найбільший родинний форум Тернопільщини

Правила форуму
Відповісти

якщо дитина злякалась

02 лютого 2011, 14:31

У мого півторамісячного хлопчика сильний переляк, декілька днів тому під час сну він злякався коли загавкала собака. Тепер дуже погано спить уночі і плаче без причини від любого голосного звуку. Як йому допомогти? дякую наперед

Re: якщо дитина злякалась

04 лютого 2011, 01:16

На ваше запитання слід комплексну відповідь дати.
Відразу скажу- я не дитячий психотерапевт. Але так як вивчаю пренатальний і постнатальний період, вік вашої дитини повністю підходить для моїх рекомендацій. Тому і відповідаю. Ігрову терапію чи піскову чи іншу не проведеш, замала дитина.
1.Отож рекомендую повернути малюка в внутрішньоутробний період, де йому було затишно, комфортно і нестрашно.
Як це зробити? якщо ви ходили в нашу школу то мали бачити диск- мій щасливий малюк, американського педіатра. Якщо ні- то такі короткі поради: грудне на кожний писк дитини,слінгоносіння або носіння на руках набагато-набагато частіше як раніше ,бажано тілом до тіла, дути легко у вушко шшшшшууууууууууууууууууууууууууууууууу, колисати на ручках як желе на тарілці, співати тихенько, лагідно гладити по голівці і по спинці, при цьому говорячи: Ти сильний. ти здоровий. ти щасливий. ти найкращий. ти молодець. Ти відважний.Ми тебе любимо. іт.і.
Якщо з якоїсь причини не годуєте, і не можете чи не хочете відновити грудне, то навіть штучно годуючи тримайте на руках біля грудей і шепочіть слова любові. забудьте про все на цей час, окрім дитини. Можете навіть з піжами на 2 тижні не вилазити.
2. Все заспокійливе: заспокійливий чай пийте самі, або давайте дитині з піпетки, заспокійлива ванна 2 рази в день, мамин легкий заспокійливий масаж, заспокійлива музика Моцарта неголосна, виключіть на 2 тижні голосний будильник, мобільний, телефон, домофон і звінок і гостей.

Ваша дитина тільки вийшла з стану адаптації, а можливо цей стан був порушений і знову в нього попала.

3.Якщо за 2 тижні стан не покращиться звертайтесь до невролога, випише вам ліки і подивиться дитину. Ведіть щоденник, описуйте щодня як дитина спала, як їла, коли і скільки раз була збуджена, скільки плакала, будоражилась, це допоможе надалі.
4. похрестіть дитину.
Відповісти