Глобальні оголошення!



Дієти і Патології харчування(анорексія, булемія). Тези

Дієти і Патології харчування(анорексія, булемія). Тези

Повідомлення mari » 08 квітня 2010, 16:33

Проблема лишньої ваги така ж актуальна, як і проблема глобального потепління. Вона теж може вкорочувати життя. Сьогодні 40% чоловіків і 30% жінок страждають від надмірної ваги, що дає навантаження на суглоби, серце, кістки, печінку, нервову систему.
Причини- якість продуктів, їх кількість, малорухомий спосіб життя, блага цивілізації!
Але у кожного тут є 2 сфери- тілесна і духовна. І треба почати з
1. Поваги і любові до себе. Ви -унікальні та неповторні з своєю фігурою!!!
2.Прощення.З"їли кусочок торта- на здоров"я. Хтось з вас посміявся-ви помогли людині його самооцінку підвищити!
3. Найдіть індивідуальну схему харчування і фізичних вправ.


О, ця проблема ваги ... Схоже, останнім часом вона перейшла в розряд світових проблем. І добре б так гаряче обговорювались проблеми явно зайвої ваги, але ж в сучасному суспільстві перфекціоністів ми схильні доходити до абсурду і шукати "зайве" там, де природа явно задумала оптимум.

Справді, ну чи можна всерйоз вважати "товстої" дівчину зростом 170 см і вагою 65 кілограмів, або, тим більше, дівчину під метр вісімдесят вагою в 70 кг? Але ж, почитав жіночі журнали і форуми, приходиш в жах від стогонів і скарг дівчат і жінок - причому не стільки від їх кількості (що також, треба сказати, вражає), скільки від їх змісту. Складається враження, що зайвою вагою у нас стурбована кожна друга, а кожна третя давно повинна була б вже задушитися - якщо вірити "стандартів краси", які прийшли до нас з подіуму.

Хоча ми якось випускаємо з уваги, що на подіумі затребувані не жінки, а манекени для одягу. Так що настільки ж необачно переносити на прекрасну половину в масі ці модельні "розміри", як, скажімо, підходити до стандартів гоночних автомобілів до параметрів масового автопрому: це все одно, що порівнювати гаряче з зеленим. Ось і накручують люди собі неврози.

Тому що - не будемо забувати - конституції у всіх у нас різні, і три панянки з однаковою вагою, але різні по складанню (астенічний, нормостеніческое і пікнічеський) будуть виглядати зовсім по-різному.

За конституційним типами люди діляться на астеніки, нормостеніков (з підтипом атлетикою) і пікніків. Володарі астенічний статури тонкокостними, з довгими тонкими руками і ногами, з низькою м'язової масою. Пікніки, навпаки, мають широку кісткою, "потужною статтю", часто кремезний і значного статури. Норомостенікі, як можна зрозуміти з назви, десь посередині: вони мають середньої кісткової і м'язової масою, звичайно пропорційного статури. Володарі добре розвинутої мускулатури, спортивні дівчата та хлопці - це атлетики.

Як з'ясувати свій конституціональна тип? Найпростіший спосіб: обхопити зап'ястя однієї руки пальцями іншої. Якщо вам не вдалося це зробити - це говорить про широку кістки і пікнічної статури. Якщо пальці зійшлися встик - це нормостеніческое складання. Якщо ж зап'ясті вільно бовтається в кільці з пальців другу руки - кісточки ваші тонкі, і це - астенічний тип. Ну і в дзеркало подивіться для підстраховки - оскільки описаний спосіб годиться для людей зі стандартною довжиною пальців.

Далі - наступний по порядку, але не менш важливе, фактор: вік. Як відомо, чим старша людина, тим більше він важить. Це пов'язано з неминучим віковим уповільненням темпу обміну речовин, із зміною гормонального фону, з багатьма факторами. Тому не намагайтеся кожні 5 років влазити в один і той же "перевірочне" сукню - що реально в 15, при всьому бажанні нереально в 35 (за винятком хіба що ті рідкісні випадки, коли дівчина, навпаки, в період підліткових гормональних бур відрізнялася повнотою, але потім гормональний фон і - отже - вага поступово прийшли в норму).

Плюс ще такий нюанс, як м'язова маса - м'язи важать набагато більше жиру, тому якщо у дівчини розвинена мускулатура (наслідки занять спортом), вага її буде на кілька кілограмів більше, ніж у подруги з такими ж обсягами і на зріст, але з тілом нетренованим.

А ще дівчата часто забувають, що власниця 1 розміру грудей буде в будь-якому випадку важити на 3-4 кг менше, ніж щаслива власниця четвертого, і тим більше - власниця бюста-мрії п'ятого розміру: така "мрія "важить ніяк не менше 5-7 кг.

А головне: дівчата, невже всі вже забули, що основні критерії краси - це не вага, а гармонійні пропорції ? Так-так, справа не в кілограмах і сантиметрах, справа в плавності ліній і гармонійності сполучень. Людський погляд - не сканер, він сприймає не окремі показники, а гармонію. А гармонія (якщо перебрехали Булгакова) - вона або є, або ні.

Щоб з'ясувати, чи пора бити на сполох, непогано б вирахувати свій індекс маси тіла . Це нескладно. Для цього вам потрібно знати своє зростання і вихідний вага, який потім перетворюється на індекс BMI (body mass index).

Підрахуйте свій: BMI = вага (кг)/зріст (кв.м) .

Якщо результат менше 19,8 - ви жінка худорлявої статури;

якщо він в межах від 19,8 до 26,0 - жінка середньої статури;

якщо ж індекс вище 26 - жінка огрядного статури .

Приклади:

1. Зріст - 1,80 см, вага - 50 кг, ВМI = 50/(1,80) 2 = 50/3,24 = 15,4

2. Зріст - 1,70 см, вага - 65 кг, ВМI = б5/(1,70) 2 = 65/2,89 = 22,5

3. Зріст - 1,60 см, вага - 65 кг, ВМI = б5/(1,65) 2 = 65/2,65 = 24,5

4. Зріст - 1,70 см, вага - 85 кг, ВМI = 85/(1,70) 2 = 85/2,89 = 29,4

Отже, у першому прикладі, як бачимо, мова йде не про статуру, а скоріше - про теловичітаніі: маса тіла явно недостатня (до речі, саме таке зростання-вага вітається в модельному бізнесі, і саме до нього прагнуть красуні усього світу, випускаючи з уваги, що при такій масі тіла порушується, а то і зовсім припиняється менструальний цикл, страждають всі системи організму - від нервової до серцево-судинної - причому при тривалому і серйозному дефіциті маси зміни вже незворотні).

Приклади 2 і 3 - варіанти норми. При бажанні можна шліфувати окремі частини тіла, які не дуже влаштовують їх володарку, але зміст шліфування в тому, щоб не сточити в нуль. Тобто - вчасно зупинитися на шуканої кордоні ВМI = 19: якщо менше - який сенс худнути?

Приклад ж 4 - це той випадок, коли вже пора всерйоз зайнятися своїм здоров'ям: є явно надлишкова маса тіла і з цим необхідно щось робити. Кожен зайвий кілограм з віком додає проблем: остеопороз, гіпертонія, діабет, серцево-сосудітие захворювання - і це ще не весь список.

Батькам також варто звертати увагу на вагу своїх дітей: діти самі по собі до неосяжних розмірів не зростають, і за їх раціоном слід ретельно стежити, особливо при сучасному великій кількості солодощів і фастфуду. Не можна дитини шпинять глузуванням, вони западають у свідомість на все життя: навіть якщо проблеми підуть - комплекси залишаться. А ось контролювати харчування і занять спортом - саме те. Від слів ще ніхто не схуд, від дій - часто-густо.

Проте - увага: якщо вага не збивається нічим, значить, є проблеми з обміном речовин або з гормональним фоном. Обов'язково потрібно звертатися до фахівців: спорт і дієти тут безсилі.

Словом, ставтеся до свого тіла розумно і з любов'ю, і воно буде платити вам тим же!

Розглянемо самі популярні і вдалі дієти:(опублікував fgvcbasd6@rambler.ru)

І Ще: ОБОВ"ЯЗКОВО ВСІМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО АНОРЕКСІЮ І БУЛІМІЮ!!! ТРИМАЙТЕСЬ!!!( читайте після дієт)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ВАГА, Дієти. ЗМІНИ

Повідомлення mari » 24 квітня 2010, 00:25

кремлівська дієта

Власне кажучи ніякої таємниці тут не немає, вся справа в ореолі таємничості, який оточував її довгий час, - про дієту знали, чули про її чудодійні результати, але в чому її суть ніхто не міг сказати нічого зрозумілого. Йшов слух, що мер Москви з її допомогою схудлий на 15 кілограм, заздалегідь перепробувавши дещо інших дієт. Говорять, що і багато російських чиновників також віддають саме кремлівській дієті своя перевага. Все це і сприяло стрімкому зростанню популярності цієї дієти серед охочих швидко схуднути.
Отже что-ж таке Кремлівська дієта?
Сама дієта заснована на заокеанській праці, що носить назву "Умови ефективності живлення, вживані при розробці раціону військових і астронавтів США" звідси виникло ще однієї її назва - "Дієта американських астронавтів".
Основоположним принципом дієти є мінімальне споживання в їжу вуглеводів службовців для організму джерелом енергії. Коли надходження вуглеводів різко обмежується, організму нічого не залишається робити окрім як витрачати запаси енергії, що знаходяться в жирових відкладеннях. У зв'язку з цим, головне в дієті це не скільки ви з'їли продуктів, а кількість вуглеводів, що вживаються разом з ними.
Виходячи з того що вуглеводи є головним показником в цій дієті всі продукти харчування вимірюються в умовних одиницях - 1 у.о.(умовна одиниця) кремлівської дієти прирівняно до 1 грама вуглеводів.
Ті хто є знавцями дієтології, грунтуючись на ськазаном вище можуть зробити вивід, що загалом ця дієта відноситься до розряду так називаємих- "низьковуглеводних" дієт, за принципом яких складені модні сьогодні на заході дієти доктора Аткинса, Агатстона і польського дієтолога Квасьневського.
Продукти

Найцікавіше в дієті, це відсутність заборон на споживання м'яса і риби, сира, овочів з малою кількістю вуглеводів, яєць і навіть алкоголю, оскільки зміст вуглеводів, а відповідно кількість у.о. в них рівна 0.
В той же час слід всіляко уникати солодких, борошняних, картопляних блюд, хліба, рису, і звичайно цукру, саме в нім і міститься максимальна кількість вуглеводів - на 100 грам цукру доводиться близько 99 умовних одиниць. Найголовніше правило - нічого не підсолоджувати, навіть один шматочок цукру буде рівний вашому денному раціону.
Протипоказання

Кремлівська дієта протипоказана тим, у кого є хронічні захворювання, особливо серця, судин і шлунку. Не рекомендується користуватися дієтою і людям з хворобами нирок, а також вагітним жінкам.
У будь-якому випадку, навіть якщо ви вважаєте себе цілком здоровою людиною, зовсім не зайвою буде перед застосуванням цієї дієти, як втім і будь-якій іншій проконсультуватися з дієтологом. Якщо Юрій Лужков і справді застосовував цю дієту для схуднення, то його здоров'я контролювалося як мінімум особистим лікарем, що лікував, а цілком можливо і не одним. Для правильного зниження ваги в першу чергу необхідно виявити причину, по якій набирається вага, а нею цілком може виявитися захворювання, про яке ви і не підозрюєте, а необдумане застосування дієти може коштувати вам подальшого тривалого лікування. Не ризикуйте своїм здоров'ям, і обов'язково порадьтеся з дієтологом.
Загальні рекомендації

При складанні свого меню, залежно від бажаного результату, необхідно керуватися наступними показниками: для схуднення ваш денний раціон не повинен перевищувати 40 у. е.,
для підтримки ваги на нинішньому рівні раціон повинен бути рівний 60 у. е.,
а для збільшення ваги потрібно споживати більше 60 у.о.
Вважається, що дотримуючи дієту на рівні 40 у.о. за 8 днів можна скинути близько 5 кг
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ВАГА, Дієти. ЗМІНИ

Повідомлення mari » 24 квітня 2010, 00:26

дієта Хея? Нічого мудрованого в ній не немає.

Перше - під заборону, за традицією, потрапляють цукор і все, що його містить: тортики, тістечка, печиво, морозиво і інша смакота. До солодких блюд, згідно принципам цієї системи, відносяться і вироби з білої муки. Вважається, що солодощі порушують травлення, і, як це не дивно, скорочує кількість цукру в крові. А його недолік приводить до підвищеного стомлення, дратівливості і головних болів. Проте це не означає, що від цукру потрібно відмовитися відразу. Різкий перехід нехай навіть до нормального живлення тільки додасть проблем. Скорочуйте кількість цукрових шматочків поступово, і тоді організм насититься необхідною йому глюкозою.

Друге - виключаються так звані «мертві продукти». Промислові консерви, соуси, всілякі «дієтичні» йогурти, маргарини, харчові добавки, численні замінники цукру і солі, газовані напої. Тобто все те, що знежирюється, обезалкоголіваєтся, піддається глибокого очищення, тепловій або хімічній обробці. Річ у тому, що в цих продуктах убите все живе, і ніякої користі вони не приносять, швидше навпаки. Всі нечисленні калорії, які вони містять, не насищають організм, зате чудово відкладаються в проблемних місцях у вигляді жиру або целюліту, на стінках судин у вигляді холестерину, забруднюють токсинами печінку і нирки. Хороші продукти псуються швидко! До речі, готувати потрібно щодня. Перетримані в холодильнику блюда швидко втрачають всі корисні речовини. Тільки свіженьке здатне істотно поправити здоров'я.

Третє - та є здоровими сирі овочі і фрукти! Саме вони стабілізують рівень цукру в крові, очищають організм від шлаків, насищають вітамінами і вологою. Чомусь в цій дієті не вітають сухофрукти. Автори вважають, що в них дуже багато цукор і шлунок з ним не справиться.

І, нарешті, найголовніше. Комбіноване живлення, це живлення, засноване на правильному поєднанні продуктів. Те, що є несумісні блюда, відоме ще з якнайдавніших часів. Про це писав ще лікар Стародавнього Риму Цельс. Проте до кінця це учення було доведене тільки в наші дні.

Зараз дієтологи всього світу ділять їжу на білкову, крохмалисту і нейтральну.

До першої відносяться такі продукти, як м'ясо, риба, яйця і кисломолочні продукти.

До другої - картопля (зварена в мундирах), цілісні крупи, макарони і хліб з неочищеної муки, боби, горіхи, солодкі фрукти.

До нейтральної - рослинні неочищені масла і практично всі овочі.

Ніяких обмежень м'яса, риби, солодких фруктів, круп. Їси, скільки душі твоїй завгодно, тільки змішуй правильно. Нейтральні продукти можна вживати з будь-якими з перших двох видів. Крохмалисті і білкові не змішувати у жодному випадку. Зате ніяких обмежень в кількості трапез, навіть навпаки, їжте хоч кожні дві години, тільки чергуйте: спочатку м'ясо з салатом, потім рис з овочами.

Наприклад, меню на два тижні може виглядати так:

День перший
На сніданок: Натуральний йогурт з шматочками свіжій полуниці.
На обід: Свинина, запечена з овочами (морквою, брокколі, пастернаком) під яблучним соусом. Десерт: персик або інші м'які фрукти.
На вечерю: Картопля, зварена в мундирі з солодкою кукурудзою і солодким перцем. Десерт: Банани із збитими сливками, медом і волоськими горіхами.

День другий
На сніданок: Скибочка хліба з непросіяної муки з горіховим маслом, банан і фініки.
На обід: Просо з солодкою кукурудзою, кедровими горішками, болгарським перцем і салатом. Десерт: Солодка груша.
На вечерю: Овочевий салат з моркви, брукви і капусти з печінкою. Десерт: Фруктовий салат з шматочків ананаса і апельсина.

День третій
На сніданок: Йогурт з горіхами і шматочками свіжого персика.
На обід: Овочевий пиріг або тушковані овочі, листовий салат. Десерт: Солодкий виноград і горіхи кешью.
На вечерю: Тріска, запечена з тертим сиром; салат з моркви, капусти і горошка. Десерт: Персик і яблуко, нарізані часточками.

День четвертий
На сніданок: Велика скиба дині.
На обід: Курча, запечене з пастернаком, брокколі і морквою. Десерт: Апельсин і ківі, нарізані кружечками.
На вечерю: Салат з помідорів з бутербродом з житнього хлібця і горіхового масла. Десерт: Крем з бананів і авокадо з волоськими горіхами.

День п'ятий
На сніданок: Йогурт з шматочками нектарина.
На обід: Картопля, зварена в мундирі з квасолею, солодкою кукурудзою, ріпчастою цибулею, солодким перцем і скибочками авокадо. Зелений салат. Десерт: горіхи і родзинки.
На вечерю: Крес-салат з буряком і луком. Омлет з сиром, гриби, помідори, горошок, морква. Десерт: свіжий апельсин.

День шостий
На сніданок: Роздроблена пшениця з родзинками і соєвим молоком.
На обід: Великий фруктовий салат зі свіжих і сушених фруктів з лісовими горіхами і соняшниковими насіннячками.
На вечерю: Курча, запечене з грибами. Салат з моркви, капуста і квасоля. Десерт: Свіже манго.

День сьомий
На сніданок: Часточки апельсина і грейпфрута з горіхами і родзинками.
На обід: Овочевий суп, піта з салатом. Десерт: Жовта груша.
На вечерю: Рубана баранина з морквою, горошком і брокколі. Десерт: Свіжа малина із сливками.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ВАГА, Дієти. ЗМІНИ. Патологія харчування(анорексія, буле

Повідомлення mari » 24 квітня 2010, 00:30

Кефір, крім того, що сам по собі є виключно корисним напоєм, забезпечує ефект стійкого схуднення, а його регулярне вживання покращує мікрофлору шлунково-кишкового тракту, очищає від шлаків, і приносить користь всьому організму. Лариса Доліна, також свого часу дотримувалася одного з варіантів дієти кефіру.
1-й варіант - монодієта кефіру

1-1,5 літра кефіру без цукру випивати в п'ять-шість прийомів через однакові проміжки часу.

Тривалість такої дієти - 3 дні.


2-й варіант

1-1,5 літра кефіру без цукру, додаючи ще 0,5-1 кілограм солодких фруктів і овочів, випивати в п'ять-шість прийомів через однакові проміжки часу.

Тривалість такої дієти - 5-6 днів.


3-й варіант

1 день - п'ять варених картоплин і 1,5 літра кефіру.

2 день - 100 грамів вареної курки і ті ж 1,5 літра кефіру.

3 день - 100 грамів відварного м'яса плюс 1,5 літра кефіру.

4 день - 100 грамів вареної риби і 1,5 літра кефіру.

5 день - фрукти і овочі окрім бананів і винограду, плюс 1,5 літра кефіру.

6 день - тільки кефір.

7 день - мінеральна вода.

Повторити дієту можна не раніше ніж через місяць.
Всі блюда готувати і вживати без цукру і солі.


4-й варіант - Дієта співачки Доліної

Основні правила.

Їда в 6 прийомів і в строго певні проміжки часу.
Після дієти, перший тиждень харчуєтеся як завжди, але з обмеженням жирного, солодкого, мучного і гострих блюд, для закріплення ваги.
Щоденне очищення кишечника клізмою або послаблюючими засобами.
Перед кожною їдою випивати по 50гр настою з трав, що заварюється вранці із звіробою, ромашки і календули (1 пакетик кожної рослини на 200 мл кип'ятку).
Можна за день випивати не більш 0,5л кип'яченої води.
Вранці випивати чашку чорної кави без цукру.


1 день - 400гр печеної картоплі без солі і 500гр 1% кефіру.

2 день - 400гр сиру знежиреного і 500гр 1% кефіру.

3 день - 400гр фруктів (будь-яких, окрім бананів і винограду) і 500гр 1% кефіру.

4 день - 400гр курячих грудоньок відварних без солі і 500гр 1% кефіру.

5 день - 400гр фруктів і 500гр 1% кефіру.

6 день - 1,5 л мінеральної води без газів.

7 день - 400гр фруктів і 500гр 1% кефіру.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ВАГА, Дієти. ЗМІНИ. Патологія харчування(анорексія, буле

Повідомлення mari » 24 квітня 2010, 00:31

Перевагою дієти Протасова перед останніми є відсутність заборон на кількість продуктів, що вживаються. Завдяки такому підходу витримати таку дієту відносно легко не тільки фізіологічно, але і з психологічної точки зору. Вважають, що ця дієта упорядковує обмін речовин, приводячи його до оптимального функціонування, нормалізується функціонування підшлункової залози, присікається тяга до солодкого.

Дієта Протасова.
Дієта розрахована на п'ять тижнів.


1 і 2 тиждень.

У будь-якій кількості сирі, з мінімальним змістом крохмалю овочі, одне варене яйце, три зелені яблука, різні нежирні йогурти і сири, кава і чай без цукру, будь-яка кількість, але не менше 2 літрів води в день, у будь-який час доби.

3, 4 і 5 тиждень.

Ті ж продукти і в тій же кількості, що і попередні два тижні додавши шматок м'яса, птахи або риби і трохи зменшивши споживання сирів і йогурту.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ВАГА, Дієти. ЗМІНИ. Патологія харчування(анорексія, буле

Повідомлення mari » 24 квітня 2010, 00:33

Гречана.

Гречка дає ситість і одночасне очищення організму. Скинути в перебігу одной-двух тижнів можна від 4 до 10 кг

Дієта розрахована на одну і максимум два тижні, після чого слід зробити як мінімум місячну перерву.

Гречку заливаємо крутим кип'ятком і ставимо наполягати на ніч.

Вживати гречку слід без солі і спецій.

Можна є з кефіром 1% жирності.
Гречки можна є скільки завгодно багато, але кефіру не більше 1 літра в добу.

Також скільки завгодно можна пити простій або негазованої мінеральної води.

Небажано, але можна додати 1-2 йогурти маложирних або пару фруктів.

Їду закінчувати за 4-6 годин перед сном, якщо вже зовсім важко витерпіти за 30-60 мін до сну 1 стакан кефіру розбавлений навпіл водою
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ВАГА, Дієти. ЗМІНИ. Патологія харчування(анорексія, буле

Повідомлення mari » 24 квітня 2010, 00:35

Аткинса.
Одна з найпопулярніших на заході. Забезпечує живлення по правилах низьковуглеводної дієти. Ось вже впродовж декількох десятиліть дієта Аткинса знаходиться в центрі суперечки багатьох дієтологів миру. Прихильники ж цієї системи рахують живлення по Аткинсу не тільки насолодою, але і ефективним способом поліпшення здоров'я.

Перед початком дієти припиніть приймати ліки і пройдіть загальний медичний огляд, звернувши особливу увагу на рівень холестерину, глюкози і інсуліну в крові. Дієту проводити тільки при хорошому стані здоров'я, діабетикам дієта Аткинса протипоказана.
Метою дієти є перемикання метаболізму вашого організму на спалювання жирів, стабілізація на постійному рівні цукру в крові, і позбавлення від пристрасті до солодкого або іншим продуктам.


Дієта складається з двох частин.

Перша частина необхідна для початку зміни метаболічних процесів, фізичного і психологічного звикання до нового живлення. Триває цей період два тижні.
У другій частині плавно досягаємо бажаної ваги і підтримуємо її протягом всієї подальшому життю, без обмежень в живленні.
Якщо в майбутньому правила другої частини дієти порушуються, а вага починає збільшуватися, необхідно повторити першу частину, і знову повернутися до другої.


Правила яких необхідно дотримуватися:
щодня споживати не більш 20г угльоводовв день, для більшості людей, процес розщеплювання жирів починається саме на цьому рівні;
не обмежуйте себе в калоріях і кількості їжі, але приймайте їжу тільки тоді коли ви дійсно голодні і припиняйте її прийом коли цілком наситилися;
строго виключите з живлення продукти що містять поєднання протеїнів і вуглеводів або жирів з вуглеводами протягом всіх двох тижнів дієти.


Дієта повинна складатися в основному з протеїнів, жирів і їх комбінацій, майонез, оливкове і вершкове масло в дієті не обмежені. Також необмежено споживання наступних продуктів:
всі види м'яса: свинина, яловичина, баранина, бекон, шинка, сухі ковбаси, в м'ясних виробах завжди дивитеся на відомості на упаковці, щоб уникнути виробів із змістом вуглеводів;
всі види риби: тунець, лосось, сардини, макрель, оселедець та інші;
всі види птаха: кури, гусаки, качки, дичина та інші;
морепродукти - містять дуже незначну кількість вуглеводів, звертайте увагу на упаковку;
яйця приготовані всілякими способами але без вуглеводних добавок;
сир - всі види сирів містять різну кількість вуглеводів, тому читайте відомості на упаковці;
овочі для салатів: петрушка, огірок, фенхель, паприка, селера, салат листової, редиска, цикорій, китайська капуста;
пророщених насіння, в невеликих кількостях;
гриби, оливки, редька, трави для салатів і готування (кріп, чебрець, перець, острогін, базилік, імбир, розмарин, кайенський перець, часник);
для заправки салатів краще використовувати будь-яке рослинне масло і сік лимона, оцет і прянощі, можна додати терті сири, яйця, жаренниє кубики бекону.

У обмеженій кількості можна споживати:
капусту всіх інших видів, спаржу, баклажан, шпинат, цуккині, горошок зелений відварний і консервований, авокадо, помідори, лук, втечі бамбука, артишоки і т.д.;

для заправки салату, в незначних кількостях, можна використовувати сметану, але обов'язково додаючи до загальної денної кількості вуглеводів.

Дозволені напої: вода, мінеральна вода, трав'яний чай без цукру, напої з нульовим змістом вуглеводів, алкоголь слід уникати.

Масла допустимі все натуральні рослинні, - оливкове, горіхове, соєве, сезам і соняшникове, але краще всього неочищені холодного віджимання. З тваринних жирів кращий риб'ячий жир і натуральне вершкове масло. Штучні жири, такі як маргарин строго заборонені. Слід також уникати дієтичних знежирених продуктів, оскільки, вони містять штучно проведені масла і в них підвищений зміст вуглеводів. З штучних замінників цукру дозволені сахарин, цукралоза, цикламат. Всі замінники цукру, назви яких закінчуються на "-оза", наприклад сахароза, фруктоза, мальтоза і так далі строго заборонені.


Рекомендується приймати наступні біодобавки:
хороший мультівітамін в мінералами і мікроелементами;
хром - хроміум піколонат;
л-карнітін - особливо необхідний для фізично активних людей.


Двотижнева дієта повністю виключає фрукти, хліб, зернові, крахмалевмісні продукти, солодощі.

Корисно придбати смужки для тестування кетону в сечі (визначення ефективності процесу розщеплювання жирів), проте при строгому дотриманні норми 20г вуглеводів в день такої необхідності немає.
Завжди перевіряйте етикетки, навіть дозволених продуктів, на наявність угльоводосодержащих наповнювачів.
Скористайтеся своєю фантазією і ви з дозволених продуктів, у всьому їх різноманітті легко приготуєте ситні і смачні блюда. А при обіді в ресторані або в гостях завжди можливо вибрати ті блюда, які не дозволять вам порушити дієту.
Після закінчення 2-х тижневої дієти Аткинса у вашому організмі повинні відбутися потрібні зміни в крові і метаболічних процесах, і тепер основним вашим завданням бкдет методом проб підібрати індивідуальний рівень споживання вуглеводів.
Якщо бажана вами вага вже досягнута, необхідно підібрати такий рівень споживання вуглеводів, при якому вага не міняється, тобто, поступово вводити найкорисніші види вуглеводів в раціон живлення і періодично зважуватися, відстежуючи динаміку зміни ваги.
Якщо бажана вами вага ще не досягнута, необхідно підібрати такий рівень споживання вуглеводів, при якому вага продовжуватиме знижуватися.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ВАГА, Дієти. ЗМІНИ. Патологія харчування(анорексія, буле

Повідомлення mari » 24 квітня 2010, 00:38

Діабетова.
Кількість людей хворих діабетом в світі більше 100 мільйонів, в Росії їх число перевищує 8 мільйонів чоловік. Фахівці вважають, що приблизно така ж кількість людей не знає про своє захворювання.
Діагноз "цукровий діабет" останніми роками лікарі ставлять пацієнтам все частіше і якщо ви з їх числа - не потрібно зневірятися. Діагноз серйозний, але це зовсім не вирок.
На успіх лікування впливає не тільки дотримання пацієнтом режиму прийому ліків, але і розуміння того, яким повинне бути правильне харчування.Людина здоровий зазвичай вибирає блюда на смак, відповідно своїм знанням про правильне харчування, звичкам і сімейним традиціям. Людина ж хворого повинна вибирати собі блюда, зважаючи на хворобу.
При цукровому діабеті найголовнішим лікарем для себе повинен стати сам хворий. Дотримання дієти - одна з важливих сторін лікування цього захворювання. Кожна людина може організувати для себе смачне і різноманітне живлення, не шкодячи при цьому своєму здоров'ю.
Дієта при цукровому діабеті, перш за все, повинна враховувати кількість споживаних людиною вуглеводів, оскільки вуглеводи, це головне джерело глюкози, і, отже, елемент живлення, що вимагає інсулін.

Вуглеводи бувають двох типів - засвоювані і не засвоювані.
Не засвоювані вуглеводи не підвищують рівень цукру в крові, і грають важливу роль в процесі травлення, наприклад, розбухають при попаданні в шлунок, і створюють відчуття ситості, також вони сприяють нормалізації роботи кишечника.
Засвоювані вуглеводи - що підвищують рівень цукру в крові, у свою чергу діляться на ще дві групи: легко і важко засвоювані вуглеводи.
Легко засвоювані вуглеводи швидко руйнуються в кишечнику і солодкі на смак, важко засвоювані маючи складнішу будову, руйнуються в кишечнику повільніше.

Хворому діабетом понад усе важливо точно знати кількість вуглеводів, яка потрапила в організм з їдою, оскільки, грунтуючись на цих даних, розраховується доза інсуліну.

Саме з цією метою було введено поняття хлібна одиниця (ХЕ) рівну 12 грамам вуглеводів. Хлібні одиниці міряються ложками, стаканами і чашками.

За одну їду (сніданок, обід або вечеря), на одну ін'єкцію інсуліну, рекомендується з'їдати не більше 7 ХЕ.
Між двома їдою можна з'їсти 1 ХЕ, не підколюючи інсулін (за умови, що цукор в крові в нормі і при постійному його контролі). 1 ХЕ на своє засвоєння вимагає приблизно 1,5-4 одиниці інсуліну. Ця потреба індивідуальна і визначити її можна тільки за допомогою постійного контролю за рівнем цукру в крові.

Нижче дана приблизна кількість хлібних одиниць в різних продуктах.

Борошняні продукти:
1 ХЕ - 1 шматок будь-якого хліба, 1 столова ложка муки або крохмалю.
2 ХЕ - 3 їдалень ложки макаронів

Крупи і каші:
1 ХЕ міститься в 2 столових ложках будь-якої вареної крупи.

Боби:
горох, квасолю і чечевицю по ХЕ можна не враховувати, оскільки 1 ХЕ міститься в 7 столових ложках цих продуктів.

Молочні продукти:
1 стакан молока -1 ХЕ.

Солодке:
цукровий пісок -1 ст. ложка -1 ХЕ, цукор-рафінад 2,5 шматка -1 ХЕ.

Коренеплоди:
одна середньої величини картоплина - 1 ХЕ, три крупна морква - 1 ХЕ, один крупний буряк -1 ХЕ.

Фрукти і ягоди:
виноград 3-4 виноградини - 1 ХЕ; половина грейпфрута, банана або качана кукурудзи - 1 ХЕ; яблуко, груша, персик, апельсин, хурма, шматочок дині або кавуна - 1 ХЕ; три-чотири середні мандарини, абрикоси або слива - 1 ХЕ; чайне блюдце полуниці, вишні, черешні - 1 ХЕ; чашка малини, суниці, чорниці, смородини, брусниці, ожини -1 ХЕ.

Напої:
1 ХЕ в 1/3 стакана виноградного соку, 1/2 стакана яблучного соку, 1 стакані квасу або пива.

М'ясні і рибні продукти не містять вуглеводів і не потребують обліку.

Страждаючим цукровим діабетом необхідно виключити з раціону - цукор, спиртні напої, сиропи, тістечка, печиво, виноград і фініки. Пищу приймати невеликими порціями 4-5 разів на день.

Нижче приведено декілька варіантів дієт при цукровому діабеті з ожирінням.

Молочна (кефір) дієта при діабеті
По 200-250 грам молока, кефіру, кислого молока (можна зниженій жирності) 6 разів на день, всього 1,2-1,5 літра.


Огіркова дієта при діабеті
Свіжі сирі овочі і фрукти, їх комбінації 5 разів на день по 250-300 грам без солі з додаванням рослинного масла або сметани.


Сокова дієта при діабеті
На 4 прийоми або 600 мл соку овочів або фруктів, розбавленого 200 мл води, або 800 мл відвару шипшини.


Сирна дієта при діабеті
По 100 грам сиру 9 % жирності або нежирного 5 разів на день. Крім того, 2 стакани чай, 1 стакан відвару шипшини, 2 стакани нежирного кефіру, всього 1 літр рідини. Варіантом є дієта сирного кефіру (молочна): по 60 грам сиру 9 % жирності і 1 стакану кефіру або молока 5 разів на день; всього 300 грам сиру і 1 літр кефіру або молока.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ВАГА, Дієти. ЗМІНИ. Патологія харчування(анорексія, буле

Повідомлення mari » 24 квітня 2010, 00:42

ЯПОНСЬКА
Її творці, фахівці однієї з японських клінік, гарантують добрий результат протягом двох-трьох років.

Дієта розрахована на 13-ть днів, головною її умовою є - збереження строгої послідовності меню і те, що на всьому протязі дієти не можна вживати борошняні і кондитерські вироби, алкоголь, цукор і сіль. Без обмежень можна пити кип'ячену або мінеральну воду.
1 день
На сніданок - чорну каву.
На обід - 2 яйця круто, салат з вареної капусти з рослинним маслом, стакан томатного соку.
На вечерю - риба жаренная або варена.

2 день
На сніданок - чорну каву, сухар.
На обід - риба жаренная або варена, салат з овочів, капусти з рослинним маслом.
На вечерю - 100 грам вареної яловичини, стакан кефіру.

3 день
На сніданок - чорну каву, сухар.
На обід - 1 великий смажений кабачок в рослинному маслі.
На вечерю - 2 яйця в круту, 200 грам вареної яловичини, салат зі свіжої капусти з рослинному маслом.

4 день
На сніданок - чорну каву.
На обід - 1 сире яйце, 3 великих варених моркві з рослинним маслом, 15 грам твердого сиру.
На вечерю - фрукти.

5 день
На сніданок - сира морква з соком лимона.
На обід - риба смажена або варена, стакан томатного соку.
На вечерю - фрукти.

6 день
На сніданок - чорну каву.
На обід - 0,5 вареної курки, салат зі свіжої капусти або моркви.
На вечерю - 2 яйця в круту, стакан сирої моркви з рослинним маслом.

7 день
На сніданок - чай.
На обід - 200 гр. вареної яловичини, фрукти.
На вечерю - що хочете з попередніх вечерь, окрім 3-го дня.

8 день
На сніданок - чорну каву.
На обід - 0,5 вареної курки, салат зі свіжої капусти або моркви.
На вечерю - 2 яйця круто, стакан сирої моркви з рослинним маслом.

9 день
На сніданок - сира морква з соком лимона.
На обід - велика риба смажена або варена, стакан томатного соку.
На вечерю - фрукти.

10 день
На сніданок - чорну каву.
На обід - 1 сире яйце, 3 великих варених моркві з рослинним маслом, 15 гр. твердого сиру.
На вечерю - фрукти.

11 день
На сніданок - чорну каву, сухар.
На обід - 1 великий смажений кабачок в рослинному маслі.
На вечерю - 2 яйця круто, 200 гр. вареної яловичини, салат зі свіжої капусти з рослинним маслом.

12 день
На сніданок - чорну каву, сухар.
На обід - риба смажена або варена, салат з овочів, капуста з рослинним маслом.
На вечерю - 100 гр. вареної яловичини, стакан кефіру.

13 день
На сніданок - чорну каву.
На обід - 2 яйця круто, салат з вареної капусти з рослинним маслом, стакан томатного соку.

На вечерю - риба смажена або варена.
Вищеописана дієта, найймовірніше, носить назву "японською" тільки для більшого залучення до неї уваги, насправді, традиційна японська дієта приблизно така: 300-400г рису, 150-240г фруктів, біля 270г овочів, 60г бобів, 120г риби, 100г молока, не більш за одне яйце і 2 чайних ложки цукру.

Нижче приводиться варіант японської дієти оснований на морепродуктах, таких як мідії, кальмари, морські гребінці, капуста, риба. Морепродукти можна вживати і в консервованому, і в натуральному вигляді, всі вони містять масу живильних речовин: білки, йод, різні мікроелементи, які спалюють жири в організмі, тим самим допомагаючи позбавитися від зайвої ваги.


1 день
На сніданок - 250г салату з нашаткованої свіжій капуста з мідіями. Стакан яблучного соку.
На обід - 200г відварної риби з лимонним соком, 150г салату з сирих овочів (морква, капуста), заправленого рослинним маслом.
На вечерю - 150г варених креветок, невеликий шматочок хліба, 1 апельсин, 1 яблуко, 1 стакан апельсинового соку.

2 день
На сніданок - 100г рису, 1 стакан нежирного молока.
На обід - 100г відварної риби, 2 штуки вареної картоплі, 200г салату з нашаткованої капусти і морської капусти, 1 стакан соку манго.
На вечерю - 250г салату з м'яса білої риби, заправленого лимонним соком. 2 яблука, 1 стакан яблучного соку.

3 день
На сніданок - 250г фруктового салату з яблук, чорносливу, ківі, смородини, 1 стакан натурального яблучного соку або соку смородини.
На обід - 150г салату з креветок і лимонного соку, 200г салату з помідорів з тертим сиром, 1 стакан мінеральної води.
На вечерю - 200г відварний або 150г смаженої риби, 2 невелику варену моркву, 1 стакан яблучного соку.

4 день
На сніданок - 100г рису з тертим яблуком, 1 стакан яблучного соку.
На обід - 100г варених кальмарів, невеликий шматочок хліба, 1 стакан соку манго.
На вечерю - 200г відварної риби, 100г салату з нашаткованої капусти і морської капусти, 2 апельсини.

5 день
На сніданок - 250г салату з фруктів (зеленого яблука, чорної смородини, ківі), 1 стакан яблучного соку.
На обід - 200г варених креветок, 150г салату з нашаткованої капусти з соком 1 лимона і 1ч.л. цукру, 1 стакан трав'яного чаю.
На вечерю - 200г відварної риби, 150г свіжого ананаса, 1 стакан ананасного соку.

6 день
На сніданок - 150г варених морських гребінців або креветок, 100г салату з капусти, петрушки, листя салату, болгарського перцю, заправленого соком лимона.
На обід - 1 невеликий шматочок пісного вареного м'яса, 60г рису з тертим яблуком, 1 стакан апельсинового соку.
На вечерю - 150г смаженої риби, 200г салату зі свіжих овочів (капусти, моркви, буряка), заправленого рослинним маслом.

7 день
На сніданок - 80г сира, 100г салату з нашаткованої капусти з консервованими мідіями, 1 велике зелене яблуко, 1 стакан мінеральної води.
На обід - 80г рису з соком лимона, 150г салату з м'яса білої риби, зелені і зеленого горошка, 1 стакан яблучного соку.

На вечерю - 150г варених кальмарів, 1 яблуко, половинка грейпфрута, 1 стакан мінеральної води.
Ця японська дієта розрахована на тиждень. Вся їжа готується без солі, але в невеликих кількостях, сіль дозволено додавати в блюдо в процесі їжі.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ВАГА, Дієти. ЗМІНИ. Патологія харчування(анорексія, буле

Повідомлення mari » 24 квітня 2010, 00:44

Американську дієту іноді називають голлівудською, оскільки дуже багато зірок кіно і подіуму слідували їй вельми успішно. Продукти, що входять в дієту, достатньо доступні. І що важливо, дотримуючись американської дієти, людина ніколи не відчує себе голодною. Пам'ятаєте, що найпрекрасніші жінки миру позитивно відзивалися про неї. І тепер про неї дізнаєтеся і ви.

Сніданок. Американська дієта пропонує одноманітний сніданок. Це одна або дві невеликі чашки кави, для любителів солодкої кави може бути трохи підсолоджений. Бажано додавати в нього невелику кількість молока, щоб він був не дуже міцним. Апельсин або 1-2 яблука, 1 яйце некруто, 1 грінки або шматочок хліба. Це ваш сніданок на всі дні тижня.

Понеділок
*Обід. 150-200 г смаженої або відварної риби, 100 г селери з лимонним соком без масла, чашка сподіваючись або не дуже міцної кави, бажано без цукру і молока.
*Вечеря. 100 г відварного м'яса, дрібно порізаного, приправленого 1 жовтком, і 1 ч. л. подрібненого лука. Грінка або шматочок хліба, стакан нежирного молока і одне яблуко.

Вівторок

*Обід. 200 г злегка гашеного свіжого шпинату, 150 г смаженої печінки теляти (її не можна вкачувати в сухарях або муці перед жарінням), дві невеликі варені картоплини (можна в мундирі), чашка сподіваючись або кава.
*Вечеря. 1 стаканчик йогурту, салат зі свіжих овочів (капуста, помідори, морква або буряк), заправлений 1 ст. л. рослинного масла. Грінки або невелика скибочка хліба, 1 яйце некруто і 1 тонкий шматочок пісної шинки.

Середа

*Обід. 1 стакан томатного соку, 1 апельсин, або грейпфрут, або 1 велике яблуко. 200 г нежирного смаженого м'яса, трохи зеленого салату, заправленого лимонним соком, але без масла або сметани. Чашка сподіваючись або кава, бажано без цукру і молока.
*Вечеря. 1 стаканчик йогурту, 2 яйця, зварених круто, 2 помідори, грінка або невеликий шматочок хліба. Яблуко або груша.

Четвер

*Обід. 200 г смаженого або вареного курчати, 150 г салату з качанової капусти, заправленої лимонним соком. 1 грінки або невеликий шматочок хліба. Чашка несолодкого чаю або кави.
*Вечеря. 50 г сиру, не заправленого сметаною і цукром. У сир додайте трохи дрібно порізаного зеленого лука, шматочок свіжого болгарського перцю і сирий яєчний жовток. 6 редисок, 1 грінки або невелика скибочка хліба. 1 стакан нежирного молока. Можна з'їсти 1 яблуко.

П'ятниця

*Обід. 250 г крупно натертою і трохи підрум'яненої на сковороді моркви, 150 г відварного м'яса. Одна велика або дві невеликі картоплини, зварені в мундирі. 1 чашка несолодкої кави або чаю.
*Вечеря. Яєчня з 1-2 яєць зі свіжими зеленими овочами (огірками, болгарським перцем, луком). Салат з помідорів з лимонним соком і дрібно порізаним зеленим луком. 1 яблуко.

Субота

*Обід. 150-200 г відварної риби. 150 г зеленого салату з лимонним соком. 1 грінки або невелика скибочка хліба. 1 чашка несолодкої кави або чаю.
*Вечеря. 150 г відварної яловичини з тертим хріном. Трохи зеленого салату з лимонним соком, 1 стакан нежирного молока, 1 яблуко.

Неділя

*Обід. 200 г вареної курки, 100 г вареного рису, 100 г зеленого салату з лимонним соком. Невелика чашка нежирного молока. Одне яблуко.
*Вечеря. 1 стаканчик йогурту, 1-2 невеликих котлети. Грінки або невеликий шматочок хліба, 1 яблуко.
Звернете увагу на те, що прийом в пишу основних, вказаних в дієті блюд можна міняти. Головне завдання - не перевищувати вказаної кількості продуктів, щоб уникнути зайвих калорій. Не включайте в свій раціон сіль, перець, оцет, жир, масло, алкоголь.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Психотерапевт, психолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron