Глобальні оголошення!



Кількість молока і вживання деяких продуктів

Кількість молока і вживання деяких продуктів

Повідомлення Сяна » 20 лютого 2013, 17:39

привіт! натрапила ще якось раніше на таку інформацію:
Серед народних рецептів зменшення кількості молока актуальні чаї на основі шавлії і м'яти. Включіть у свій раціон харчування зелень петрушки. Регулярне її вживання до 100 грам в день також сприяє зниженню лактації.

чи дійсно такими чи іншими (якими?) продуктами можна зменшити кількість молока?
і протилежне питання - чи можна реально за допомогою певних продуктів збільшити кількість молока? чула за халву, згущене молоко, горіхи і т.д., але шоб комусь воно помогло - таких мам не знаю...
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Кількість молока і вживання деяких продуктів

Повідомлення Vikibee » 20 лютого 2013, 20:19

Я під час лактаційного кризу перепробувала дуже багато різних продуктів: халву, горіхи, згущонку, пила різні чайки для підвищення лактації та ін. Правда, з того всього мені нічого окрім частого прикладання до грудей не допомагало. Але, я для себе зауважила, що у мене молоко прибуває ну дуже часто від полуниць з цукром та соняшникового насіння)))))
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Кількість молока і вживання деяких продуктів

Повідомлення Dashko » 21 лютого 2013, 13:27

Є певний звязок між вживанням продуктів і лактацією. Справді, мята і шавлія в більшості випадків впливає на зниження лактації. На збільшення лактації впливає вживання горіхів, моркви, адегейського сиру, кмин, імбир. В кожного індивідуальна реакція. Часто ці продукти значно підсилюють лактацію в тих мам, в яких і так молока забагато, а ті, кому молока замало, "скільки моркви не їж", результату ніякого :wink: Крім того, часто улюблені продукти викликають "оксітоцин" є молоко починає текти рікою ::Р:

Але є ще такий момент: якщо молока в мами достатньо, але їй хочеться, щоб було "ще краще" :dash:, вона починає надмірне вживання лактогенних продуктів, в результаті молока стає багато, дитина його не зїдає, молоко лишається в грудях і який сигнал отримує наш організм? ...

Так, що треба по-менше виробляти молока :crazy: , ось такий парадокс. Тому, про лактогенні продукти варто знати тим, в кого молока забагато, щоб ними не зловживати, або при реальній нестачі молока.

Ще раз підкреслю, найбільш лактогенний засіб, який не має побічних ефектів :wink: правильне прикладання + годування за вимогою, тоді в вас буде саме стільки молока, скільки потрібно дитині :kiss:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Кількість молока і вживання деяких продуктів

Повідомлення Сяна » 21 лютого 2013, 13:56

в одній книжці я приблизно таке читала (цитати в неті найти не можу, тому своїми словами передаю): "Коли мама хоче припинити грудне годування, потрібно зробити чай з шафлії (далі йшов рецепт) і пити часто невеликими ковтками. Мама дуже швидко помітить, що кількість молока зменшується, і це допоможе швидко припинити ГВ." я дуже здивувалася такій "пораді" :impossible: а ще один лікар якось, при розмові про завершення Гв, казав пити якісь таблетки (назви я не запам"ятала), шоб припинити годування "без проблем". от і цікаво стало, чи таке реально, шо ліки чи продукти можуть зменшити кількість молока без того, шо мама сама плавно його завершуватиме з дитиною удвох, без третьої сторони
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Кількість молока і вживання деяких продуктів

Повідомлення Dashko » 21 лютого 2013, 21:53

з шавлією - нереально, а з таблетками може й реально - але молоко може не зявитися навіть з наступною дитинкою. І взагалі від них серйозна шкода організму.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Кількість молока і вживання деяких продуктів

Повідомлення TYulia » 20 травня 2013, 18:15

а в мене ще питання на рахунок впливу кількості випитої рідини на прилив молока? бо от останніми днями чи то я більше пю, бо спека надворі, то дуже відчуваю, що груди наповнюються, аж твердіші стають. Нам вже 5.5 міс, а всеодно відчуваю ту кількість молока в грудях, чого то так?

п.с. може то і добре, бо якби не так, то вже би панікувала що мало молока :hi:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Кількість молока і вживання деяких продуктів

Повідомлення Dashko » 25 травня 2013, 22:36

Кількість рідини впливає на кількість молока. Хоча проявляється все дуже індивідуально. А ще від смачного, особливо теплого пиття може збільшуватися вироблення оксітоцину, який впливає на виділення молока. Буває що пєш тепленький чай і таке враження, що він одразу тече в груди :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)


Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей