Глобальні оголошення!



Спека - з чого дитина отримує воду?

Спека - з чого дитина отримує воду?

Повідомлення galina » 20 травня 2010, 12:08

Назаркові - 10,5 міс., годую грудьми за потребою, накладками, пустишками не користуюсь. Додатково дати водичку, чай, сік не получається,оскільки не хоче пити з соски, чашки, ложки. Починаю хвилюватись за це, тому що на носі літо - спека. Чи буде йому достатньо грудного молока, щоб не було зневоднення? Він в нас хлопчик великий 12.8 кг. важить. Грудне годування в нас від народження, в 6 міс. хотіла додавати йому вже водичку, чай, але послухала маму, яка казала - якщо достатньо молока, то корми тільки молоком, послухала маму, може ще через те що першу дитину-дівчинку годувала до 6 міс.(відчуваю провину),оскільки чекала вже на 2-гу-хлопчика, лікарка моя казала що це потрібно зробити, щоб відновився організм від перших родів, та й годувати мені було дуже боляче її, не навчилася правильно прикладатись. Результат всього цього - Назар визнає тільки груди. До того ж ми маємо вже 6 зубків, і почали кусатись і чомусь весь час страдає ліва грудь, як наслідок з правої я годую частіше, може через те вона в мене виглядає більшою(чи стануть вони однаковими після припинення годування в 2 роки - якщо так буде продовжуватися).А ще мене дратують мокрі футболки, здається 10,5 місяців годую, має вже все нормалізуватися, а виходить зовсім ні. Якщо я годую Назарчика з правої - в мене тече молоко з лівої, і навпаки. Порадьте будь ласка щось.
galina Офлайн


 

Re: чергування грудей.

Повідомлення Dashko » 20 травня 2010, 18:50

galina написав:Назаркові - 10,5 міс., годую грудьми за потребою, накладками, пустишками не користуюсь. Додатково дати водичку, чай, сік не получається,оскільки не хоче пити з соски, чашки, ложки. Починаю хвилюватись за це, тому що на носі літо - спека. Чи буде йому достатньо грудного молока, щоб не було зневоднення? Він в нас хлопчик великий 12.8 кг. важить. Грудне годування в нас від народження, в 6 міс. хотіла додавати йому вже водичку, чай, але послухала маму, яка казала - якщо достатньо молока, то корми тільки молоком, послухала маму,

А прикорм ви вже вводите?
Дитина бачить, як їдять, п'ють дорослі?
galina написав:може ще через те що першу дитину-дівчинку годувала до 6 міс.(відчуваю провину),оскільки чекала вже на 2-гу-хлопчика, лікарка моя казала що це потрібно зробити, щоб відновився організм від перших родів, та й годувати мені було дуже боляче її, не навчилася правильно прикладатись.

Я думаю, так як ви зробили - найкращий варіант для Вас і ваших діток. А от почуття провини справді може негативго повпливати на ситуацію з синочком. Тому побільше впевненості в собі ;)
galina написав:Результат всього цього - Назар визнає тільки груди. До того ж ми маємо вже 6 зубків, і почали кусатись і чомусь весь час страдає ліва грудь,

Бажано вчити їсти малюка з обох грудей, інакше він може почати і з правою груддю так поводитися. Якщо відчуваєте дискомфорт - забираєте груди, і пропонуєте ще раз. Дітки в основному швидко розуміють, що мамі не можна робити боляче.
galina написав:як наслідок з правої я годую частіше, може через те вона в мене виглядає більшою(чи стануть вони однаковими після припинення годування в 2 роки - якщо так буде продовжуватися).

От цього теж не можна гарантувати. Є велика імовірність, що груди лишаться різного розміру :( Ще одна причина, щоб вчити дитину їсти з обох грудей.
galina написав:А ще мене дратують мокрі футболки, здається 10,5 місяців годую, має вже все нормалізуватися, а виходить зовсім ні. Якщо я годую Назарчика з правої - в мене тече молоко з лівої, і навпаки. Порадьте будь ласка щось.

Тут нічим не допоможу, це індивідуальна особливість організму.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: чергування грудей.

Повідомлення galina » 20 травня 2010, 19:44

А прикорм ви вже вводите?
Дитина бачить, як їдять, п'ють дорослі?


Так, снідаємо,обідаємо, вечеряємо всі разом, ми почали прикорм з пюре овочевих, їсть кашки, супи (все крім бульону) як побачить рідке в ложці починає заплющувати очі, ротик і відвертається,аналогічно з кружечкою. Як лежали в лікарні, лікарі казали примусово поїти з шприца(без голки), може ще через те він і не хоче.
galina Офлайн


 

Re: чергування грудей.

Повідомлення Dashko » 20 травня 2010, 20:25

Зрозуміло. Але Вас нічого не хвилює? Тобто, дитина нормально пісяє, какає, активна?
Тоді, не варто хвилюватися. Не примушуйте дитину пити. Рідини їй ще вистачає з грудного молока.
Ви правильно робите, що їсте при дитині. Ставте під час їжі перед дитиною чашку з водою, щоб вона мала можливість, якщо захоче :!: , попити.
І ще, варто, щоб серед іграшок в дитини не було столових приборів, особливо чашок. Щоб дитина не ототожнювала прийоми їжі з грою.
Поспостерігайте деякий час. Але у Вашому віці повинні вже поступово відходити проміжні годування. І літом не бажано спрагу повністю задовільняти грудним молоком, тобто кількість годувань не має зростати. Думаю, дитина тоді відчує потребу в рідині і захоче спробувати з чашечки. Почитайте ще цю тему: http://mamusi.org.ua/forum/viewtopic.php?f=38&t=1601 Пишіть, як будуть розвиватися події.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)


Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість