Глобальні оголошення!



Поведінка дитини біля грудей

Поведінка дитини біля грудей

Повідомлення ЗІрка » 28 серпня 2010, 23:18

мушу тримати малюка за руки,
бо впирається кулачками в груди, закидає голову і тягне.
годування перетворилося на боротьбу двох баранів, (яко ми овни по гороскопу з синочком).
в чому справа і як зарадити? якщо примусово годую його в позі "з під руки" то противиться...
вночі найчастіше їсть добре
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Поведінка дитини біля грудей

Повідомлення Dashko » 29 серпня 2010, 11:19

ЗІрка, опишіть, будь ласка, детальніше, як у вас організовано грудне вигодовування (скільки місяців синочку, як часто їсте вдень, як організовані нічні годування, чи отримує малюк щось крім грудей) і як давно почалася така поведінка малого біля грудей.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Поведінка дитини біля грудей

Повідомлення ЗІрка » 29 серпня 2010, 12:41

5 місяців дитині
їмо за вимогою щодві-три години, вночі можем проспати одне годування (о 24 приблизно) а можем і не проспати)
є пустушка (яку я в принципі і підозрюю) але раніше годувалося легше, останній місяць-півтора - гірше, може тому, що малюк почав володіти руцями...
каюся, що з самого початку не чула про її шкідливість (окрім прикусу, яким не дуже переймалася) і взагалі не була готова так, як потрібно, до появи синочка, тому часто прислухалася до порад бабусь, коліжанок...зараз відібрати в нього пустушку не ризикую, він чимраз тим менше її потребує, може якось само відпаде...
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Поведінка дитини біля грудей

Повідомлення Dashko » 29 серпня 2010, 13:06

Одне з основних правил грудного вигодовування - мама не повинна терпіти дискомфорту під час годування :!:
Якщо дитина поводиться не припустимо (кусає груди, невірно захоплює, крутить головою, не відпускаючи сосок та под.) мама відразу забирає груди (для цього необхідно вставити свій мізинець в кутик ротика дитини) пояснює дитині, що так робити не можна, що мамі це боляче. Далі можна спробувати дати знову груди, можна деякий час відволікти дитини, і знову запропонувати груди.
Причину такої поведінки важко встановити: можливо ріжуться зубки, можливо дитині цікавий навколишній світ, можливо проявляє свою самостійність, можливо впливає неправильне прикладання - в будь-якому разі таку поведінку дитини біля грудей допускати не потрібно.

Добре, що ви знаєте про шкідливість пустушки. Різко забирати її не варто, але надіятися, що воно "саме відпаде", теж не раджу. В яких випадках зараз ви даєте пустушку?

Ще декілька слів про поведінку біля грудей (важливо для мамусь, які тільки починають годувати своїх діток). Все таки в парі мама-дитина ведучу позицію займає мама. Як це проявляється? (особливо в перші місяці життя малюка)
- Дитина завжди погоджується взяти груди, якщо пропонує мама, хоча може відпустити їх після декількох соктальних рухів.
- Дитина завжди погоджується смоктати ту грудь, що пропонує мама, в будь-якому положені, в будь-якому місці.
- Мама не терпить дискомфорту під час годування.
(Це не означає, що треба вимагати від дитини такої поведінки з перших прикладань (крім останнього пункту), але варто прагнути до налогодження такого ГВ)

ЗІрка, я відповіла більш загально на ваше питання. Пробуйте, виходячи з цього, підібрати для себе оптимальний варіант вирішення проблеми, і питайтеся, якщо треба про щось розказати детальніше, також розказуйте про свої успіхі.

Приємного годування!
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Поведінка дитини біля грудей

Повідомлення Зоряна » 13 березня 2012, 21:57

малій 5 місяців.раніше такого не було. вночі постійно хоче,щоб циця була в роті,не смокче а тільки поцямкує,через деякий час коли голодна то поїсть,але не хоче випускти.коли легенько забираю,то просинається і тягнеться і піщить,що робити?може через зубки? бо вже десь мають повилазити ,а може є інша причина?
Зоряна Офлайн


 

Re: Поведінка дитини біля грудей

Повідомлення Dashko » 13 березня 2012, 23:50

Зоряна,
- пустишка, соска, накладка є?
- вночі разом спите?
- є проблеми з прикладанням?
- останнім часом були якісь зміни в житті сімї, в догляді за дитиною?
- вдень змінилася якось поведінка?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Поведінка дитини біля грудей

Повідомлення Зоряна » 14 березня 2012, 12:35

пустишка була десь місяць,тепер не бере, спимо завжди разом,зараз почала в ліжечко класти,вона там засинає,потім як я прихожу спати,то просинається і беру до себе.,з прикладанням проблем немає,змін не було,вдень себе поводить нормально,їсть коли хоче. була в2 місяці в стременах,недавно зняли
Зоряна Офлайн


 

Re: Поведінка дитини біля грудей

Повідомлення Dashko » 14 березня 2012, 13:48

Найбільш схоже, що така поведінка викликана стресовою ситуацією. Можливо те, що пробуєте відкладати в окреме ліжечко. Можливо щось інше, тут треба детально розбиратися, як організований догляд.

Можливо, що це на зубки, але тоді дитина швидше б неспокійна біля грудей була.

Я б радила якійсь період намагатися бути біля дитини стільки, скільки їй треба. (Якщо дитина правильно прикладається для мами не мало б бути дискомфортно, що дитина довго смокче). Окремо спати не відкладати, ні в день, ні в ночі. І переглянути свій догляд за дитиною, можливо є якісь нюанси, на які ви не зважали, а вони в свою чергу є для дитини дискомфортними.

Взагалі, якщо мама на деякий час концентрується на дитині, а всі інші справи відкладає, це дає гарний результат: зміцнення звязку з дитиною і краще розуміння.

Успіхів вам! Буду рада почути, як просуваються справи!
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Поведінка дитини біля грудей

Повідомлення Зоряна » 14 березня 2012, 15:10

Дякую! Будемо старатися. )
Зоряна Офлайн


 

Re: Поведінка дитини біля грудей

Повідомлення Гість » 14 травня 2012, 09:46

Всім привіт. Сину 5 місяців, 4 з них ми боремося за ГВ. В місяць ми лікували запалення антибіотиками і після того почались проблеми з животиком, погано какав (зеленою водичкою, слиззю). Але найгірше, що почав плакати під час їди. Може посмоктати грудь 2-3хв, потім починає дріботати ножками, крутитись, вигинатись, піщати. Деколи аж заходиться, а коли піднімаю його стовпчиком чи саджу - заспокоюється. Але так не завжди, деколи їсть спокійно, особливо вночі і сонний. Деколи чую як йому там булькоче в животику. Правда, він нормально набирає вагу, пісяє точно більше 10раз в день, їсть через 2-3год, вночі будиться 2-3рази поїсти і зразу засинає на грудях.
Нічим не догодовувала, крім ліків (від жовтяниці, бо не проходила довго, від пневмонії, від гіпоксії, від поносу). Під час жари давала трошки чайку коли з бутилочки, коли з ложечки. Даю пустушку, може неправильно, але він деколи заспокоюється від неї...бо від грудей він ще більше кричить. Я сама нераз плакала, бо це так болюче, коли дитина відмовляється від грудей, відвертається і кричить. Ще більше обідно - це свекруха доливає, що в мене молока нема!!! Так мені чуть не від родів толдичила, що може він голодний, а коли почав плакати на грудях, то вже діагноз точний - нема молока, він голодний. Нераз казала щоб я давала суміш, але я ж бачу, що він наїдається...хоч і з плачем. Молока мала достатньо, аж груди нераз камяніли. Спочатку такі фонтани били, що малий аж захльобувався, мусіла підціжувати ( на думку свекрухи, в мене всерівно було мало молока :dash: ) Я вважала причиною плачу животик, тому не догодовувала. Тепер вже й сама незнаю. Саме гірше, що дійсно і молока мало стає, і малий чим раз, тим більше їсти хоче. Груди тепер напівпусті. Спочатку трохи потече, а потім ледь видавлюю каплю. Я так нехочу годувати сумішшю, що мені робити??? А він от знову тільки що кричав. Поки тече під напором, то він смокче, а коли треба тягнути, то вже кричить. Хоча деколи кричить, а йому молоко з рота витікає... Я запуталась
Гість Офлайн


 

Далі

Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron