Глобальні оголошення!



Хвалько

Хвалько

Повідомлення Melisa » 12 грудня 2009, 14:09

У мене є знайомий, який дуже любить себе хвалити. Яка б ситуація не виникала, він зможе знайти щось, щоб розказати "про себе розумного" і т.п. Я у відповідь посміхаюсь і підтверджую його значущість в даній ситуації, проте вона не така вже й велика. Підкажіть: людина так любить себе хвалити через те, що його в дитинстві батьки часто хвалили і він звик до цього? Чи якраз навпаки, недоотримав уваги з боку рідних? І що робити, щоб не допустити такої помилки у вихованні власної дитини? Дякую.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Хвалько

Повідомлення mari » 14 грудня 2009, 13:18

Люди ніколи не будуть себе вести так, як хочете цього ви. Дозвольте їм бути самими собою! Сприймайте їх таким,які вони є.
Улюбленці прихвалитись часто страждають від комплексів неповноцінності,хочуть звернути на себе увагу і хочуть щоб їх більше любили. Яка саме основна причина у вашого знайомого і звідки у неї ноги ростуть,сказати важко,адже ми з ним не знайомі. Але абсолютно точно те,що йому подобається так себе вести.
При правильному вихованні,(яке залежить від сімейних укладів,кількості дітей,характеру дитини і сотні інших нюансів), у дорослому віці людина знає собі ціну і хвалиться тоді, коли дійсно робить значні і докладені значних зусиль речі.
Любіть свою дитину завжди і всюди, і хваліть кожний раз, як маєте нагоду,не порівнюючи ні з ким іншим.Не бійтесь- не перехвалите.!Але і не видумуйте,що вона пуп Землі.
Грань делікатна-робота довга. :lol:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія


Повернутись до Психотерапевт, психолог



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron