Глобальні оголошення!



Дитина засинає, смокчучи, але прокидається від молока

Дитина засинає, смокчучи, але прокидається від молока

Повідомлення Konvaliya » 20 квітня 2010, 14:42

В мене така ситуація - дитина 11 днів. Поївши молока, не завжди засинає. А хоче засинати, тільки смокчучи груди, і нервується, коли тече молоко, адже вже сита. Ніяк більше не хоче засинати, не заколисується практично. Я даю груди, щоб заснула, вона смокче і тільки починає текти хоч трошки молока, починає плакати і про ніякий сон далі мова не йде. Капризує, бо хоче спати, а заснути не може.
Що робити? Дати соску, щоб заснула? Але я не хочу, старша дитина не знала, що це таке. Але мучити дитину плачами також не хочу.
Допоможіть, будь-ласка, порадами. Може, в когось була схожа ситуація.
Konvaliya Офлайн


 

Re: Допоможіть порадою.

Повідомлення Dashko » 20 квітня 2010, 17:56

Konvaliya, давайте розбирати цю ситуацію детальніше. Думаю, ситуація трохи інша ніж Ви описуєте.
Як я зрозуміла, дитина іноді їсть без проблем, якщо це годування не на сон?
А завжди таки проблеми із засинанням?
Дитина перші місяці не має почуття голоду, вона в першу чергу смокче для заспокоєння. Тому дуже часто дитина молока висмоктує більше ніж їй потрібно для насичення, а зайве молочко потім зригує. Думаю, причина в чомусь іншому.
А у вас забагато молока чи ні в загальному?
І ще як Ви розумієте, що молоко починає текти хоч трошки?
Спробуйте ще раз описати свій випадок, але не робіть передчасні висновки. Можливо так буде легше визначити причину проблеми.

Заколисування чи смоктання пустушки не вихід. Коли дитина засинає біля грудей, це добре.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Допоможіть порадою.

Повідомлення Konvaliya » 20 квітня 2010, 19:20

Дитина їсть гарно і спокійно, коли поспить, прокинеться і їсть знову, далі засинаючи, практично не виходячи з сонного стану. А може прокинутися, поїсти і не заснути. Ніби сонна, хоче спати, а їсти вже не може. От тоді починається капризування біля грудей. Хоче смоктати, щоб заснути. А коли тече молоко я просто відчуваю, та й дитина тоді починає ковтати. І коли починає ковтати, відразу нервується і плаче. Тоді я її беру на руки і ношу на руках. Гратися вона ще не дуже то й вміє. Трошки поношу і вона далі капризує. Знову прикладаю до грудей, вона смокче поки не тече молоко, майже засне, а тоді просинається після кількох ковтків.
В мене молока нормальна кількість, не надто багато.
От така ситуація.
Konvaliya Офлайн


 

Re: Дитина засинає, смокчучи, але прокидається від молока

Повідомлення Dashko » 21 квітня 2010, 10:58

Konvaliya, зрозуміло. Але я все таки не схильна повязувати таку поведінку дитини з ковтанням. Можна було б припустити, що це повязане з травмою в ротику, але інші рази дитина смокче нормально, тому цей варіант теж наврядчи. Поки що єдине пояснення (вже десь я про це писала :???: ), що дитина хоче пісяти, і , якщо вона в підгузнику, зробити їй це важче. Прослідкуйте, чи немає з цим звязку. Доречі, в цьому випадку стає зрозумілим, чому ковтання так впливає.

А є якісь закономірності проблемної поведінки? Наприклад, це відбувається тільки під ранок. Чи Ви перед годуванням щось вживали специфічне? Чи ще щось.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Дитина засинає, смокчучи, але прокидається від молока

Повідомлення Konvaliya » 21 квітня 2010, 17:46

Травм ротової порожнини, думаю, нема точно. Та і капризує дитина не від ковтальних рухів, а від того, що молоко в рот починає текти, а вона сита. Може, думаю, вона заковтує повітря під час смоктання і потім її животик від того болить. Я вже не знаю, що думати. Бо плаче і тоді, коли я пробую їй дати груди, коли вона неголодна. І ще вночі спить і коли трошки прокинеться, то не хоче брати груди. Ледь їй їх "впихаю", знаючи важливість нічних годувань.
Konvaliya Офлайн


 

Re: Дитина засинає, смокчучи, але прокидається від молока

Повідомлення Dashko » 21 квітня 2010, 19:27

Konvaliya написав:Травм ротової порожнини, думаю, нема точно. Та і капризує дитина не від ковтальних рухів, а від того, що молоко в рот починає текти, а вона сита.

Не може такого бути (маю на увазі, що плаче, бо сита), бо в дитини перші місяці взагалі немає почуття голоду і ситості. Дитина все сприймає, як дискомфорт, і знімає його смоктанням. Ще раз повторю, що дітки висмоктують набагато більше ніж їм потрібно, щоб "наїстися".
Konvaliya написав:Може, думаю, вона заковтує повітря під час смоктання і потім її животик від того болить. Я вже не знаю, що думати. Бо плаче і тоді, коли я пробую їй дати груди, коли вона неголодна. І ще вночі спить і коли трошки прокинеться, то не хоче брати груди.

Мені все таки більше здається, що дитина не може спокійно попісяти. Що скажете про це?
Konvaliya написав:Ледь їй їх "впихаю", знаючи важливість нічних годувань.

"Впихати" не варто, бо це ще може привести до відмови. Пропонувати груди треба, а примушувати смоктати не потрібно ні за яких обставин.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Дитина засинає, смокчучи, але прокидається від молока

Повідомлення Konvaliya » 21 квітня 2010, 21:54

Як перевірити дискомфорт пісяння? зняти памперс?
А якщо дитина буде спати всю ніч, як бути з нічним годуванням?
Konvaliya Офлайн


 

Re: Дитина засинає, смокчучи, але прокидається від молока

Повідомлення Dashko » 22 квітня 2010, 00:38

Konvaliya написав:Як перевірити дискомфорт пісяння? зняти памперс?

В ідеалі, так, взагалі не одягати ніяких підгузників. ;)
Але, як варіант, можна просто знімати підгузник, коли починається неспокійна поведінка біля грудей.
Konvaliya написав:А якщо дитина буде спати всю ніч, як бути з нічним годуванням?

Справді, дитина може цілу ніч спати. Але, коли вона хоче пісяти, вони починає крутитися, мама це чує(бо спить поруч ;) ), дає дитині груди, дитина пісяє, продовжує далі смоктати груди і засинає. Ось так все може бути чудово :dance:
Про природну гігієну малюків є чудова книга Інгрід Бауер "Життя без підгузників". Всім раджу почитати. Єдине, що там не наголошено, що "висаджувати" пісяти потрібно з грудьми, бо інакше дитині важко розслабитися.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Дитина засинає, смокчучи, але прокидається від молока

Повідомлення Konvaliya » 22 квітня 2010, 22:55

Дитина спить зі мною і я дійсно чую, коли вона починає крутитися, тиснеться. От тоді я починаю їй пропонувати груди, щоб вона далі спала. Але вона така сонна, що навіть рот не відкриває. Я торкаюсь соском до її рота , а вона все одно не хоче груди брати. З якоїсь енної спроби мені вдається дати їй груди. Але не завжди.

На рахунок неспокійної поведінки біля грудей. Капризує дитина тоді, коли не засне після того, як гарно поїла. Потім вложити її спати просто дуже важко. Тоді вона нервується і крутиться біля грудей, або взагалі від них відмовляється. Плаче, бо хоче спати.
От таке.
Попробую їй знімати підгузник під час такої поведінки.
А чим заважає памперс пісяти?
Konvaliya Офлайн


 

Re: Дитина засинає, смокчучи, але прокидається від молока

Повідомлення Dashko » 22 квітня 2010, 23:44

Є така теорія, що дітки від природи чистоплотні. Це зумовлене тим, що багато тисячоліть дітки з народження не пісялися. Мама дуже чітко розуміла дитячі сигнали, і допомагала дитині попісяти, як треба. Взагалі, для дитини - попісяти, не така вже легка справа. Тут потрібна мамина допомога: потрібно дати дитині груди, адже це допоможе розслабитися, роздягнути дитину, торкнутися "там", щоб показати дитині, які зусилля від неї очікуються.
Взагалі, ця тема викликає багато суперечок, тому продублюю її в розділі "Догляд за дитиною". Дискутувати про це давайте там. А в цій темі будемо обговорювати про висаджування лише те, що стосується грудного вигодовування.

Konvaliya, в вашому випадку це лише моє припущення, але Ви ще поспостерігайте, можливо допоможе. А може почнете висаджуватися, це теж добре. ;)
Давайте для початку ще розберемося, чому дитина не засинає, як довго поїсть. Для вашого віку це не характерно. Так завжди буває, чи іноді дитина засинає біля грудей?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Далі

Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron