Глобальні оголошення!



Годування після року, під час вагітності

Годування після року, під час вагітності

Повідомлення Olenka » 16 січня 2010, 04:14

- Назарчику трохи більше року
- вдень - на сон-після сну разів 3-5; їсть їжу з нами.
- вночі десь 4-5 прикладань, рази 2 з них добре їсть.
- чи годуєте через накладки? - ні
- чи використовуєте пустишку, - ні
- чи даєте малюку додатково воду, чай чи ще щось, та з чого
даєте (пляшка/ложка/чашка), - все даєм, без пляшки
- напишіть, як малюк набирає вагу - помісячно, - складно, зараз 10 кг
- скільки дитина пісяє за добу, якщо знаєте. - разів 10-12, по різному.
- ми висаджуємось і вдень і вночі (ти знаєш...)

Мене турбує зараз кілька питань:
1) Коли і як дитина перестає їсти вночі, якщо я хочу годувати до 2-3 років? Бо зараз Назарчик найбільше їсть вночі. Скільки дитина має їсти разів вночі? Вночі годування одночасно з висаджуванням.
2) Що ти думаєш з приводу годування під час вагітності, одночасно з молодшою дитиню? (Стосовно здоров"я мами)
3) Технічна сторона питання годування з висаджуванням двох дітей - чи це можливо організувати? Якщо молодша дитина буде спати з нами, а старший окремо біля ліжка?
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Годування після року, під час вагітності.

Повідомлення Dashko » 16 січня 2010, 12:01

Olenka написав:Мене турбує зараз кілька питань:
1) Коли і як дитина перестає їсти вночі, якщо я хочу годувати до 2-3 років? Бо зараз Назарчик найбільше їсть вночі. Скільки дитина має їсти разів вночі? Вночі годування одночасно з висаджуванням.

Як правило, поки мама годує грудьми, дитина буде просипатися вночі поїсти. Якраз це не дасть лактації загаснути. Але варто ближче до двох років вчити дитину засипати самостійно.
Скільки разів? В кожного індивідуально, але багато старших діток навіть частіше просипаються, особливо під ранок. А от з вечора вже може довго спати.
Olenka написав:2) Що ти думаєш з приводу годування під час вагітності, одночасно з молодшою дитиню? (Стосовно здоров"я мами)

З одного боку, думаю, що в першу чергу страждає мамин організм. Тобто за повноцінність молока і розвиток плоду точно немає чого переживати. А іншого, думаю мамин організм теж перелаштовується на іншу роботу: починає краще засвоювати всі корисні речовини і т.п. Але мама повинна повноцінно харчуватися, берегти себе.

Olenka написав:3) Технічна сторона питання годування з висаджуванням двох дітей - чи це можливо організувати? Якщо молодша дитина буде спати з нами, а старший окремо біля ліжка?

А старшого ще будеш годувати?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Годування після року, під час вагітності.

Повідомлення Olenka » 16 січня 2010, 13:37

Dashko написав:
Olenka написав:3) Технічна сторона питання годування з висаджуванням двох дітей - чи це можливо організувати? Якщо молодша дитина буде спати з нами, а старший окремо біля ліжка?

А старшого ще будеш годувати?

Так, у випадку, якщо старшого ще буду годувати на той час. Тобто, годувати обох, висаджувати обох. Хочу визначитись, чи варто буде годувати обох, чи краще відлучати старшого раніше. Або наскільки обмежувати кількість годувань старшого, щоб це було ненапряжно для всіх.
Не хочу робити для старшого одразу великий стрес - народження братика/сестрички, відокремлення від ліжка батьків і відлучення від грудей. Як то все зробити без шкоди для старшого?
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Годування після року, під час вагітності.

Повідомлення Olenka » 16 січня 2010, 13:46

Ще такий нюанс - про нічне годування старшої дитини і висаджування. Мами, які висаджують трохи старших діток вночі, стараються їх не поїти на ніч, щоб вночі не пісяли, або пісяли 1 раз. Але, получається, що якщо годувати вночі, то значить точно буде пісяти малюк кілька разів, і це треба врахувати при совмісному годуванні-випісюванні двох дітей?
І ще, про перехід на дорослий режим харчування. Як плавно перевести дитину з багаторазового нічного годування, на кількоразове денне? Це ж, получається, зовсім по-іншму шлунок і організм має працювати. Всякі там дієтологи радять не їсти вночі, а ввечорі не пізніше, ніж за 2 години перед сном. А малеча, получається, їсть - і їй нічого не шкодить?
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Годування після року, під час вагітності.

Повідомлення Dashko » 16 січня 2010, 18:56

Оленка, а ти вже знаєш, яка буде різниця між дітками? Чи тільки плануєш другу вагітність? Сорі, за нескромне запитання, просто тут багато ролі грає, яка буде різниця між дітками, тому розпитуюся.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Годування після року, під час вагітності.

Повідомлення Olenka » 18 січня 2010, 06:04

Я ще не вагітна, тільки плануємо. Плануємо найближчим часом завагітніти - тобто, різниця рік і 11 місяців - 2 роки і 4 місяці (це ми так собі плануємо, а там як Бог дасть ;))
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Годування після року, під час вагітності.

Повідомлення Dashko » 18 січня 2010, 12:19

Olenka написав:Так, у випадку, якщо старшого ще буду годувати на той час. Тобто, годувати обох, висаджувати обох. Хочу визначитись, чи варто буде годувати обох, чи краще відлучати старшого раніше. Або наскільки обмежувати кількість годувань старшого, щоб це було ненапряжно для всіх.

Вам треба поступово забрати всі проміжні годування. А десь після півтора рочку вчитися засипати без грудей.Тоді тобі і відлучити буде просто, і годувати двох буде легше.
Якщо відлучення буде поступовим, це не буде стресом для Назарчика.
А от від батьківського ліжка я би не відлучала в будь-якому випадку. Просто треба подумати, як всі будуть вміщатися. Тата теж потрібно не виганяти з ліжка.
Після двох років дітки вже в більшості випадків не пісяють, навіть, якщо їдять вночі.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Годування після року, під час вагітності.

Повідомлення Dashko » 18 січня 2010, 12:26

Olenka написав:І ще, про перехід на дорослий режим харчування. Як плавно перевести дитину з багаторазового нічного годування, на кількоразове денне? Це ж, получається, зовсім по-іншму шлунок і організм має працювати. Всякі там дієтологи радять не їсти вночі, а ввечорі не пізніше, ніж за 2 години перед сном. А малеча, получається, їсть - і їй нічого не шкодить?

Грудне годування і прийом дорослої їжі треба сприймати, як два паралельних процеса. Вже десь після півтора року, малий буде харчуватися, як дорослий (декілька разів вдень основний прийом їжі). А грудне годування буде плавно скорочуватися. Головне навчити засипати дитину без грудей при мамі.
Про поради дієтологів теж у всьому згідна з Малою-картою:
То дорослим радять. Діти, які хавають молоко, шлунок не навантажують:
http://am-am.info/faq/kormit-rebenka-nochyu-3/
Всмислі, шо бараболями Назарчика за 2 години до сну тре кормити, а грудьми вже як получиться ;)
Якщо новонароджена дитина може цілу ніч смоктати груди, то дворічній декілька разів вночі поїсти (грудного молока), точно не зашкодить.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)


Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron