 2014, 20:59

Щодо прикладань, то перші два місяці він був весь час біля грудей - дійсно весь час. А потім помітила, що він почав крутитись біля них і тепер хоче груди тільки на сон і під час сну, часто вночі. Якщо пропоную йому в інший час - відвертається, вигинає спинку. Що робити в такому випадку? Пропонувати насильно?
Зараз намагаюсь носити його в позі, як при висаджуванні (слінг нам не "пішов", напевно запізно почали - нервується в ньому - крутиться і дратується, що він сковує рухи).
Випорожнення, я б сказала, ідеальні :ha: Кашкоподібні, жовтуваті з кисловатим запахом. Останній раз були трохи зарідкі і з зеленоватим відтінком - я думаю, через те, що свічка надто розрідила малу кількість какуль. В перший місяць какав по 4-5 разів на день, до трьох місяців - 1-2 рази на день.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Випорожнення при ГВ

Повідомлення Dashko » 15 січня 2014, 21:19

На просинання теж варто давата ы часто дытки в цей час багато смокчуть.

Це вже не по темы, але те, що дитина не бере груди мене насторожує. В цьому віці діти часто між снами не хочуть довго смоктати, але взяти груди і зробити пару смоктальних рухів - не мали б відмовлятися. Раджу звернути на це увагу.

Насильно ні в якому разі не примушувати смоктати, але пропонувати можна часто.

В слінгу набагато легше носити. Старші дітки справді дивуються, коли їх починають мотати в слінг. Але поступово можна їх привчити до носіння.

Те, що випорожнення нормальні - дуже добре. Може спробуйте трошки довше почекати :confused: , але тут вам видніше, бо ви бачите свого малюка і краще його знаєте ;)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Випорожнення при ГВ

Повідомлення Тиха » 15 січня 2014, 22:01

Даша, дякую за поради. Спробую пропонувати йому груди частіше. Апро чекання - дуже важко воно дається, особливо після 5 дня :impossible: Особливо коли навколо повно порадників з свічками/трубочками/клізмочками :scare:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Випорожнення при ГВ

Повідомлення Тиха » 16 січня 2014, 10:36

Даша, ще одне питання: скільки має бути прикладань протягом дня у такому віці? Як їх кількість має змінюватись залежно від віку?
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Випорожнення при ГВ

Повідомлення Dashko » 22 січня 2014, 12:44

Точну кількість важко сказати, це все індивідуально.
Я б так сказала, за добу мають бути такі годування:
- основні, це годування навколо снів, їх десь 6-8,
- нічні, їх кількість часто навіть збільшується,
- проміжні годування, в цьому віці вони дуже важливі, хоча це в більшості дуже короткі прикладання
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)


Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість