Глобальні оголошення!



Запрошення на тренінги, вебінари

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mavpusya » 02 листопада 2014, 00:57

Дякую Марії за цей чудовий рік, який починає закінчуватись! Ти стала моєю казковою феєю! Майже хресною! Тільки чарівною паличкою стали твої поради у вебінарах, які довелося переварити і таки почати втілювати у своєму житті. Усе почалося із чарівного першого минулорічного грудневого вебінару "Рецепти щастя"! Я здійснила практично усі свої плани на рік ще за перші півроку :) Залишилося лише дві справи, якими я насолоджуюсь і доводжу до кінця. Починаю складати плани на наступний рік. :В):
Дякуючи першому батьківському вебінару, моя доця нарешті полюбила ходити в садочок, ми порозумілися. Завдяки другому надіюсь в нас цей процес перейде в улюблені справи і з школою, сподіваюсь, у нас також не буде проблем. Оскільки криза трьох в нас була, то надіюсь твої секрети підліткового віку нас також спасуть :mamba: :():
Дякую за всі твої хороші проекти! Бажаю тобі знаходити для себе натхнення, щоби ти могла і надалі ділитися досвідом і добром із іншими! Шлю тобі купу теплих флюїдів! :love: :rose: :kiss:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 07 листопада 2014, 19:17

Приємно як, дякую. :rose:
Якби не твоя допомога, Оля, певно вебінарів і досвіду так працювати не було б , а так, є. Супер! :dance:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 24 листопада 2014, 18:52

Витримка із ІІ частини вебінару «Розумні батьки – щасливі діти».

phpBB [video]


А Вам би хотілось отримати у спадщину - ЛЮБОВ???
А щоб її отримали ваші діти?

Ви готові отримати щастя, як навик, який можна розвинути, та знання, які впровадивши вжиття - збережуть ваших дітей та онуків?
МИ готові вислати вам чудову можливість - 3 осінніх вебінари про дітей та батьків " РОЗУМНІ БАТЬКИ - ЩАСЛИВІ ДІТИ".


Отож, про що ці вебінари:
| +
- про секрети адаптації до садочку і школи;
- про те , що потрібно знати кожній людині про безумовну любов та прийняття;
- про розуміння дитячих травм, образ, плачу;
- про вікові особливості психології підлітків та уміння налагоджувати контакт з будь-якими дітьми;
- ви отримаєте додатковий матеріал у листі про правила для входження і контакти з тривогою у дітей в такий складний час; поради для зняття стресу; рекомендації що робити під час істерик;
- ознайомитесь з батьківськими сценаріями та дозволами;
- роздумаєте над Силою сімейних традицій та роду;
- зрозумієте як не зійти з розуму, коли перестаєш розуміти своє дитя;
- пізнаєте особивості різних мам; та основні потреби дитини;


І я вірю, що ці знання та нові навики ви розпочнете впроваджувати у життя.
Буду вдячна якщо ви Порадите придбати наші вебінари вашим знайомим, але невіддавайте їм свої вебінари. Вони це не оцінять.
Хай вкладуть свої кошти та час, щоб мати можливість оцінити цей вклад і звісно мою роботу. ДЯКУЮ!
Ми очікуємо на ваш лист на vebinar.te@gmail.com із темою " Бажаю отримати 3 вебінари діти - батьки», та відразу вам відсилаємо реквізити для оплати.
Лише до кінця осені за ціною- 180 грн. або в грудні за ціною 250 грн.
Поспішайте!

Ви маєте можливість придбати усі попередні вебінари- дуже корисні та цікаві,
| +
ТРИ про здоров’я та психосоматику, стрес та емоції, та отримати четвертий вподарунок про вашу вагу, настрій та тіло- за ціною 250 грн.
-А також ЧОТИРИ вебінари про планування та мрії, жіночність та стосунки, усе що треба знати щоби залишатись щасливими, бажаними та коханими- за ціною 200 грн.


ПОДАРУНКИ:
| +
-Відвідувачі усіх вебінарів, які були на протязі року, в грудні отримають казкові планувальники-записники.
-Для тих, хто придбає усі наші 12 вебінарів які є, за ціною 700 грн. лише до кінця 2014 року, отримає можливість безкоштовно отримати: мотиваційну книгу, чарівний записник та запрошення на зустріч «Казки для фей» (або вебінар в грудні, на ваш вибір) в січні 2015.
-Особливий приз щомісяця чекає того, хто найбільш активно та цікаво напише свійвідгук на http://pozytyv.in.ua/projects.html !!!

Залишайтесь з нами, з нами - цікаво!
До наступного побачення.


Марія Хомів, лікар-психотерапевт.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 10 грудня 2014, 10:38

Діти і психосоматика
phpBB [video]


з 3 вебінару про виховання дітей, дуже цікаво
phpBB [video]
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 10 грудня 2014, 10:39

А у нас Миколай вже готовий, а ви хочете отримати чарівний блокнот і безкоштовний грудневий вебінар або участь у тренінгу. Для цього треба встигнути придбати усі записані вебінари до 20.12.201, або добрати ті, які ще не встигли придбати.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


1. Рецепти щастя.

2. Мистецтво жіночих премудростей.

3. Як SPAсти свої стосунки і наповнити життя коханням.

4. Стоп емоції! Де вихід?

5. Гармонія душі та тіла. Здоров'я - як мистецтво.

6. ХОЧУ ЗАЛИШАТИСЬ ЗДОРОВОЮ. ПСИХОСОМАТИЦІ- НІ!

7. Моє прекрасне тіло. Вага і я.

8. Розумні батьки - щасливі діти, у 3-х частинах.


Наші безкоштовні вебінари дивіться на ютюб каналі
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Ви ще досі в Різдвяний час не вірите в Дива?
Приходьте до нас, ви відчуєте зміни!

З вірою у Ваші щасливі сім'ї,

Марія Хомів, лікар-психотерапевт
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 10 грудня 2014, 10:40

Для тих, хто вірить в сповнення бажань - ловіть запрошення на тренінг або вебінар «КАЗКИ ДЛЯ ФЕЇ»
Зображення

ПРИЄМНИЙ Бонус тренінгу: подарунок від таємного друга!
ДЕТАЛІ участі у 3.5 год. тренінгу :
ДАТИ проведення: тренінг буде проведено 04.01.2015
Час проведення: 12:00-15:30 враховуючи 15-хвилинну кава-пауза .
Місце проведення уточнюється та залежить від розмірів групи, буде повідомлено пізніше, але точно у м. Тернопіль.
Як забронювати місце в групі? Пишіть нам на адресу vebinar.te@gmail.com з темою: запис на ТРЕНІНГ «Казки для Феї» і отримуйте рахунок для оплати.

Оплата:
| +
Обов’язкова передоплата , тому що у проходження тренінгу є 2 кроки:
1. прослухати присланий вебінар по плануванню щастя та розподілу власного часу до приходу на тренінг;
2. Прийти та взяти участь у тренінгу;
При реєстрації до 15 грудня (включно) - вартість участі - 100 грн,пізніше- 140 гр.
Для тих, хто вірить в сповнення бажань - ловіть запрошення на тренінг або вебінар «КАЗКИ ДЛЯ ФЕЇ»
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 10 грудня 2014, 10:41

Деталі участі у вебінарі про фей:
2-х годинний Вебінар буде відіслано 20.12.2014, запис можна прослухати будь-коли при наявності Інтернету, але бажано до 31.12.2014.
У бонус - входить додатковий вебінар по мотивації та плануванню.
ВАРТІСТЬ УЧАСТІ:
| +
при оплаті до 19.12.2014 - всього 90 гр.

Подбайте про своє майбутнє просто ЗАРАЗ!
Як забронювати місце на вебінар? Пишіть нам на адресу vebinar.te@gmail.com з темою: запис на ВЕБІНАР «Казки для Феї».

ГАРАНТУЮ: ВИ отримаєте ресурс для душі і стимул пізнавати себе в подальшому.
Вірю, що кожного з Вас є сили щоб бути і сонцем і музою і щастям.

Рекомендую: приходьте з подругами на тренінг, або порекомендуйте їм придбати вебінар. Проживаючи разом досвід жіночого розвитку, Ви зможете на новому рівні підтримувати один одного в цій темі і легше досягати результатів
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення Наталі » 13 грудня 2014, 00:14

Хочу поділитися з вами своїми враженнями від участі у жіночому психологічному салоні "Княгиня".Я отримала знання,які допоможуть мені у моєму житті та масу задоволення.
З першої лекції про жіночність я зрозуміла,що потрібно любити себе,своє тіло,бути гармонійною у чотирьох сферах:дух,тіло,контакти,діло.Чудовий пізнавальний тренінг,в хорошій компанії та затишній атмосфері.
Другим заняттям був урок гавайського танцю.Я завжди мріяла навчитися танцювати.Тому мала гарну нагоду.Навіть з маленькою донечкою,якій було 2 місяці.
До речі, на всі занняття(крім сауни та самозахисту) я приходила разом зі Златою.Дякую за таку можливість Марії Хомів. Та всім організаторам та учасникам проекту за терпеливість.
Четвертим уроком була гра в Cash flow.Дуже цікава і захоплююча гра про гроші і можливості.З гарним тренером п.Іриною
Дуже мені сподобалася шоста лекція про стосунки між чоловіком та жінкою.Я взяла дуже-дуже багато для себе.Це був дуже важливий тренінг для мене.Про те, якою має бути жінка в стосунках,в сім"ї.Про те,що жіка має бути коханою богинею,господинею,яка наповнює дім затишком,самореалізованою та бути ресурсом для чоловіка.Та багато інших цікавих речей.Особливо рекомендую цей тренінг.Він був дуже насичений за змістом та наповненням.
Дуже цікавим був тренінг про жіночі архетипи.Пізнавальний .Класний.З масками.
Особливою атмосферою було наповнене заняття про силу роду.Воно зачепило дуже глибокі та інтимні теми духовності.
На тренінгу про здоров"я я навчилася любити себе,дбати про своє тіло,про безцінний дар-здоров"я.
Випускний був справжнім святом у красивих сукнях,з гарним настроєм,подарунками.Цікавою була літературна частина, урок від моделі,про те як красиво сидіти,стояти та ходити.Я відчула себе спавжньою жінкою-красивою,розумною,інтелігентною-княгинею!
Мені дуже сподобалося!Дякую Богові,Марії,Олександрі,Олі та всім тренерам та учасникам проекту!
Наталі Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 07 березня 2011, 00:20
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 154 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Павлик 18.07.2011 Златочка Марія 30.07.2014

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 13 грудня 2014, 21:56

Дякую Наталя, дякую усім хто був на "Княгині", новий набір вже розпочався, знайдіть 2 години у недлію для власного розвитку, отримайте чудові знання та хороших друзів, різних тренерів, подарунки та багато радості і щастя.
Група "Княгиня-2" стартує 25.01.2015!!!


Дякую усім, хто був зі мною під час переглядів вебінарів, і особливо тим 5, які переглянули і придбали їх усі і кожного місяця були поруч!

Наперед дякую тим, хто прийде в нову групу, це буде ваш хороший старт! Вперед!

І звісно, якщо хочеться див і щоб мрії збувались- то ЛИШЕ доба залишилась до тієї миті, як вебінар про те, як бути ФЕЄЮ СВОГО ЖИТТЯ, буде оформлено і він вже буде готовий долетіти саме до ВАС! Умови участі- див.повідомлення вище.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінги, вебінари

Повідомлення mari » 01 січня 2015, 11:33

З НОВИМ чудовим 2015 роком вітаю усіх ВАС! Радію усім можливостям які видніються на горизонті, і дякую за ваше бажання бути поруч з нами у досвіді, навчанні та житті.
Вдосконалюймось разом на краще!

Люблю ВАС усіх – ви ЧУДОВІ! Зичу усім вам ще більше щастя, здоров’я та багатства – душевного та матеріального! Нових горизонтів і досягнень!
Тим, хто вже на шляху до нових мрій зичу наполегливості, витримки та жаги дійти до поставлених цілей. А тим, що ще не зважились – сміливості.

І пам’ятайте, щоб залишатись щасливими- треба змінюватись на краще, розпочинаючи з себе!

Отож чому б не розпочати просто зараз- 04.01.2015 ви можете стати учасницею чудового тренінгу «КАЗКИ ДЛЯ ФЕЇ», Вартість участі в 3.5 год.тренінгу- 150 гр. Запис до 03.01
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

ГАРАНТУЮ: ВИ отримаєте ресурс для душі і стимул пізнавати себе в подальшому.
Вірю, що кожного з Вас є сили щоб бути і сонцем і музою і щастям.


Або якщо ви не зможете бути присутніми саме 04.01.2015, у вас є можливість прослухати в неті такий же вебінар, а для цього слід написати нам про ваше бажання на
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
: та отримати реквізити для оплати, вартість-100 гр.
Або будь-який з наших записаних вебінарів на теми:
1. Рецепти щастя.
2. Мистецтво жіночих премудростей.
3. Як SPAсти свої стосунки і наповнити життя коханням.
4. Стоп емоції! Де вихід?
5. Гармонія душі та тіла. Здоров'я - як мистецтво.
6. ХОЧУ ЗАЛИШАТИСЬ ЗДОРОВОЮ. ПСИХОСОМАТИЦІ- НІ!
7. Моє прекрасне тіло. Вага і я.
8. Розумні батьки - щасливі діти, у 3-х частинах.
Вартість оплати у січні- лютому 2015 року- лише 100 гр.

Дні роблять хорошими не погода і не дати, а люди.
Сплетемо разом як з ниток, так і з мережива відчуттів найкраще для себе в 2015
З повагою, Марія Хомів, лікар психотерапевт


Наші безкоштовні вебінари перегляньте ось тут :
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Психотерапевт, психолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

cron