Глобальні оголошення!



Дитина відмовляється від циці

Re: Дитина відмовляється від циці

Повідомлення Dashko » 19 листопада 2011, 10:13

fajno, :emphaty:
Тримайтеся :heart:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Дитина відмовляється від циці

Повідомлення TYulia » 26 березня 2013, 09:09

пишу тепер в цю тему. Бо та наша "поведінка біля грудей" таки називається відмовами.
Дитині 3,5 міс. Жодних пустушок і бутилочок, виключно гв, практично кожної години в день (це якщо без відмов)
Я вже писала що ще першу відмову я б змогла зрозуміти, назбиралось стресів. Ту першу відмову ми десь долали 7-10 днів. Через тижнів 2 почалось знов-двохдневна забастовка, потім 2 дні - ідеальна дитина, на перший плач цицю, і дитина спокійна і я тішуся. А сьогодні щось знову відмовою запахло :cry:
Я з ним круглодобово завжди, ввечері татко може десь до годинки часу з ним побавиться, а так то все я.
В дні забастовки заколісування стає дуже важким, напевно через те що голодний, з криками. А заколисавши то гарно спить і гамає. Деколи тримаю його на руках весь той денний сон, він в нас не довгий до 40 хвилин. Також я замітила, що в ці його "критичні дні" забастовки, то він дуже не спокійний пхає кулачки в рот.
Вже читала багато в неті про то, зрозуміла що ті відмови мають властивість отак повторятись в кого до 6 а в кого і до 8 місяців :cray: . Я стараюсь вберегти його від всяких стресів, але ж не зможем ми рік жити, щоб до нас бабуся ні разу не приїхала, чи в поліклініку не пішли...
Може щось порадите?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Дитина відмовляється від циці

Повідомлення Dashko » 26 березня 2013, 17:52

В дні забастовки заколісування стає дуже важким, напевно через те що голодний, з криками.

А заколисуєте в яких випадках?
В гарні періоди теж колисаєте?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Дитина відмовляється від циці

Повідомлення TYulia » 26 березня 2013, 20:32

Dashko написав:
В дні забастовки заколісування стає дуже важким, напевно через те що голодний, з криками.

А заколисуєте в яких випадках?
В гарні періоди теж колисаєте?


ми завжди на руках колишемся від народження так
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Дитина відмовляється від циці

Повідомлення Dashko » 27 березня 2013, 18:04

Це теж могло досить суттєво повпливати на відмову. По-перше, дитина не навчається заспокоюватися біля грудей, по друге, колишете в більшості в яких випадках? Напевно, коли дитина неспокійна, починає пхенькати, але це ж якраз ті моменти, в які дитина потребує, щоб їй дали груди. А колисанням ми дитину відволікаємо - вона ніби заспокоюється, але насправді потреба в неї лишається незадовільненою. Тому це теж призводить до відмови.

А як зараз ваші справи? Якщо дитина бере груди, ситуація більш-менш внормувалася - я б радила приїхати до нас на зустріч, бо про відмову краще всього в живу поспілкуватися. Якщо ситуація не дуже гарна - краще по менше стресів, тоді я б радила вам створити окрему тему з вашою ситуацією в цьому розділі, скопіювати туди все, що було написано раніше про цю ситуацію, і тоді мені було б легше радити щось конкретне.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Дитина відмовляється від циці

Повідомлення TYulia » 27 березня 2013, 23:30

Та як тільки починає пхенькати, я одразу ціцю пропоную, а вже коли і від ціці викручується з плачем, тоді вже колишемся.
Зараз вже ніби внормувалось:) Боюсь казати в голос. Я вже просто маю страх перед тим. Стараюсь набратись спокою, бо розумію що то все йому передається. СЬодні чемно гамав практично кожної години а то і частіше. То так класно, і настільки легше і фізично і морально. Захникав, груди посмоктав пару хвилин і знов спокійно бавимося. А якщо час на сон, то гамаємо і спимо одночасно :) Хоть би так було завжди!
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Дитина відмовляється від циці

Повідомлення Marichka » 28 березня 2013, 14:07

В нас,пам"ятаю,була відмова від грудей певний час,по якій причині так і не зрозуміла,тоді багато читала про це.Трошки підколисувала і тоді годувала грудьми.Пройшло.Легкше стало.Особливо емоційно,що дитина сита і все добре.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Дитина відмовляється від циці

Повідомлення Dashko » 28 березня 2013, 23:36

TYulia написав:Та як тільки починає пхенькати, я одразу ціцю пропоную, а вже коли і від ціці викручується з плачем, тоді вже колишемся.
Зараз вже ніби внормувалось:) Боюсь казати в голос. Я вже просто маю страх перед тим. Стараюсь набратись спокою, бо розумію що то все йому передається. СЬодні чемно гамав практично кожної години а то і частіше. То так класно, і настільки легше і фізично і морально. Захникав, груди посмоктав пару хвилин і знов спокійно бавимося. А якщо час на сон, то гамаємо і спимо одночасно :) Хоть би так було завжди!

Рада, що все внормувалося. Теж кажу пошепки :wink:
Про заколисування: якщо виникла в цьому потреба, то краще, щоб в більшості випадків потім знову пропонувалися груди :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.

Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron