Глобальні оголошення!



Запрошення на тренінги, вебінари

Re: Запрошення на тренінг

Повідомлення mari » 17 лютого 2014, 09:14

Мистецтво жіночих премудростей
Зображення

Якщо Ви хочете знайти свій дар і силу | +
В давні часи здатність бути жінкою передавалася з покоління в покоління від мами до дочок. Зараз ми багато чого розгубили, закотилась наша жіночність в сучасному світі далеко в казки. Почали шукати нове, а за цими пошуками загубили щось важливе. В глибині жіночої душі ми можемо знайти свій дар, силу, осягнути свою жіночність та цілісність. Вони є в кожної з нас. Відкрийте свої приховані таланти, які допоможуть Вам пурхати по життю метеликом! Додайте у своє життя енергії, легкості і щастя!
Зображення
Пройшовши вебінар:
-Ви дізнаєтесь як стати гідною, цілісною, справжньою та жіночною.
-Зрозумієте, що вас ослаблює і де ховається джерело сили Первозданної жінки.
-Пізнаєте, які кроки треба робити щоб бути коханою і любити.
-Отримаєте натхнення для змін.

Чому Вам варто взяти участь у вебінарі?

ТОМУ ЩО, Ви гідні:
- Жити яскраво
- Бути коханою і кохати
- Зрозуміти себе
- Дарувати світу світло вашої душі, доброти, жіночності.

Ви це МОЖЕТЕ! Я Чекаю на ВАС! 28 лютого о 19.00
Гарантую 1,5 години хорошого настрою та знань для себе.

Ведуча вебінару - Марія Хомів

Дізнатись більше про автора | +
Тренер тренінгового центру Ресурс, лікар психотерапевт, учасниця майстер-курсу в методі позитивної психотерапії, член Всесвітньої Асоціації Позитивної психотерапії (WAPP), член Української Спілки Психотерапевтів (УСП), співавтор блогу http://pozytyv.in.ua//


Узяти участь у вебінарі | +
Необхідно:
1. Мати бажання попрацювати 1,5 годинки в хорошій компанії.
2. Ви маєте можливість задавати запитання онлайн при наявності пошти джмейл. (створити скриньку можна тут)
3. Внести попередню оплату на рахунок
ПБ 4405 8858 1888 3925 на Хомів (Гавронська) Марія,
відписуєте на vebinar.te@gmail.com із темою "оплачено" і чекаєте від нас код доступу до вебінару
- Вкладка за участь: 50 гривень.
- Учасниці попереднього вебінару оплачують лише 25 гривень!
- Учасниці які поширять цю інформацію на своїх сторінках у соцмережах- оплачують 40 гривень (надсилайте нам сторінки із публікацією на пошту vebinar.te@gmail.com, інформація для поширення внизу повідомлення)

!!!І невеликий анонс: розкривши жіночність ми підемо наступного разу далі , адже лише поруч з чоловіком жінка може пізнати себе, розквітнути і бути щасливою. Про весну і кохання, сімейну математику та щасливий шлюб- 29 березня.!!!

- Тож для учасниць, які оплачують відразу два вебінари( 28 лютого та 29 березня), оплачують лише 70 грн.

4. Учасники зможуть послухати вебінар в будь-який час після його завершення у записі.


Інформація для поширення в соцмережах | +
Я іду на вебінар "Мистецтво жіночих премудростей". В давні часи здатність бути жінкою передавалася з покоління в покоління від мами до дочок. Зараз ми багато чого розгубили, закотилась наша жіночність в сучасному світі далеко в казки. Почали шукати нове, а за цими пошуками загубили щось важливе. В глибині жіночої душі ми можемо знайти свій дар, силу, осягнути свою жіночність та цілісність. Вони є в кожної з нас. Відкрийте свої приховані таланти, які допоможуть Вам пурхати по життю метеликом! Додайте у своє життя енергії, легкості і щастя! Автор вебінару - Марія Хомів. Блог автора http://pozytyv.in.ua/about-authors.html Хто зі мною? (або будь-який текст Вашими словами :) )
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінг

Повідомлення mavpusya » 27 лютого 2014, 23:11

В зв'язку із сумними подіями в Україні, ми тужимо разом із нашим народом. Час кризи не легкий, але криза - це лише складний маршрут. Як із неї вийти і в якому напрямку рухатись? Ми хочемо запропонувати Вам із нами почати час змін із себе. Давайте змінювати на краще себе, наші сім'ї і нашу країну разом? Запрошуємо Вас відвідати вебінар "Мистецтво жіночих премудростей."
Відео від Марії Хомів
phpBB [video]


Будемо раді бачити Вас у нашій чудовій жіночій компанії!

На відео вказана дата проведення 28 лютого, але вебінар переноситься на 7 березня.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Запрошення на тренінг

Повідомлення mari » 05 березня 2014, 11:37

Ти прочитала і подумала, а для чого мені цей вебінар ?

Якщо ти хочеш вітру перемін або подиху радості та щастя , запрошую .
Робота над собою допомагає найти ту систему координат в якій бажані Зміни стають реальністю .

Залишимо ідеальних жінок для серіалів і журнальних історій. Їм все одно ніколи не судилося з'явитися в реальності , адже ідеалів не існує. Зате існують справжні жінки - милі , чарівні , земні . Саме такі жінки - мрія кожного чоловіка , радість для кожної дитини , щастя для близьких і друзів.

Ви намагаєтеся увігнати себе в штучні рамки " жінки- королеви " , проте це так складно грати нереальні ролі. Давайте залишатися реальними і справжніми жінками , адже в цьому наша найбільша цінність.
Головне джерело и ключі для розвитку- внутрішній ресурс самої людини . Я вірю у здатність кожної людини використовувати і пізнавати свої здібності , силу та внутрішні ресурси . І мене КОЖЕН раз дивує наскільки ці можливості великі і неповторні у кожного.

Чи знаєте Ви , що ми робимо практично половину свого денного часу?
Мріємо !
Такі дослідження психологів з Гарвардського університету.
Мріяти - заняття приємне. Але чи приносить воно користь у реальному житті? Для деяких так, адже вони вміють втілювати задумане в реальність! А деякі так і продовжують витрачати половину свого дорогоцінного часу даремно ! Чому ? Може бути тому , що самі не хочуть виконання своїх бажань , навіть не підозрюючи про це , ставлять собі палиці в колеса , тим самим все далі віддаляючи себе від заповітної мети? Або віддають перевагу тільки нити та жалітись.

Ви знаєте як це змінити?
До тих пір , поки у Жінки не трапився роман з самою собою , кожен чоловік буде для неї всього лише психотерапевтом ,який намагається вилікувати її від неприйняття самої себе і страху залишитися одній .
Справжня , глибока Любов виникає зі стану наповненості собою. Тоді Любов до чоловіка народиться у своєму вищому прояві - як дарування себе йому , а не як відчайдушна спроба бути комусь потрібною , щоб відчути власну повноцінність .
Жіночність - це внутрішній стан ! Ми здатні повноцінно проявляти свою жіночу природу тоді , коли знаходимося в ладу з самою собою.

Є жінки , які зовні виглядають просто чудово , вони дуже доглянуті і зовні жіночні, але всередині у них живе маленька поранена дівчинка , яка не хоче дорослішати , боїться чоловіків , або взагалі ображена на весь чоловічий рід . Чоловіки звертають на них увагу , однак вибудувати з ними відносини не виходить. Жіноча чарівність і чарівність - це наслідок вашого внутрішнього стану. Щоб вибудувати повну гармонію з собою і дозволити проявитися у всій красі своїй прекрасній жіночої суті , не достатньо мякості, чи лише спідниці , масажу і спа - салону. Це внутрішня згода і прийняття своєї природи , коли те, що всередині , не суперечить тому , що зовні.

Впевнена, що тебе цікавить робота над собою, мій досвід, та деякі секрети? Ти готова до змін?

Поспіши. :help: Весна вже настала. А ти вже оновилась? 7 березня я чекатиму на тебе о 18.40!
Між іншим, якщо ця година тобі незручна, можна дивитись вебінар у записі.
:).
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінг

Повідомлення mavpusya » 07 березня 2014, 17:34

Розкажу Вам в двох словах для чого я відвідую вебінари і тренінги на цікаві мені тематики. Для того, щоб наповнюватись змістом, щоб не бути пустою, а наповненою. Бо лише із цього стану я можу поділитись чимось добрим із своїми рідними і дорогими мені людьми. Давайте бути наповненими :love: Приходьте сьогодні на вебінар. Його можна буде прослухати не лише в прямій трансляції, а також у записі.

Хочу поділитись з вами роботою чудової британської художниці Жозефіни Уолл
Зображення

більше картин Я зробила вибірку на її серію Богині. Можливо в якомусь із образів Ви впізнаєте себе? Приємного перегляду :rose:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Запрошення на тренінг

Повідомлення mavpusya » 08 березня 2014, 00:29

Галя, не розстроюйся! Вже є запис. :wink: Умови ті ж.

Просимо вибаченняв дівчат за метушню на фоні. Рубі, собачка Марії, сьогодні була дуже активна. Намагалась зїсти мої штанки і під час вебінару поскладала Марії коло ніг всі свої наїдки. Певно боялась, щоб я не поїла :crazy: Ледве стримувались, щоб не порскати від сміху через її метушню :hi:
Зображення
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Запрошення на тренінг

Повідомлення mavpusya » 08 березня 2014, 04:54

Уривочок з вебінару. Нехай весна і свіжість завжди квітнуть в душі, не залежно від пори року :rose: Гармонії Вам у всьому! :love:
phpBB [video]
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Запрошення на тренінг

Повідомлення mari » 23 березня 2014, 13:03

Вебінар "Як SPAсти свої стосунки і збагатити своє життя коханням"

Зображення

Якщо зазирнути в саму глибину кожної людини, то виявиться, що всі ми народжені для того, щоб стати героєм або героїнею нескінченної історії кохання.
В сім’ї люди люблять і запрошують любити. Незважаючи на труднощі вони стукають в закриті двері з усіх сил щоб почути один одного, навчитись слухати і поважати один одного і пробачати- тому що це любов.
Кожна людина- це диво. Окрім болі і дешевних мук її оточує краса,чудо творіння, звуки сміху і любові, шепіт надії, свято життя. Все це теж результат вибору, твого вибору- побачити це диво, помітити сильні сторони іншої людини, подякувати їй за її уміння.
Ціль сім’ї- виражати любов. Не мовчати, щоб хтось вгадував що ти думаєш і про що мрієш, а виражати це словами, вчинками, мовами любові. Не в природі любові силою нав’язувати стосунки, зате в природі любові відкривати їх.

Готові до відкриття? Зміни? Руху вперед? Тоді я чекатиму на ВАС!
У вас є можливість використати принципи вебінару щоб стати більш розуміючими інших, люблячими та зробити себе і свою сім»ю щасливішими.
4 квітня о 19.00 ви отримаєте запис вебінару про любов, стосунки та життя разом. Навіть не обов’язково бути біля комп’ютера в цей час. Ви можете подивитись 1 годину 40 хвилинний семінар коли захочете.


Для чого вам цей вебінар:
-Ви пізнаєте Захоплюючі секрети, які можуть спасти ваш шлюб та збагатити ваше життя.
-Дізнаєтесь чому одні щасливі та кохані, а інші розчаровані і покинуті.
-Отримаєте можливість навчитись мистецтву завойовування, абсолютної любові та ніжності.
-Пізнаєте кроки як стати нарешті щасливими.
-Дізнаєтесь як пробудити в чоловіка глибоке відчуття любові і більше про нього, вашого казкового принца. Про таємниці чоловіків.
-Відкриєте для себе Нові концепції як побудувати сім’ю в якій вас будуть любити, і ви зможете любити.
-І звісно про SPA і про спасіння та жертв.

І звісно якщо ви не були на вебінарі про «Розкриття своєї жіночності»-ще є можливість отримати і цей вебінар. Адже лише поруч з чоловіком жінка може пізнати себе. Заглянути в очі коханого і стати собою справжньою.
ДВА вебінари лише в квітні за ціною 75 гр.
У травні ми продовжимо про любов та образи та гнів. Емоції і можливості їх розуміння та проявлення. Чекайте і будьте з Нами!
Також усі хто придбають вебінар у березні-квітні ,А ТАКОЖ НАПИШУТЬ СВОЇ ВІДГУКИ ПРО ВІДВІДАНІ мої вебінари , зможуть першими записатись на безкоштовний вечірній живий марафон-зустріч у травні- «Пробудження сердець» (кількість чоловік обмежена).


Ведуча вебінару: МАРІЯ ХОМІВ, психотерапевт, учасниця майстер-курсу в методі позитивної психотерапії, член Всесвітньої Асоціації Позитивної психотерапії (WAPP), член Української Спілки Психотерапевтів (УСП), співавтор блогу http://pozytyv.in.ua//, автор позитивного проекту для дівчат-піділітків, ведуча жіночих груп, тренінгів та вебінарів, координатор проекту для вагітних "школа щасливого материнства св.Анни, голова ГО"Центр щасливого Батьківства та Материнства". Лектор у курсі передшлюбних наук, заміжня, мама.

Зображення
Щоб Взяти участь у вебінарі Необхідно до 03.04.2014:
| +
1. Мати бажання попрацювати 1год. 40 хв в хорошій компанії. А ТАКОЖ Учасники зможуть послухати вебінар в будь-який час після його завершення у записі (це дуже зручно якщо ви не можете бути на вебінарі онлайн).
2. Ви маєте можливість задавати запитання онлайн при наявності пошти джмейл. (створити скриньку можна https://accounts.google.com/SignUp?service=mail&c..]
3. Внести попередню оплату на рахунок ПБ 4405 8858 1888 3925 на Хомів (Гавронська) Марія, ВИ відписуєте на vebinar.te@gmail.com із темою "оплачено" і чекаєте від нас код доступу до вебінару
- ВАША ДОБРОВІЛЬНА кладка за участь: 50 гривень.
- Учасниці попереднього вебінару оплачують лише 40 гривень!
- Учасниці які поширять цю інформацію на своїх сторінках у соцмережах- оплачують 35 гривень (надсилайте нам сторінки із публікацією на пошту vebinar.te@gmail.com,)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Запрошення на тренінг

Повідомлення mavpusya » 04 квітня 2014, 14:50

Спочатку прозвітую про попередні вебінари.

Я вела списки лише щодо щоденних справ. А завдяки першому вебінару, я навчилась вести плани на рік. Так от: у мене 90 відсотків планів на рік виконались за ці три місяці!!! Із них багато мрій, які я обдумувала останні 11 років... Секрети діють :aplo:

Щодо жіночності. До вебінару, я не сумнівалась, що у мене все окей і без нього :ha: Після заняття, зрозуміла, на скільки все запущено. ))))) Всі мої плани на 50 відсотків допоміг реалізувати чоловік. І це при тому, що всі 11 років, він був категорично проти моїх мрій. Дякую Марії! Завела зошит і чемно працюю над собою. Марія із хитрістю просила мене прозвітувати в вересні після всього курсу вебінарів. Боюсь мріяти! :hi: Але ще стільки є всього. над чим потрібно працювати!
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Запрошення на тренінг

Повідомлення mavpusya » 04 квітня 2014, 16:07

phpBB [video]
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Запрошення на тренінг

Повідомлення Liza » 12 квітня 2014, 16:08

дякую, Маріє, за вебінар в кредит :rose:

зараз я в процесі перегляду вебінару "Мистецтво жіночих премудростей". мусила поставити на паузу, щоб подивитися, де то можна написати відгук, бо щойно саме прослухала притчу "Донька вождя". теж моя улюблена притча. дякую тобі, що нагадала про неї :). вона мені так подобається, що сльози на очі навертаються.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Поперед.Далі

Повернутись до Психотерапевт, психолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Heise IT-Markt [Crawler] і 1 гість

cron