найбільший родинний форум Тернопільщини

Правила форуму
Відповісти

Б'ють дитину, що робити.

30 липня 2010, 21:13

В мене є знайома мама. Наче нормальна жінка, але дуже часто лупить старшу дочку (5 років). При чому вона і дбає за дітей: нагодовані, чистенькі. Старшенька знає букви і навіть вміє писати, бо мама з нею регулярно займається. Але б'є частенько і за найменьшу провину. Сьогодні на прогулянці так відлупила її і заставляла просити пробачення за те, що дитина сказала, що не буде гратись з знайомою дівчинкою. Спочатку лупила, потім кричала, що вона її позорить і буде жити в зоопарку разом з звірами якщо не вміє поводитись як людина. Дитина плаче, а вона її знов по попі (ти будеш мене слухатись). Потім дитина втікла, а вона за нею, ще додала, привела і змусила таки просити пробачення в тої дівчинки.
Не знаю як реагувати. Гуляєм з мамою давно, нас там компанія. І ніхто нічого їй не сказав. А наскільки й правильно, було вмішуватись у виховання мами дитини? Кожна ж мама виховує по своєму.
Як поступити?

Re: Б'ють дитину, що робити.

30 липня 2010, 23:38

Тут має бути такий подвійний підхід. Щоб і не образити людину але і дати їй зрозуміти серйозну проблему в якій вона опинилась :(

Маміі дитині треба проконсультуватись у фахівця.

Проблема в тому що вона сама собі не готова ще в цьому признатись, які саме свої особисті проблеми і незадоволення вона виміщає на дитині. Дуже сумно! Адже сказати ви їй цього не можете, а от дитина до дня цього її розумінння може стати вже сама хворою.

Що можна було б зробити- це розповісти їй так звану видуману історію про свою видуману сестру, подругу, або навіть себе. Що точно була така ж ситуація: Дитина часто не слухалась і це дратувало маму, а врезультаті таких постійних зривів мама відвела дитину до дитячого психолога, і все стало просто ідеально. Але психолог казала що якби вони прийшли відразу, то було б набагато краще а так втратили трохи часу...


Зміст історії повністю в ваших руках, але історія має бути явно перебільшена і м"яка щодо мами! Попередній перед історією тонкий підхід і виражене "Награне " співчуття мамі, допоможуть їй відвести дитину, а там вже хороший психолог розкаже мамі яка вона хороша...

Успіхів у спілкуванні.

Re: Б'ють дитину, що робити.

31 липня 2010, 09:47

Дякую за відповідь.
Відповісти