Глобальні оголошення!



Зміна поведінки коло грудей у дитини

Зміна поведінки коло грудей у дитини

Повідомлення гра з вогнем » 24 листопада 2009, 22:35

Вирішила задати запитання :?
Синочку 1 рік і 7 місяців. Удень ми вже не годуємося, тільки вранці, ввечері й вночі. Вночі не знаю скільки разів, але у нас досі зуби, тому зазвичай більше 4 раз.
Через накладки не годую, дурника не використовуємо, синуся смокче пальчик.
Протягом дня п'є водичку або з горнятка, або через трубочку.
Про вагу ніц не знаю, ми не моніторим :) За вимірами лікаря зараз в межах 50 перцентиля.
Пісяє в деннь до 10 разів, вночі не знаю.

Виникла у нас така ситуація. З відміною денних годувань, хлопчик почав більше їсти вранці і ввечері, а також почав постійно міняти груди протягом одного годування. Раніше він їв з однієї перси за одне годування. Зараз починає їсти молочко з одної, потім перелазить до другої, потім знову повертається до першої... Якщо я буду лежати, то він так й годину буде смоктати, може піти десь походити пару хвилин і знову повертається. Останнім часом він почав й вночі їсти з обох грудей, що трохи виснажує.

Повернути денні годування не можливо.

У мене кілька запитань
класичне, яке з'явилося вперше за весь час - у мене менше молока? йому не вистачає?
чи можливо йому треба ще смоктати і час, котрий він проводить коло грудей, це просто смоктання, а не їжа?
чи нормально, що він почав їсти з обох грудей?, дуже хотіла б знати чому так трапилося. особливо важко стало з нічними годуваннями.
чи можна якось змінити ситуацію?, мені здається я трохи виснажуюся.
чи може бути це причиної лактаційної кризи, чи у такому віці вже не має цих стрибків?

наперед дякую за відповіді.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Зміна поведінки коло грудей у півторарічної дитини

Повідомлення Dashko » 25 листопада 2009, 01:13

Доброго дня!
Давайте розбиратися детальныше
гра з вогнем написав:За вимірами лікаря зараз в межах 50 перцентиля.

А що це означає?
гра з вогнем написав:Виникла у нас така ситуація. З відміною денних годувань, хлопчик почав більше їсти вранці і ввечері, а також почав постійно міняти груди протягом одного годування.

А цк якось різко відбулося чи поступово?
гра з вогнем написав:Раніше він їв з однієї перси за одне годування. Зараз починає їсти молочко з одної, потім перелазить до другої, потім знову повертається до першої... Якщо я буду лежати, то він так й годину буде смоктати, може піти десь походити пару хвилин і знову повертається.

А так він, коли їсть. Я так розумію дених годувань взагалі немає. Чи це ранкове годування?
гра з вогнем написав:Останнім часом він почав й вночі їсти з обох грудей, що трохи виснажує.

А як у вас вібувається процес засипання? Чи завжди дитина засипає з грудьми?
гра з вогнем написав:Повернути денні годування не можливо.

В вашому віці наврядчи в цьому є потреба.
гра з вогнем написав:У мене кілька запитань
класичне, яке з'явилося вперше за весь час - у мене менше молока? йому не вистачає?
чи можливо йому треба ще смоктати і час, котрий він проводить коло грудей, це просто смоктання, а не їжа?

Думаю, з кількістю молока не повязано, швидше якійсь психологічний фактор.
гра з вогнем написав:чи нормально, що він почав їсти з обох грудей?, дуже хотіла б знати чому так трапилося. особливо важко стало з нічними годуваннями.
чи можна якось змінити ситуацію?, мені здається я трохи виснажуюся.
чи може бути це причиної лактаційної кризи, чи у такому віці вже не має цих стрибків?

Те, що в активному стані їсть з двох грудей - нормально, а от в сні - ні. Змінювати ситуацію - можна і треба, бо процес годування для мами має бути комфортним.
А вночі поїсть з двох грудей і спить далі, чи багато разів міняє груди?
Ще питання: під час смоктання відчуваєте дискомфорт?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Зміна поведінки коло грудей у півторарічної дитини

Повідомлення гра з вогнем » 25 листопада 2009, 01:42

Мені здається це середній показник. Знайшла записи, в 18 місяців - вага була 12.100
Якщо треба я знайду графік збільшення ваги.

Як на мене різко. Я забрала навколосонні (денні) годування, 2 відразу, в півтора роки. Десь за місяць. Спершу одне, потім друге. Для мене точно різко. Потім ще тижні 2-3 я інколи годувала в день, коли ми були в поїздках, або просто, коли хотіла погодувати. Думаю, він би й зараз із задоволенням їв, але мені потрібно пити ліки.

Він тепер завжди їсть з обох грудей ранком зі сну і ввечері на сон. І часто вночі. Один раз за ніч - точно.

На ніч він майже завжди засипає з грудьми. Дуже рідко буває так, що не вдається або мені погодувати, або він не засне, тоді просто на ручках засинає. В день засинає на ручках.

Вночі - це відбувається так. Він їсть, засинає, відпускає груди, я повертаюся спати, а він за дві-три-п'ять хвилин вже знов копошиться. Тоді смокче з іншої перси і засинає. Якщо дати ту саму, то зазвичай посмокче, ніби засне, а потім знов прокинеться, поки не дам смоктати з іншої сторони.
Тобто приблизно раз за ніч хоче смоктати з обох грудей.

Я ні, у мене не має дискомфорту. Якщо не враховувати, що він дуже щіпає сосок іншої перси. Але він так завжди робив. Вночі не щіпає.

Дякую за ваш час!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Зміна поведінки коло грудей у півторарічної дитини

Повідомлення Dashko » 25 листопада 2009, 10:42

гра з вогнем написав:
Вночі - це відбувається так. Він їсть, засинає, відпускає груди, я повертаюся спати, а він за дві-три-п'ять хвилин вже знов копошиться. Тоді смокче з іншої перси і засинає. Якщо дати ту саму, то зазвичай посмокче, ніби засне, а потім знов прокинеться, поки не дам смоктати з іншої сторони.
Тобто приблизно раз за ніч хоче смоктати з обох грудей.

Може тоді справді у Вас різко зменшилася кількість молока. І малюк такою поведінкою, якраз збільшує лактацію. Тоді варто почекати, лактація збільшиться і малюку стане вистачати молочка з одної груді. Чи така ситуація вде довго триває? Ви спите разом всю ніч?
Взагалі, те що старша дитина починає вночі багато смоктати це норма. І цього уникнути не вдасться. Бо це якраз забезпечує збереження подальшої лактації.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)


Повернутись до Консультант з грудного годування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей