Глобальні оголошення!



Чергування грудей

Чергування грудей

Повідомлення Olya_lya » 15 липня 2010, 08:10

Привіт! Хотіла запитати на рахунок чергування грудей. Скільки часу можна давати дитині одну грудь? Бо в мене теж довго смокче,може бути перерив в пів години,а то і менше і знову хоче до грудей,але я бачу що не все молочко з'їдає.
І що означає,коли витягую із ротика дитини "плоский" сосок?
Olya_lya Офлайн


 

Re: Чергування грудей

Повідомлення Dashko » 22 липня 2010, 10:06

Olya_lya написав:Привіт! Я теж хочу запитати на рахунок чергування грудей.
Моїй донечці 2,5 місяці,п'є тільки грудне молочко, як в день так і вночі, але не довго,приблизно 5-10хв.і засинає або відпускає.Намагаюсь знову її погодувати,але безрезультатно,якщо спить-то не бере грудей,а якщо не спить-то просто смокче як пустушку і дуже довго,до 1-1,5год. Тоді через 1,5-2 год.вона знову прикладається до грудей і теж їсть не довго.
Я намагаюся давати протягом 2-3 год.туж саму грудь, за порадою,що в цій темі прочитала, але в сумарному в мене не виходить 20хв.,бо на протязі цього часу вона поїсть всього лише два рази.
Як правельно мені поступити з чергуванням, щоб і дитина випивала все потрібне їй молочко і щоб воно в мене через великий інтервал між годуванням не зменшилося?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Чергування грудей

Повідомлення Dashko » 22 липня 2010, 10:47

Olya_lya, вибачте, що довго не відповідала :oops:

При чергуванні грудей важливо дотримуватися наступних правил:
1. В одне годування дається тільки одна грудь (за винятком тих випадків, коли дитину переводять зі змішанного годування на виключно грудне).
2. Сумарний час біля одної груді має бути не менше 20 хвилин. Якщо Ви вийшли на ритм: одна грудь протягом 2-3 годин - чудово.

Крім того, лактація діє по таким законам: чим частіше Ви міняєте груди, тим лактація буде більше. І навпаки, якщо рідше міняти груди, лактація знизиться. Але потрібно розуміти, що при достатній кількості денних годувань, нічних годувань і правильному прикладанні, лактація не знизиться нище того рівня, що потрібен дитині. Зате, якщо в мами гіперлактація, то таким чином вдається знизити об'єм виробляємого молочко до потреб дитини.

Наповненість грудей не завжди свідчить про кількість молока. Якщо не знаєте, до якої груді прикласти, здається, що в тій груді, з якої годували останній раз, ще лишилося молочко - прикладіть знову до неї.

Хоча нагадаю, що з'їсти все молоко з грудей не можливо (навіть, якщо здається, що груди "пусті", молочко там все одно є), до того ж молоко постійно виробляється в грудях.

Не зовсім зрозуміла скільки часу дитина проводить біля груді?
але не довго,приблизно 5-10хв. ... смокче як пустушку і дуже довго,до 1-1,5год
:???: :?:
А от таке поняття, що "дитина смокче груди як пустушку", не вірне.
Навпаки, дитина може смоктати пустушку як мамині груди, пустушка - це всього лише замінник материнської груді для задовільнення смоктального рефлексу для діток на штучному вигодовуванні.

І що означає,коли витягую із ротика дитини "плоский" сосок?

На жаль, це означає, що дитина прикладається до грудей не правильно. Сосок не достатньо глибоко потрапляє в ротик і під час смоктання деформується. Обов'язково потібно навчити дитину правильному прикладанню.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Чергування грудей

Повідомлення Olya_lya » 27 липня 2010, 07:50

Дякую за відповідь! :)
Не зовсім зрозуміла скільки часу дитина проводить біля груді?

Цитата:
але не довго,приблизно 5-10хв. ... смокче як пустушку і дуже довго,до 1-1,5год


5-10хв.вона дійсно ковтає молочко, а 1-1,5год. - просто тримає груди в ротику і майже не ковтає.

А якщо в одне чергування дитина буде пити тільки 5-10хв.,і в наступне дається інша грудь, то молочко по кількості не зменшиться? Бо я читала,що молоко виробляється за принципом "запит-відповідь на запит".
Olya_lya Офлайн


 

Re: Чергування грудей

Повідомлення Dashko » 27 липня 2010, 10:31

Коли Ви годуєте дитину грудьми, не потрібно розділяти годування на ті, коли дитина активно смокче, коли смокче в сні, та інші. Важливо, щоб дитина правильно прикладалася до грудей. Тоді будь-яке перебування під грудьми буде ефективним: дитина буде задовільняти свої потреби, і стимулювати мамин організм для подальшого вироблення молочка.
А якщо в одне чергування дитина буде пити тільки 5-10хв.,і в наступне дається інша грудь, то молочко по кількості не зменшиться?

Якщо дитина їла тільки 5-10 хвилин, наступний раз варто дати ту ж саму грудь. Це важливо не для збільшення лактації, а для того, щоб дитина добиралася до "заднього молочка".
Бо я читала,що молоко виробляється за принципом "запит-відповідь на запит".

Так, це вірно. Якщо детальніше, тут важливі три моменти:
:!: 1. Часті годування вдень. (У вашому віці перерва не більше 2-х годин приблизно. Якщо дитина спить, прикладаємо в сонному стані).
:!: 2. Обовязкові годування вночі. (Особливо в період 3.00 - 8.00. Рекомендую спільний сон з дитиною).
:!: 3. Дитина правильно прикладається до грудей. (Дитина ефективно спорожнює груди при правильному прикладані. Отримує набагато більше молока, ніж дитина з неправильним прикладанням, за той самий проміжок часу.)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)


Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей