Глобальні оголошення!



Потребую поради!!!

Re: Потребую поради!!!

Повідомлення polly2008 » 05 листопада 2016, 17:43

добрий вечір! маємо з чоловіком сімейні не порозуміння і не можемо розібратися, хочемо зберегти сім"ю і щоб дитина не страждала (одружені 7років). Вирішили піти до психолога підкажіть чи Ви займаєтеся із сім"ями чи до кого звернутися будь ласка
polly2008 Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 05 березня 2015, 18:40
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Потребую поради!!!

Повідомлення polly2008 » 06 листопада 2016, 17:57

потребую поради!
підкажіть до кого можливо звернутися з сімейних психологів, щоб врятувати сім'ю, не можемо з чоловіком знайти спільної мови, постійні сварки, сили вже в мене майже нема. Не знаю до кого звернутися, чоловік ледве погодився ходити до психолога. Хечемо ходити до людини яка спробує допомогти, а не гроші заробляти. Благаю підкажіть психолога
polly2008 Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 05 березня 2015, 18:40
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Потребую поради!!!

Повідомлення Олі4ка » 24 грудня 2016, 15:18

Мені потрібна порада!
Одного разу коли мій старший син (7 років) кілька хвилин ввечері був сам в кімнаті з криші зсунувся сніг і він дуже налякався того звуку. Після того в нього дуже сильний страх, від чого в нього час від часу крутиться голова. Що робити в такій ситуації? Я хочу звернутися до психолога, але виникла така проблема:
Як знайти хорошого психолога в Тернополі? Знаю є в обласній дитячій поліклініці психоневролог Калінська-але відгуків про неї ніде не знайшла і незнаю чи хороший вона спеціаліст?
Порадьте мені щось будь-ласка!!!!!!
Або ж підкажіть що робити в такій ситуації?
Олі4ка Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 18
З нами з: 23 грудня 2016, 19:35
Дякував (ла): 33 раз.
Подякували: 19 раз.
Діти: Два синочка Сашуля та Владік,
І донечка Оленка

Поперед.

Повернутись до Психотерапевт, психолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron