найбільший родинний форум Тернопільщини

Правила форуму
Відповісти

Як прогодувати одночасно двох?

21 травня 2011, 18:51

Я трохи в розпачі. Реально важко. Підкажіть.

Re: Як прогодувати одночасно двох?

21 травня 2011, 20:14

Спочатку подумала, що ви про тандемне вигодовування питаєтеся :? А у Вас виявляється дві лялюськи :clapping: :clapping: :clapping: Вітаю! :heart:

Я уявляю, як в перші дні важко з двома малюками. Мені і з одним були ого-го як складно. Пройде трошки часу, і вже стане легше. Хоча, звичайно, з двома карапузами справ набагато більше. Спробую, чим можу, допомогти.

За кількість молока не хвилюйтеся: дітки більше смокчуть, тому молока у вас буде вироблятися в два рази більше.
Тут важливіше організувати догляд за дітками так, щоб вам було легше. Можу порадити наступне:
- По максимуму в побутових справах бажано, щоб вам допомагали родичі. Щоб перший час Ви могли займатися тільки дітками.
- Спочатку навчитися добре годувати кожну окрему дитину (навчити її правильно прикладатися, вміти годувати в різних позах, особливо з-під пахи).
- Потім навчитися годувати діток одночасно. (Якщо одна дитина хоче їсти, прикладаємо також і другу дитину. Перший час це здається важче, але дуже швидко ритми діток синхронізуються, і в мами стає набагато більше часу).
- Годувати діток з різних грудей, тобто кожна дитина повинна їсти з іншої груді під час наступного годування.

Я написала коротенько для початку. Напишіть, що у вас не виходить, що турбує, я тоді спробую детальніше пояснити.

Якщо зручніше передзвоніть, 425-325.
Відповісти